Killzone 2

Mefju

New member
Chyba najszybciej zapisany temat w PS3 , zaraz 100 będzie , trzymajcie kciuki, aby jutro doszła do mnie kopia K2 ;) To szybciej wam dokopie :D Pozdrawiam :)
 

Ogr

New member
Bez reklam
Alucard1984 napisał:
ogrze... to nie fair ! :p może dam ci dane do mojego konta i naruchasz mi co nieco pkt gdy ja jestem w pracy... chociaż boję się o mój kdr hahahahahaha. Nie no tak na powagę to pamiętaj, w zeszłym tygodniu dostaliśmy fioletowe cacka a w tym walimy jak źli w 1 % najlepszych żniwiarzy! Liczę, iż weekend wystarczy na to dokonanie. Mówię tu o graniu non stop od rana do wieczora i całą nockę ! ;D pozdro

a i jeszcze jest kilka nocek teraz. zobaczę ile dam radę wytrzymać takich posiadówek do 3 , 4 rano a potem do roboty ! :D
Zdobycie generała zajeło mi tylko 16 godzin :D
 
Ostatnia edycja:

dienekes' shade

New member
Zacny wynik. Postaram się go pobić :D

Co do 2C2B i naszych rozgrywek z innymi klanami - zrodził się w mojej głowie pewien plan/ pomysł (niezbyt oryginalny, to pewne :p).

Jako założycieli tak widzę naszą przyszłość w KZ2:
1) Liczba członków: 16

2) Z powyższej wydzielamy 4 grupy taktyczne, każda liczyć będzie 4 członków, w tym jeden dowódca grupy - gwarantowana łączność wewnątrz składu.

3) Łączność via head set jest konieczna, jako że celujemy w solidną, taktyczną rozgrywkę (do jakiej została zresztą stworzona ta gra), a nie bezmyślne szturmowanie a' la kamikadze i strzelanie w stylu Rambo.

4) Każda z grup będzie miała z góry ustaloną funkcję w meczu (poza DM). Pamiętajmy, że wąska specjalizacja jest kluczem do sukcesu. Co do zasady widzę:
a) lewe skrzydło
b) centrum
c) prawe skrzydło
d) obrońców ubezpieczających tyły ww.

Dzięki temu każdy z graczy bez trudu znajdzie coś dla siebie i będzie mógł szkolić się w danym zakresie. To znacznie łatwiejsze niż silenie się na wygenerowanie 16tu "allrounderów". Czyż nie?

Nie pomnę ilu Członków liczy 2C2B na chwilę obecną, ale myślę, że już wkrótce (Banzai nie próżnuje :D) będziemy mieć solidny komplet.
 
Ostatnia edycja:

Alucard1984

New member
ah i moje plany uzyskania gwiazdki wczorajszego wieczora prysnęły jak bańka ! :/ . Przez inne obowiązki usiadłem do konsoli dopiero około północy.

ale nie ma nic straconego ... Sławko zaprosił mnie do gry i odbyłem kilka ciekawych rund na 3 mapkach . Ogólnie do pierwszej mapki dołączyłem w połowie i nie udało się przechylić szali zwycięstwa. Druga mapka to była bajka. Rezałem z jakimiś obcymi ludkami przeciwko sławko i jakimś nowym członkom c2b2 . Ogólnie cały czas grałem przeciwko sławko.. hehe . i ... drugą mapkę wygrał mój team miażdząc przeciwnika ;D Na trzeciej mapce grałem z jakimś obcym kolesiem przeciwko ... sławko i innym z c2b2 . Ogólnie 2 na 3 i jakoś nie dało rady wygrać choć znowu porezałem ostro kumpli ... Aż mnie smutek ogarnął jak naruchałem tyle pkt na swoich ziomkach zamiast na obcych ludkach.

No i pytanie do OFICERA sławko08. Jak Pan Major ocenia kolegę Majora e-lexus ? Może on z wami grać w klanie ? :)
 

dienekes' shade

New member
Właśnie, nie widziałem ostatnio Kolegi w sieci, choćby via PSN.

