Killzone 3

Peek

New member
Bez reklam
Tak wygląda okładka nowego tworu Guerilla:
kilzo%C5%82n3okladka.jpg


Jak widać jest zgodne z Move i 3D. Prezentacja na E3 daje ogromne nadzieje na kolejnego system-sellera dla Sony. Mnie single dójki okropnie znudził, miejmy nadzieje, że w trójce z fabułą bedzie lepiej.

Co do Move, to duzo ludzi skorzysta, ale 3D? Nie sądzę, jeszcze nie na wiosnę 2011.
 

premek111

Active member
Bez reklam
Gra pozamiata bez dwóch zdań ,podobno( w/g dziennikarzy , którzy widzieli obydwie prezentacje ) graficznie Crysis 2 i K3 stoja na bliskim poziomie, takze tylko czekac.
 

Peek

New member
Bez reklam
Mnie szczerze mówiąc Crysis 2 niczym nie zaskoczył (z tego co widziałem na filmiku). Grafika nie jest jakaś mega-hiper jak zapowiadano, chyba, że są o wiele ładniejsze lokacje.

Co do K3 słyszałem, że grafika została tylko podszlifowana względem K2, a głównie skupiono się nad zaimplementowaniem efektu 3D.
 

Peek

New member
Bez reklam
Faktycznie single był w dwójce słaby, ale dla mnie nie tak słaby by skreślać tak dobrze zapowiadającą się kontynuację.

Heh przydałby się LED 3D.
 

macek

New member
Bez reklam
Co do singla to sie zgodze,mam nadzieje,ze w 3-ce bedzie lepszy,ale jesli chodzi o rozgrywki sieciowe to popieram Ogra,do dzisiaj serwery sa oblezone.
 

pav3l

New member
Bez reklam
Dla mnie najnudniejsza gra w jaką grałem powiązana ze stratą pieniędzy. Mam jakąś awersję, jak widzę tytuł Killzone, to mnie na ziewanie zbiera....:fool:
 

Peek

New member
Bez reklam
Single w K2 był słabiutki fabularnie, dlatego tak duży nakład sił na fabułę położono np w Crysisie 3, miejmy nadzieje, że trójka jednak bedzie lepsza.
 

macek

New member
Bez reklam
A,no o gustach sie nie dyskutuje jednym sie podoba innym nie i tyle.Patrzac szerzej,ta pozycja mimowszysto zajmuje wysoka pozycje w rankingu i wielkie uznanie wsrod graczy do dzisiaj,jak pisalem widac to po serwerach.
 

Peek

New member
Bez reklam
Nie jestem jakimś tam fanem tej serii, ale wole Killzone niż np głupkowate według mnie Halo. Fabuła w dwójce stała na słabym poziomie, po połowie gry mozna było odczuwać nudę, ale ogólnie nie odniosłem jakiś złych wrażeń po tej grze. Owszem, żeby ją skończyć musiałem się zmusić, ale ogólnie według mnie gra bardzo fajna szczególnie graficznie - na moment premiery powodowała opad szczęki.
 

kapsell

New member
Bez reklam
Killzone 2 faktycznie niczym sie nie wyrozniala specjalnym (ok, grafika b,dobra) jesli Killzone 3 = killzone 2 + 3d to ja dziekuje na wejsciu
 

Ogr

New member
Bez reklam
Single KZ2 nabiera innej formy grajac na najwyższym poziomie ;-) nie sądzę żeby ktoś się znudził, pewnie wielu nie dało rady przejść ;) Graficznie nr 1,wykonanie i efekt mocy broni rewelacja .
Sztuczna inteligencja przeciwników jest świetna !
Mnie np strasznie znudził BBC 2 zwłaszcza tępotą przeciwnika i plastikową bronią , dlatego gust gustem ;)
Ja czekam na KZ3 z wielką niecierpliwością :D
 
Ostatnia edycja:

Carbon_

New member
Bez reklam
No właśnie ja przechodziłem na najwyższym poziomie i była straszna bieda. Grę ukończyłem, ale tylko dlatego, że za nią zapłaciłem. Nie patrzę szczególnie na grafikę (zdecydowanie ważniejszy jest design - patrz np. Metroid Prime, który sprawia, że gra mimo technicznie słabego Wii prezentuje się w zestawieniu z grami HD nadal rewelacyjnie) a w grze nie znalazłem żadnego funu. Prawdę mówiąc K2 to najgorsza gra w tej generacji jaką kupiłem. Dla mnie w singlu szrot na maxa.
 

vasyndrom

New member
No właśnie ja przechodziłem na najwyższym poziomie i była straszna bieda. Grę ukończyłem, ale tylko dlatego, że za nią zapłaciłem. Nie patrzę szczególnie na grafikę (zdecydowanie ważniejszy jest design - patrz np. Metroid Prime, który sprawia, że gra mimo technicznie słabego Wii prezentuje się w zestawieniu z grami HD nadal rewelacyjnie) a w grze nie znalazłem żadnego funu. Prawdę mówiąc K2 to najgorsza gra w tej generacji jaką kupiłem. Dla mnie w singlu szrot na maxa.

chcesz powiedziec ze przechodziles na najwyzszym ktory da sie odblokowac tylko po uprzednim przejsciu gry, a jak sam twierdzisz grales tylko raz.
 

Carbon_

New member
Bez reklam
chcesz powiedziec ze przechodziles na najwyzszym ktory da sie odblokowac tylko po uprzednim przejsciu gry, a jak sam twierdzisz grales tylko raz.
To co chciałem powiedzieć napisałem. Ponowne przechodzenie na elite wynikało z tego, że a) zawsze przechodzę grę za którą zapłaciłem 200zł min dwa razy, b) powtórne przejście utwierdza mnie czy gra jest hitem, czy crapem.
 

pav3l

New member
Bez reklam
A,no o gustach sie nie dyskutuje jednym sie podoba innym nie i tyle.Patrzac szerzej,ta pozycja mimowszysto zajmuje wysoka pozycje w rankingu i wielkie uznanie wsrod graczy do dzisiaj,jak pisalem widac to po serwerach.

Sugerujesz, że ci, którym się nie podoba patrzą zbyt wąsko?
Osobiście mogę spojrzeć i do góry nogami, dla mnie gra jest beznadziejna. A o guście nie dyskutuje, tylko wypowiadam się za siebie. Pozdr.
 
Do góry