Koncerty na BD.

bokciu

Banned
Od oszusta, przekręta, antykatola do Anioła i ulubieńca opozycji, na pewno Bono zagra coś dla niego:)

Dokładnie tak jak mówisz. Narodził się nowy bohater, którego wynieśli na piedestał. Stał się symbolem walki z mową nienawiści i tylko czekać aż mu pomniki zaczną stawiać.
Ale może poprzestańmy na tym, gdyż uśpiony gerus6 vel cham, który to pewnie walczy z rzeczoną mową jako twórca tegoż pojęcia, został przywołany aby ją uskuteczniać.
 

bokciu

Banned
Schiller zaliczony. Na żywo jego muzyka to coś niesamowitego i pozostaje niedosyt, ponieważ nie wziął ze sobą wokali. W każdym bądź razie jest mocny powód by śledzić jego trasę koncertową i załapać się ponownie, na full wersję Schillera z jego zaprzyjaźnionymi artystami.

Co do muzyki, grał swój repertuar lekko zmodyfikowany i wyszło to świetnie. Podsumowując, była to okrojona wersja Schillera, z małą ilością świateł, które na koncertach BD robią świetny spektakl świecąc w rytm muzyki, bez wokali, ale nadal pozostaje banan na twarzy:) Bardzo podobała mi się kulturalna atmosfera na koncercie, nikt nie begał nawalony jak świnia z browarem z w ręce jak miało to miejsce ostatnio na Depeche Mode. Na koniec oklaskami udało się jeszcze wyciągnąć chłopaków aby zagrali jeden kawałek i zrobili to na pełnej...

To Ci powiem, że bez wokali faktycznie spora ujma. Ja wręcz uwielbiam w trakcie koncertu te chwile, gdy pojawiają się wokaliści. Świetnie dobrani, mocno urozmaicają ten gatunek muzyczny.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Schiller bez wokali to 50% Schillera, ale i tak było fajnie.
Od maja ma trasę koncertową z całą ekipą, ale po Niemieckiej ziemi, więc odpuszczam.

Gerus
Zamiast tracić czas tutaj na mowę nienawiści, poszedłbyś poczuwać przy grobie, albo zrobiłbyś sobie ołtarzyk w pokoju z w niebo wziętym królem gdańskiej deweloperki, a tak w ogóle to odśwież sobie informację co Twoje media mówiły, pisały o tym aniołku jeszcze 3 miesiące temu.
 

Henry

Active member
Bez reklam
Pakolo, Bokciu, Gerus... że tak spytam wtf?
To wątek o fekaliach czyt. polityce czy koncertach na BD?
Chcecie o syfie dyskutować i kto gdzie więcej syfu w życie publiczne wpuszcza, to wejdzie sobie na strony szmatławców spod szyldu Gazety Polskiej czy Gazety (bo dla mnie to jedno i to samo dziadostwo) i uzewnętrzniajcie się tam do woli.
A w myśl zasady o zmarłym albo dobrze, albo wcale odpuście już sobie.

Miłego dnia
 

vvv

Well-known member
Bez reklam
Pakolo, Bokciu, Gerus... że tak spytam wtf?
To wątek o fekaliach czyt. polityce czy koncertach na BD?
Chcecie o syfie dyskutować i kto gdzie więcej syfu w życie publiczne wpuszcza, to wejdzie sobie na strony szmatławców spod szyldu Gazety Polskiej czy Gazety (bo dla mnie to jedno i to samo dziadostwo) i uzewnętrzniajcie się tam do woli.
A w myśl zasady o zmarłym albo dobrze, albo wcale odpuście już sobie.

Miłego dnia
I Tego się Trzymajmy !
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Pakolo, Bokciu, Gerus... że tak spytam wtf?
To wątek o fekaliach czyt. polityce czy koncertach na BD?
Chcecie o syfie dyskutować i kto gdzie więcej syfu w życie publiczne wpuszcza, to wejdzie sobie na strony szmatławców spod szyldu Gazety Polskiej czy Gazety (bo dla mnie to jedno i to samo dziadostwo) i uzewnętrzniajcie się tam do woli.
A w myśl zasady o zmarłym albo dobrze, albo wcale odpuście już sobie.

Miłego dnia

+1 Kolego
Bo najważniejsze w tym wszystkim jest fakt, że został zabity na oczach ludzi w taki, a nie w inny dzień przez idiotę, który nie powinien wyjść z więzienia i chodzić po ulicach tego Państwa. A tak przy okazji osierocił dwoje dzieci, które nie mają teraz Ojca. Koniec w tym temacie..
A teraz popiszmy o koncertach..
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Obejrzałem właśnie koncercik Gregorian z 2016 r. z Berlina, na dvd, to już trzeci ich koncert jaki mam i niestety wszystkie są właśnie na dvd, a szkoda , bo naprawdę fajnie się ogląda ich koncerty i widać jaką czerpią radość ze śpiewania. Ale właśnie pod względem obrazu, pomimo, że to tylko dvd to naprawdę daje radę koncert, aczkolwiek myślę, że na 80 calach czy też oglądając na projekcji już będą widoczne niedoskonałości technologii. Pod względem audio zawsze w tych koncertach jest fajnie i niekiedy koncerty na BR są gorsze, albo porównywalne, w tym wypadku jest DTS 5.1. Jak ktoś lubi tego typu klimaty polecam, na pewno nikt z takich osób nie będzie żałował.

[youtube]LajLNykukWg[/youtube]
 

bramowicz1

Member
Bez reklam
Super koncert, no i jest też na BR, pisałem o tym już w tym wątku:

http://www.hdtv.com.pl/forum/blu-ray/41340-koncerty-na-bd-109.html#post1464724

To BD50 z bardzo dobrą jakością obrazu jak i również dźwięku. Dobrze to się ogląda na dużym ekranie.
Porównując to do DVD to jest duża różnica.
Oglądałem jeden z ich koncertów na DVD9, Gregorian The Dark Side Of The Chant Tour 2011.
Dźwięk również DTS 5.1 i jest ok. Natomiast obraz to już nie ta sama półka.
Oby więcej takich wydań jak to z (2016)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Gregorian dla mnie fajni Goście i czują z tego mega radość co jest bardzo widoczne, kiedy się ich ogląda na koncertach..
 

bramowicz1

Member
Bez reklam
Pet Shop Boys - Inner Sanctum (Live At The Royal Opera House 2018) Blu-ray

Jedno z niewielu wydań na Blu-ray

https://www.discogs.com/Pet-Shop-Boys-Inner-Sanctum-The-Super-Tour-Live-At-The-Royal-Opera-House-London/release/13486322

[youtube]TWiQVsweoOo[/youtube]

https://b.radikal***/b21/1904/46/0adb056faf02.png

https://d.radikal***/d22/1904/98/4c528ca07c80.png

https://c.radikal***/c34/1904/67/f48ca885ae06.png

Wśród utworów znanych również i te mniej znane, super gra świateł, dobrze się sprawdza na ambilight, jednym słowem widowisko.

Obraz video na średnim poziomie: 28285 kbps,
Audio bardzo dobre: DTS-HD Master Audio, 5260 kbps, 5.1, 24-bit.

Wieczór był udany, polecam.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Dla tych co lubią M. Boltona w sierpniu w Stolicy koncert :)***Super - oczywiście jak dla mnie..
 
Do góry