No tak, nie ma jak mydlenie oczu ;) Ciekawe jak 3.000.000 sprzedanych kopii w ramach przedsprzedaży.

Niezależnie od słupków (mnie one nie interesują :D), ta gra to czysta magia i szał :krol: Choć nie jest pozbawiona przy tym wad.
 
Ostatnia edycja:

Banzai

New member
Na wstępie, witam serdecznie Cię Fanti na tym forum. Mam nadzieję, że pojawienie się Twojej osoby tutaj, poskutkuje lepszym zgraniem z obecną tutaj ekipą.
Chciałbym zakomunikować, właśnie obecnym tutaj, że Fanti przygotował dla Klanu całkiem miłą niespodziankę. Ale zaszczyty prezentacji, zostawię pomysłodawcy.

Alucard, nie wiem czy słyszałeś przez HS, ale co chwilę, od naszej grupy leciały pochwały w Twoim kierunku. T.zn. dla nas to było niezbyt pożądane, żebyś wykańczał któregoś z nas, ale Ty dobrze wiesz jak to robić.
Ja nie miałem i nie mam żadnych zastrzeżeń do któregokolwiek z klanowiczów. Moim zdaniem, każdy zaproszony do klanu przez Dieniekes'a a tym bardziej przezemnie, ma całkowite prawo w nim być.
Rozumiem, że było to pytanie retoryczne :)
 

dienekes' shade

New member
Banzai napisał:
Moim zdaniem, każdy zaproszony do klanu przez Dieniekes'a a tym bardziej przezemnie, ma całkowite prawo w nim być.
Rozumiem, że było to pytanie retoryczne :)

Czuję się zdeprecjonowany :mrgreen:

A tak poważnie, czekam na niespodziewankę!!!
 

Banzai

New member
No tak :), może i tak skonstruowałem tą wypowiedz ale w zasadzie chodziło mi o to, że Ty Dieniekes, zaprosiłeś do klanu osoby stąd i tutaj nie ma żadnych "ale" jeśli chodzi o Ich członkostwo.

Ja zaś, zapraszam ludzi z "zewnątrz", z którymi nie mieliście prawdopodobnie okazji pograć. Dlatego, zaznaczyłem, że przede wszystkim ja jestem świadomy tego, kogo zapraszam i wiem, że w pełni na to zasługują. Na pewno w dużym stopniu pomogą nam w rozgrywce, jak i samej zabawie.
 

Ogr

New member
Bez reklam
dienekes' shade napisał:
Zacny wynik. Postaram się go pobić :D

Co do 2C2B i naszych rozgrywek z innymi klanami - zrodził się w mojej głowie pewien plan/ pomysł (niezbyt oryginalny, to pewne :p).

Jako założycieli tak widzę naszą przyszłość w KZ2:
1) Liczba członków: 16

2) Z powyższej wydzielamy 4 grupy taktyczne, każda liczyć będzie 4 członków, w tym jeden dowódca grupy - gwarantowana łączność wewnątrz składu.

3) Łączność via head set jest konieczna, jako że celujemy w solidną, taktyczną rozgrywkę (do jakiej została zresztą stworzona ta gra), a nie bezmyślne szturmowanie a' la kamikadze i strzelanie w stylu Rambo.

4) Każda z grup będzie miała z góry ustaloną funkcję w meczu (poza DM). Pamiętajmy, że wąska specjalizacja jest kluczem do sukcesu. Co do zasady widzę:
a) lewe skrzydło
b) centrum
c) prawe skrzydło
d) obrońców ubezpieczających tyły ww.

Dzięki temu każdy z graczy bez trudu znajdzie coś dla siebie i będzie mógł szkolić się w danym zakresie. To znacznie łatwiejsze niż silenie się na wygenerowanie 16tu "allrounderów". Czyż nie?

