konfiguracja pilota uniwersalnego do vectry -

tomer01

New member
Witam jestem posiadaczem F6770 i nie moge z konfigurować pilota z vectrą. Robie tak jak kazą i nic nie działą. Może komuś sie udało . Niby pilot pokazuje kanały ale żadne przyciski nie działają. Prosze o jakiekolwiek podpowiedzi. Dzięki
 

Derbian

New member
Musisz wybrać nie Vectra Poland Digital tylko opcję nie ma mojego usługodawcy i wtedy Vectra lub nazwę producenta dekodera w moim przypadku wybrałem ADB, niestety funkcja rekomendacji w Vectrze nie działa.
 

eusso

New member
Mam też dekoder ADB z Vectry. W moim UE46F6550 też nie mogę skonfigurować pilota uniwersalnego. Czy naprawdę nic z tym się nie da zrobić?
 

eusso

New member
Sukces. Po zrobieniu aktualizacji z 1105 na 1109 w moim F6550 udało sie skomfigurować uniwersalnego pilota z dekoderem Vectry. Wprawdzie przy wyborze dekodera nie było mojego modelu ADB5830CDX. Wybrałem z listy ADB5810CDX i wszystko pięknie działa. Dzieki Derbian za pomoc.
 

djpablo

New member
Mam problem.wyszukalem swoj dekoder ADB nbox 5800, ale i tak nie dzialaja przeskakiwanie kanalami, nawet jak wylaczam tuner z pilota to na tv wyskakuje napis:dprawdz czy urzedzenie jest poprawnie podlaczone, a nastepnie wlacz je przyciskiem ponizej.w opcjach ustawione zeby tv sie wyldaczal razem z dekoderem
Kabelek oczwisscie podlaczone
 

djpablo

New member
tak,wykrywa mi mojego nboxa.ale dziala tylko wylaczenie OFF.przelaczenie kanalaow nie dziala.jak ustawic zeby jednym przyciskiem mogl wylaczyc jednoczenie tv i dekoder??
 

azman

New member
Wszystkie dreamy da się ustawić
mój klon 500 HD śmiga cacy nawet polecenia głosowe działają jak trzeba

azman - pierw wybierasz swój kod pocztowy, potem zaznaczasz brak mojego usługodawcy, następnie wyszukaj usługodawce dekodera wpisz dream multimedia potem dalej wybierasz na którym masz hdmi dekoder, następnie dalej "pytanie czy dekoder zmienił kanał" klikasz nie robisz wyszukaj numer modelu wpisujesz twój np dm7000 wybierasz odpowiedni model z listy i już działa Ci IR z pilota uniwersalnego, sprawdzałem na golden media, na dreambox, fergusonach i opticum wszedzie działa. pozdro.
ps jedynie w takiej konfiguracji nie działa recommended
 

żurek1

New member
Witam mam samsunga 6500, rowniez mam problem aby polaczyc pilot uniwersalny z dekoderem. Moj uslugodawca to Multimedia, dekoder ADB-5800c, wszystko zrobilem tak jak pisaliscie i nic nie dziala, aktualizowalem TV z 1113 na 1117, ustawilem praducenta ADB - fakt znalazlo sporo modeli ale nie moj :( probowalem wiele razy na innych typu adb5810CDX, 5800s itd..moge tylko wylaczyc dekoder.. :/ da sie cos z tym zrobic ??
 

żurek1

New member
jutro rano przypomnij sprawdze :D

...o super, moze bedzie jeszcze jakas nadzieja :) juz nie wiem co mam robic, wymienic dekoder?? a tak apropo czy przy nagrywaniu na pen'a mozna zmienic jakosc nagrywania? - nagralem godzine programu na TVP1 HD - ok 1,9GB :/ mozna zejsc chociaz o polowe tego ?
 

tdx

New member
Bez reklam


jak dla mnie 1 pozycja powinna działać,
czasami jest tak że w zły sposób zaczyna się go programować.

Nie można zmienić jakości dlatego że TV tylko zapisuje strumień. Czyli nagrywasz TYLKO tak jak nadawca nadaje
 
Do góry