Kino domowe do 5-6k ampli+5.1

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
ja kupiłem swój pierwszy taki zestaw jakies 3 miechy temu i już myślę o wzmaku, na początku mówie sobie na co mi jakieś banany, po tygodniu juz montowałem je hehe, i juz mam plan na przyszłość jak jak bede miał większe pomieszczenie to moje MR2 pójda na boki MR6 na tyły a fronty wypaskudze jakieś porządniejsze i wypas kable do nich no i na pewno sub hehe. To jest straszna choroba hehe moment uzależnia, co się rano budzę to mam nowy pomysł. Kumplom w robocie opowiadam co i jak wale nazwami, slangami a oni patrzą jak na kosmitę, ale jednego już udało mi się zarazić
 

inox

New member
ja kupiłem swój pierwszy taki zestaw jakies 3 miechy temu i już myślę o wzmaku, na początku mówie sobie na co mi jakieś banany, po tygodniu juz montowałem je hehe, i juz mam plan na przyszłość jak jak bede miał większe pomieszczenie to moje MR2 pójda na boki MR6 na tyły a fronty wypaskudze jakieś porządniejsze i wypas kable do nich no i na pewno sub hehe. To jest straszna choroba hehe moment uzależnia, co się rano budzę to mam nowy pomysł. Kumplom w robocie opowiadam co i jak wale nazwami, slangami a oni patrzą jak na kosmitę, ale jednego już udało mi się zarazić

Coś w tym jest, kiedyś miałem jakieś budżetowe Jamo za całe 700zł za 5.0 i zestaw Onkyo (ampli i dvd) i przez 8 lat było Ok. Teraz wydałem ponad 5k i choć muza powaliła to już szukam cd i za ampli się rozglądam. Kabelki Procaby na razie robią za przesył.
 

Weks

New member
witam ponownie, wybrałem takie głośniczki
Roth Audio Oli 40 (Oli40) - 2szt 2 195,00 zł
Roth Audio Oli C20 (C-20) 699,00 zł
Roth Audio Oli 20 (Oli20) - 2szt 849,00 zł
Roth Audio Oli KH20 (KH-20) 1 649,00 zł


teraz do tego potrzebuje amplitunera do 3000zł jaki podoła ?
 
Do góry