kino domowe 5000-6000

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Każdy ma coś co mu podchodzi ja to zawsze mówię tak że amplitunery z jednej półeczki to różnią się nie tyle co super jakością dźwięku między sobą a charakterem dźwięku a ten znowu każdy z nas inny lubi.. Nie wspominam o gadżetach itp. ale tez już dla pewnej półki amplitunerów uważam że każdy amplituner z takiej półki pewne rzeczy powinien mieć tak jak np. wejście na wzamk.. bez tego to nie amplituner z półki o której ja myślę... i tu zgadzam się z Kolegą dla którego również jest to istotne i nie tylko dla niego..
Takie samo mam podejście do pewnych rzeczy w aucie jak kupuje i nie ma znaczenia że ja to coś użyje 30 razy w roku jak np. tempomat ale on musi być za pewne pieniądze jak już się kupuje samochód.. i tyle a takich "dupereli" w samochodzie jest dużo... :) i podobnie w amplitunerze pewne rzeczy dla mnie muszą być ....
Dlatego autorowi tego wątku naprawdę z serca proponuje żeby posłuchał kilku amplitunerów... bo to naprawdę pomaga... bo np. kupując wspomniane dali do swoich 36 m byłby zawiedziony na maxa...
 
Ostatnia edycja:

SternQuest

New member
Ja też uważam że akurat pre -out nie wszystkim jest potrzebne. Można mieć dwa systemy zupełnie niezależnie. Po co mam np. łączyć ze sobą amplituner budżetowy np. ze wzmacniaczem klasy średniej. Są specjalne routery o których już kiedyś pisałem (Beresford) Jeżeli dźwięk w filmach zadowala mnie z amplitunera to po co mam podłączać do niego końcówki mocy (przecież większość tu piszących nie nagłaśnia sali kinowej, tylko salon 30-40m2 w domku lub mieszkaniu). Amplituner może być nie wystarczający do odsłuchu muzyki stereo (dynamika) , dlatego dokupuję oddzielny wzmacniacz łączę go z porządnym źródłem i po kłopocie. Po kiego mi pre-out potrzebny ? Chcę obejrzeć film włączam amplituner, słucham muzyki korzystam ze wzmacniacza. Większość producentów dochodzi do takiego wniosku i rezygnuje z pre-out dodając za to np. obsługę Atmosa.
 
Ostatnia edycja:
Do góry