klipsch r-12sw subwoofer

DarkDevil

New member
Witam
Co sadzicie o wymianie Jamo 650 na klipsch r-12sw. Podlaczone do onkyo th rz 810i do Klipsch RP 280
F. Mam tego jamo niby bass mial byc potezny a on poprostu tak jak by trzeszczal przy duzym basie nie wiem moze to wina podlogi bo stoi na panelach , doradzcie cos
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Witam
Co sadzicie o wymianie Jamo 650 na klipsch r-12sw. Podlaczone do onkyo th rz 810i do Klipsch RP 280
F. Mam tego jamo niby bass mial byc potezny a on poprostu tak jak by trzeszczal przy duzym basie nie wiem moze to wina podlogi bo stoi na panelach , doradzcie cos

Bierz z nowej serii, do RP masz 3 do wyboru.
112 jest świetnym kompromisem.
115 to już pogrom, nie wiem czy potrzebujesz tego.
 

DarkDevil

New member
Lepiej 2 x 110 niż jeden 112 :)
Niezly pomysł będzie do atmosa gotowe bo ten jamo tak jak by urywal dźwięk w filmie przy wybuchu gdy idzie fala uderzeniowa taki glupi zestaw logitecha , 5.1 ciagnie bass do samego konca juz go nawet nie slychac a szklanki skaczą a to jamo nie dociaga poprostu urywa i koniec. A te 2 razy 110 do jakiej wielkosci pomieszczenia zagraja dobrze bo planuje zmienic mieszkanie no i salon bedzie wiekszy cos do 35 metrów
 

rabit

Active member
Bez reklam
Wy tak na poważnie? 2x115? Jeżeli się nie mylę, to ten sub jest wielkości zmywarki. Oj będzie ciśnienie!
 

mac-ony

Well-known member
Bez reklam
Ja , jak najbardziej poważnie :) Basu nie widać w systemie , a czuć w pomieszczeniu .
Kilka razy sprawdzałem , czy sub pracuje , tak dobrze "zlewa się " z całym pasmem .
Nie ma żadnej "dziury"

Polecam 2 x 115 :)
 

Baltazar Gąbka

New member
Bez reklam
Niezly pomysł będzie do atmosa gotowe bo ten jamo tak jak by urywal dźwięk w filmie przy wybuchu gdy idzie fala uderzeniowa taki glupi zestaw logitecha , 5.1 ciagnie bass do samego konca juz go nawet nie slychac a szklanki skaczą a to jamo nie dociaga poprostu urywa i koniec. A te 2 razy 110 do jakiej wielkosci pomieszczenia zagraja dobrze bo planuje zmienic mieszkanie no i salon bedzie wiekszy cos do 35 metrów
Oby to był domek jednorodzinny :)
 

lobos

New member
Bez reklam
Mówicie Panowie, że nic tylko tak się prosi na ponad 30m2? :p

Klipsch-Reference-Premiere-Center-Channel-Speakers-Atmos.jpg

Jednak jak to nadal będzie w bloku to faktycznie trochę bym się bał ;-)
 

DarkDevil

New member
Jak ostatnio kupilem 2 klipsch 280 to żona przez dwa dni sie do mnie nie odzywala po tej ciszy w koncu wydusila ' pokaz rachunek ' a ja na to ze nie mam bo z ebaya kupilem używane i to był dobry bajer , ciekawe ile czasu sie nie bedzie odzywać jak zakupie na poczatek moze jednego suba 115 :)
 

lobos

New member
Bez reklam
Postaw go na początku obok ławy i udawaj, że to pufa :p
Chociaż nie... raczej nie przejdzie, bo 115 będzie większy od ławy :-D
 

tomektomek

New member
2x R-115SW w pomieszczeniu to była by miazga (stawy z barków wy mi wypadły jak bym je odpalił, a i cenowo też miazga). Dlatego sam planuje R-112SW nie jest zły w cenie 1,7k za nówkę to naprawdę kompromis cena/jakość. 115 jest zalecana do setu no cóż będzie 112 lub w przyszłości (dalekiej) 2
 
Do góry