Nie pomnę ilu Członków liczy 2C2B na chwilę obecną, ale myślę, że już wkrótce (Banzai nie próżnuje :D) będziemy mieć solidny komplet.
Dzisiaj sprawdziłem wyniki znajomych z którymi grałem w COD4.
Jeden z nich grajac w killzone ma takie noty ;
19 godzin gry online
Ranking 4121
punkty 4979
zabicia 1850
zgony 1137
trafienia w głowę 400
Sprawdzcie swoje wyniki zrozumiecie co w tym nadzwyczajnego :shock:
heheh Wszyscy wiemy ze nie jest prosto, tam toczy się szalona wojna !!!

Byłem z kolesiem w klanie CODA niestety czas nie pozwalał mi na intensywny trening .Spotkania były prawie codziennie ,trenowali celnosc np.jeden biegał na prawo ,lewo twoim zadaniem było trafic ze snajperki i tak wszyscy .
Były tez inne zabawy treningowe :)
 
Ostatnia edycja:

dienekes' shade

New member
Świetne statsy :eek:k:tylko... jak to się ma do mojego postu? :mrgreen: Czapki z głów, swoją drogą.

Chcesz zostać Oficerem i rekrutować na rzecz 2C2B? :D

Niestety i ja nie dysponuję taką ilością czasu, by móc rywalizować (trenować, trenować i jeszcze raz trenować!!!) z najlepszymi. Niestety :(

Na szczęście Klan umożliwi nam przednią zabawę z dala od chaosu bezmyślnego strzelania :eek:k:
 

Ogr

New member
Bez reklam
dienekes' shade napisał:
Świetne statsy :eek:k:tylko... jak to się ma do mojego postu? :mrgreen: Czapki z głów, swoją drogą.

Chcesz zostać Oficerem i rekrutować na rzecz 2C2B? :D

Niestety i ja nie dysponuję taką ilością czasu, by móc rywalizować (trenować, trenować i jeszcze raz trenować!!!) z najlepszymi. Niestety :(

Na szczęście Klan umożliwi nam przednią zabawę z dala od chaosu bezmyślnego strzelania :eek:k:
Mój może pobijesz ale tego goscia heheh
Nie ja wole zostac zwykłym miesem armatnim :mrgreen:
 

dienekes' shade

New member
Szczerze? Można, za przeproszeniem, na*uch*ać takie statsy, ale jest to bezcelowe, IMO. Poza tym, faktycznie, w 6 godzin musiałbym się przestrasznie sprężać. Wiemy co mam na myśli? :D

No i na tę rywalizację nie mam zbytniej zajawki ;).

Jeśli gość uczciwie osiągnął taki wynik, jest to godne szacunku. W przeciwnym razie, nie ma się czym zachwycać. Zaznaczam, że nie kwestionuję prawdziwości tego zacnego wyniku. :)

Pozdrawiam
 

dienekes' shade

New member
Aaa, publicznie nie ma takiej rozmowy :p Apeluje tym samym do wszystkich świadomych, aby nie rozpisywali się na łamach tegoż forum o haxowaniu statsów.

Info na PW.

Co do rekrutacji, tak tylko żartowałem. Domyślam się, że gość ma inne cele (szturm na pierwsze miejsca w rankingu) niż my (dorywczą zabawę) :)
 

Alucard1984

New member
a ja tak troszkę nie w temacie... Otóż. Wczoraj prześwietnie grało mi się z ludźmi z klanu aczkolwiek brak słuchawki dawał się we znaki... Stąd też moja gorąca prośba. Podajcie mi dokładne nr modeli jakich używacie i nazwę producenta albo zwyczajnie zapodajcie dane sprzętu n1 na rynku w rozsądnej cenie tak do 100 zł . Z góry dzięki za pomoc.

cya na froncie.

btw. ja ogrze chętnie się z nim zmierzę i zweryfikuję swoje umiejętności :D Nie taki diabeł straszny... A i trzeba wierzyć w swojego skilla hehe .
 
Do góry