Killzone 2 - startuje publiczna beta

dienekes' shade

New member
Sąsiedzie, pozwolę sobie wkleić "małe co nie co" nt. Killzone 2 z prezentowanego przez Ciebie artykułu (dla leniuchów :p):

"Porównując to, co mogliśmy widzieć do tej pory, to Gears of War 2 wyglądają jakby były grą z poprzedniej epoki. [...] Guerilla chce pokazać, że nie ma nic do ukrycia i są dumni z tej produkcji. Po czasie jaki spędziliśmy grając w grę z całą pewnością możemy powiedzieć, że Killzone 2 to jeden z najlepszych shooterów naszych czasów."

Napięcie rośnie i to po obu stronach barykady :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Ogr

New member
Bez reklam
Widziałem BETE K2 i to co tu pisze to ogromna przesada ;)Jest swietnie ale GEARS 2 to jedna z najlepszych gier pod względem graficznym jakie widziałem :eek:k: Czego wy sie spodziewacie ?JAK BY K2 MIAŁO WYGLADAC ZEBY WYDAC TAKĄ OPINIĘ :hmm:
Moze tym razem sony przekupiło kolesi ;)
 
Ostatnia edycja:

dienekes' shade

New member
Właśnie to miałem na myśli, hehe :mrgreen: "Kij w mrowisko wsadzę (...)"

A odnosząc się do Twojej wypowiedzi - ja zawsze oczekuje jak najwięcej, tzn. że każda gra będzie lepsza od poprzedniej (pod każdym względem, niezależnie od platformy).

Nie traktuj, przeto, poziomu graficznego Gearsów 2 jak jakiegoś dogmatu, zwłaszcza że odbiór grafiki jest dość ocenny :) Vide cytowany text.

Dla jednych lepsze jest to, dla innych tamto, bla bla bla :p

Poza tym, ów text pochodzi z holenderskiego Official Playstation Magazine, co w sposób oczywisty stawia pod znakiem zapytania obiektywizm sądów publikowanych w tym czasopiśmie. Jednakże, wyłącznie stawia, a nie przesądza o ich stronniczości :D
 

Ogr

New member
Bez reklam
Tak tylko co niektórzy mogą faktycznie wierzyc w taki postęp heheh :mrgreen: I dlaczego właśnie GOW2 jest porównywane ? Inny rodzaj gry !!!:roll: Mogli porównac R2 to się zgodze że jest taka róznica hehehe :eek:k:
 

dienekes' shade

New member
No właśnie, o braku sensu porównania K2 do Gearsów 2 pisałem już dawno temu, ale ten drugi tytuł jest swego rodzaju "okrętem flagowym" i stąd fani x' a najczęściej mieszają go w każde porównanie. Swoją drogą, chyba oczywistym jest, z czego taka sytuacja wynika :)

IMO, R2 nie zasługuje na to, by leżeć na jednej półce z K2, hehe :mrgreen: O porównaniach nie może być mowy, no chyba że ktoś chce upokorzyć Insomniac' a. :twisted:
 

dienekes' shade

New member
Jest nas dwóch, zatem :twisted: Obok Haze i GTA IV to, IMO, zawód roku 2008 :rolleyes: Miałem wątpliwy zaszczyt (jak się później okazało) być beta testerem R2... Pełna wersja potwierdziła moje obawy i odczucia, co do tego shootera.
 
Ostatnia edycja:

Ogr

New member
Bez reklam
Właśnie :eek:k:Jedno wiem na pewno ,widzę nowego króla po COD4/5:D
 
Ostatnia edycja:

mataman

New member
Bez reklam
Co tu dywagować, K2 zmiażdży R2 z siłą walca drogowego. Niepokoi mnie tylko jedna rzecz. Gra będzie w pełni zlokalizowana i mam nadzieje że bedzie możliwośc wyboru angielskiej ścieżki dzwiękowej.

