Killzone 3

Masta_J

Active member
Bez reklam
Czy mi się wydaje, czy jest osobny wątek o Killzone 2 gdzie się możecie obrzucać błotem do woli?

Pozdrawiam,
 

Ogr

New member
Bez reklam
Jedno jest pewne !!! Najlepszy sieciowy FPS !!! Na liście moich znajomych znajdują sie ludzie grajacy w najlepszych klanach gier typu FPS grajacy w lidze,prawie wszyscy olali gry takie jak COD CZY BBC 2 i wracaja do KZ2 czekajac na KZ3 :grin: Kto się interesuje wie o czym pisze ;) W sumie gdzieś mam singla najwięcej radosci daje gra z ludzmi a w tym temacie Killzone jest królem :krol:
 

Ogr

New member
Bez reklam
Niestety /stety większość gier FPS w tych czasach dedykowane są grającym po sieci .Mniejszą uwagę zwraca się na singla.Miejmy nadzieję że KZ3 uderzy także do graczy singlowych !!!
P.s. Droso wirtualny morderco jeszcze zagramy ;) wybacz mi wiesz za co ,lecz miałem chwile słabości ale powoli wszystko wraca do normy !!!
 

Peek

New member
Bez reklam
W sąsiednim wątku chłopak napisał, że grał w markecie na Samsungu 3D, mówi też, że będzie to rewolucja w grach. Ja szczerze mówiąc to w to wierzę bo jak połączyć świetną grafikę w Killzone a do tego efekt 3D to pewnie efekt może być powalający.

Czekam na 32" Bravie 3D bo niestety na 40" nie mam miejsca.
 
Do góry