Koda, Denon czy Yamaha ?

Jussi

New member
Bez reklam
Od razu prosze, jak tylko zakupisz ten zestaw daj znac jak graja itp. Mam zamiar za jakis czas uzbroic sie w kino domowe, jednak wybiore chyba marantza ale wlasnie zastanawialem sie nad zestawem kolumn do tego a ta balboa jest faktycznie ciekawa, ale to czy marantz i ogolnie wszystko inne jest jeszcze do dogrania i dlatego prosze o jak najszczegolowsza opinie po zaopatrzeniu sie w sprzet :)

Pozdrawiam
 

smyr14

New member
PANASONIC TH-42PV500

proszę o pomoc. mam głośniki B&W serii 601 i 602 i chciałbym do tego dokupić amplituner kina domowego, tyle się naczytałem o różnych no i mam dylemat, amlituner do 2000 zł, jeszcze raz proszę o pomoc
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Uuuu no jedne z lepszych głośników wg mnie :) oczywiście chodzi o charakterystykę dźwięku. Nie podałeś nam wielkości pomieszczenia i specyfikacji amplitunera, chcesz 5.1, 6.1, a może 7.1? Musisz powiedzieć czy lubisz więcej czy mniej basu/sopranu, różne amplitunery mają różną charakterystykę.

Pozdrawiam
 

smyr14

New member
PowerDVD 6 i napisy

pomieszczenie to ok. 25 m kw., no więcej basu ale takiego dobrego ładenego. same głośniki w sobie mają ładny bas jak mi się wydaje bo w tej chwili amplituner mój to Thomson DPL 600 CD no ale nie mam co porównywać bo nigdy tych głośników nie słyszałem z innego amplitunera, pewnie nawet mi się nie śni jak one mogą chodzić z dobrym amplitunerem.
 
Do góry