kolumny do Denona

Grzegorz

New member
Na DVD mam "made in EU" a na AVR "made in Japan"
o ile to pierwsze jest cholernie enigmatyczne, to już to drugie bardzo optymistyczne.
rym przypadkowy ;)
 

ThYX

New member
Grzegorz napisał:
Na DVD mam "made in EU" a na AVR "made in Japan"
o ile to pierwsze jest cholernie enigmatyczne, to już to drugie bardzo optymistyczne.
rym przypadkowy ;)
A które klocki Denona opisujesz ? I podaj mniej więcej kiedy kupione bo to też może mieć znaczenie ...

Pozdr.
 

Goliat

New member
Bez reklam
ArtS007 napisał:
Przy tych "duńskich" JBL było mrugnięcie ;) , więc chyba jednak wiedział, co pisze. Też mnie to zaskoczyło.

ArtS :)
No właśnie JBL jest w tej chwili marką handlową Harmana na Europę + Infinity z tego co zauważyłem na IFA to ze 3 modele są produkowane w USA (chora kasa :( ) a reszta w Danii i tu ciekawostka w środku znajdziesz Vife,Peerlessa,Scan Speaka (głośniki) więc dlatego mrugałem - Brawko za spostrzegawczość ale w temacie Audio raczej wiem co piszę.
Pozdrawiam.
 

Bracket

New member
przejrzałem jeszcze jeden zestaw:
2x B&W DM 603 S3 przód
B&W LCR 60 S3 central
B&W ASW 600 SUB
2x B&W DM 601 S3 tył
z zestawe DENON DVD 1920+ AVR 1707
i tak mnie wyniósł 10240zł
więc w takiej sytuacji co wybrać - DALI IKON czy B&W seria 600
 

ThYX

New member
Bracket napisał:
przejrzałem jeszcze jeden zestaw:
2x B&W DM 603 S3 przód
B&W LCR 60 S3 central
B&W ASW 600 SUB
2x B&W DM 601 S3 tył
z zestawe DENON DVD 1920+ AVR 1707
i tak mnie wyniósł 10240zł
więc w takiej sytuacji co wybrać - DALI IKON czy B&W seria 600

Chyba nikt nie powie tobie co lepsze. Musisz posłuchać. Ja słuchałem i BW i IKON i dla mnie bardziej muzykalna, ciekawsza jest seria DALI IKON. BW mnie zmęczyły tak po godzinie słuchania i stwierdziłem że to nie dla mnie. Z drugiej strony BW wyglądają trochę ładniej niż DALI. Dla mnie hitem w tej cenie jest DALI ale jak weźmiesz BW też nie będziesz rozczarowany :)

I BW i DALI mają opinie bardzo dobrych kolumn, różnice raczej są subtelene ... więc wybierz kolumny na swoje ucho :)))
 

Bracket

New member
... Z drugiej strony BW wyglądają trochę ładniej niż DALI. Dla mnie hitem w tej cenie jest DALI ale jak weźmiesz BW też nie będziesz rozczarowany :)

I BW i DALI mają opinie bardzo dobrych kolumn, różnice raczej są subtelene ... więc wybierz kolumny na swoje ucho :)...

no tak jeżeli chodzi o wygląd to i tak mam problem bo meble mam w ciemny heban a wszyskie obudowy głośników są jasne lub jak już to czarne.
a poza tym to i tak będę miał "grille" tzn. maskownice.
teraz pozostanie tylko kwestia odsłuchu...
 

ThYX

New member
Bracket napisał:
.no tak jeżeli chodzi o wygląd to i tak mam problem bo meble mam w ciemny heban a wszyskie obudowy głośników są jasne lub jak już to czarne.a poza tym to i tak będę miał "grille" tzn. maskownice.
teraz pozostanie tylko kwestia odsłuchu...

Z tego co pamiętam to DALI IKON jest w dwóch kolorach wykończeń (raczej jasnych), co do BW to dokłanie nie pamiętam.

A... niektóre studia hifi pożyczają kolumny do domu więc możesz nawet sprawdzić jak dany kolor wygląda na tle innych elementów salonu :)
 

Bracket

New member
ta seria 600 B&W -no chyba nie daaaleki wschód...
bo się załamię :(
niedługo mieszkanie trzeba będzie sprzedać aby dorwać coś z europy....
 

Goliat

New member
Bez reklam
Bracket napisał:
ta seria 600 B&W -no chyba nie daaaleki wschód...
bo się załamię :(
niedługo mieszkanie trzeba będzie sprzedać aby dorwać coś z europy....
Nie no 600 .. mam 601S3 i LCR600S3 i wszystko Made in U.K.:D
 

marley1

New member
B&w 603 S1

witam,
mam pytanie o 603 S1... Mam dylemat miedzy frontami do 1909. Celestion F38 czy Jamo 606. Ale od jakiegos czasu nasuwa mi sie B&W. Mam w uzywce na oku 603 S1. Co sadzicie o takim rozwiazaniu? Zalezy mi na cieplym niskim basie...
 
Do góry