Z ostatniej chwili. Na europejskim PSS demo będzie PRZED premierą gry !!!!! YEEEEEEEEEEEESSSSSSSSSSSS!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Ostatnia edycja:

dienekes' shade

New member
Czytałem dziś w (chyba) NEO nt. polskiej lokalizacji... Konkluzja: "a idź Pan w ... z taką lokalizacją" :(

Trybicie? Ponoć jest tak koszmarnie. Nie dość, że znacznej ilości textu najzwyczjaniej nie zdążyli przełożyć na j. polski (WTF?:hmm:), to jeszcze całość została zmasakrowana cenzurą.

Dla mnie, albo oryginał, albo nic :D
 

mietek099

New member
Jeżeli będa podkładane polskie głosy to oczywistym wyborem (jak zawsze) jest wersja oryginalna. Fajnie by było natomiast jeżeli byłby wybór polskich napisów. Miły dodatek.
 

dienekes' shade

New member
Zgoda, zawsze opowiadam się za jak najszerszym wyborem :)

Sęk w tym, że jeśli wierzyć autorowli artykułu, przy wyborze oryginalnej ścieżki + polskie napisy, przez większość dialogów nie ujrzysz ojczystego narzecza na swoim ekranie. Na okrasę, miast "fuck" i pochodnych, czytać będziesz "cholercia" lub "o rety".

Motyla noga, niech to dunder świśnie! Chromolę taką wersyję :D
 

dienekes' shade

New member
O ile mnie pamięć nie myli K2 jest od 18 lat, więc teoretycznie, "dziecolki" nie powinny w to szarpać :)

Współczuje przymusowej przerwy w giercowaniu i życzę szybkiego i poprawnego zrostu :eek:k:
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Ja Ci to mam skasować czy sam sobie skasujesz? ;)

Jestem ciekaw czy pogłoska o demie w Europie jeszcze przed premierą gry się sprawdzi.
Jeśli tak to ziomy z USA chyba pierwszy raz będą coś ściągać z naszego PSS :D

Pozdrawiam,
 

Mefju

New member
Jakoś trudno mi uwierzyć , chociaż K2 ma być wcześniej w Europie więc
bardzo możliwe.

edit:Jednak poczytałem i my czyli Europa dostaniemy demko przed premierą , a USA po :mrgreen:
 
Ostatnia edycja:

Alucard1984

New member
to może głównie wynikać z tego, że liczebnie stany bardziej zwiększą sprzedaż tej gry bez żadnej promocji demkami... Prosta kalkulacja... tj. zaludnienie w stanach + ich o niebo większe zarobki i ceny gier na poziomie około 110 zł za nowiutkie gry! KAŻDA i to na ps3 ! hmmmm czy któryś z was naprawdę uważa, że potrzebne jest demo na tamtym rynku ??????????? śmiechu warte . Widać Sony gorąco liczy, że liczba K2 przewyższy liczbę sprzedanych sztuk MGS4 ( do tej pory najlepiej sprzedany tytuł na ps3) i żeby się upewnić chce zachęcić chyba najuboższy rynek tj. moim zdaniem Europe. W każdym kraju Europejskim gry na konsole są cholernie drogie a w przypadku takich krajów jak Polska to wiadomo jak niektórzy są majętni... Simply biedny kraj jesteśmy i taka promocja kilka dni przed premierą (choć liczę że miesiąc przynajmniej :p ) zrobi swoje ... Ja tam na szczęście mam już odłożone na koncie około 300 zeta w przypadku kolekcjonerki a i tym bardziej 200 się znajdzie... K2 to pewniak, tytuł, w który wchodzę w ciemno! jak na razie są dwie oferty na allegro, jedna to madgames za 229 i to zwykła wersja phi ! albo za 179 polska wersja godna pożałowania, której nawet małym palcem u stopy nie dotknę, mogliby dać za darmo i dopłacić drugie tyle a i tak nie wezmę ! to jest kolejna polonizacja, która moim zdaniem uśmierci w pewnym stopniu tak znakomicie zapowiadający się tytuł!!!! czuje, że to będzie pierwszy shooter na ps3, którego online może wkońcu odciągnie mnie od poczciwego Counter Strike ! :)



p.s. nie wiem jak uważacie ale ja proponuje założyć nowy temat np. "Killzone 2 - GOD OF WAR shooterów". Wkońcu to już rozmowy o pełnej werjsji a nie jakiejś becie hehe :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry