Kierownica do ps3

A...

Member
Jeżeli nie możesz pozwolić sobie na DFGT, to za 200 zł powinieneś kupić używaną Logitech Driving Force Pro, to starsza wersja DFGT ale równie udana. Ale oczywiście najlepszym wyjściem byłoby kupienie DFGT. Mam ją i mogę z czystym sumieniem polecić.
 

wojti12

New member
w koncu nabylem Wheel Stand Pro pod Logitecha DFGT ale okazalo sie ze trzeba czekac ok 3-4 tygodni :shock: w zwiazku z premiera GT5
cierpliwie czekam .....
 

scooby99

New member
w koncu nabylem Wheel Stand Pro pod Logitecha DFGT ale okazalo sie ze trzeba czekac ok 3-4 tygodni :shock: w zwiazku z premiera GT5
cierpliwie czekam .....

Kolego a jak z samą kierownicą logitech DFGT...??? Przymierzam sie do zakupu tylko sam nie wiem czy jest sens wydawać prawie 500 zł ...?? Jakie są twoje opinie??
 

wojti12

New member
nie mam porownania do innych bo wczesniej nie mialem kiery. DFGT wybralem po przeczytaniu opinii innych uzytkownikow.

wczesniej gralem w wyscigi na padzie jak wiekszosc. kupile ta kiere i jest wypas. rewelacyjnie dziala FF.

minus ze obecnie mam podpieta ta kiere na zbyt niskim stole i mam nie naturalna pozycje.
dlatego zakupilem WSP

wtedy zakladam ze doznania beda jeszcze lepsze
 

gtifan

New member
Mam prośbę. Mianowicie mam zamiar zakupić Driving Force™ GT i mam pewną wizję zamocowania jej w pokoju. Czy ktoś może mi odpowiedzieć jaką długość ma przewód do połączenia kierownicy z PS3 bo nie wiem czy wystarczy.
 

wojti12

New member
Od kilku dni mam komplet DF GT + Wheel Stand Pro.
Jedno zdanie - poezja.

Kierownice wiekszosc zna. Opisze WSP
naprawde bardzo bardzo dobrze wykonany z super sztywnych materialow wysokiej jakosci.
Bardzo fajne opcje regulacji dla graczy o roznym wzroscie.
bardzo stabilny.
Sam montaz WSP + DFGT na nim - latwizna.

Pojezdzilem troche F1, WRC oraz NFS Shift - tu super wychodzi DRIFT i bez kiery tego nie zrobicie na padzie jak nalezy :lol: - super zabawa

Goraco polecam
 

darok

New member
Od kilku dni mam komplet DF GT + Wheel Stand Pro.
Jedno zdanie - poezja.

Kierownice wiekszosc zna. Opisze WSP
naprawde bardzo bardzo dobrze wykonany z super sztywnych materialow wysokiej jakosci.
Bardzo fajne opcje regulacji dla graczy o roznym wzroscie.
bardzo stabilny.
Sam montaz WSP + DFGT na nim - latwizna.

Pojezdzilem troche F1, WRC oraz NFS Shift - tu super wychodzi DRIFT i bez kiery tego nie zrobicie na padzie jak nalezy :lol: - super zabawa

Goraco polecam
Na jaką minmalną i maksymalną wysokosć można ustawić WSP.
 

kaswajcha

New member
Witam wszystkich!
panowie mam dylemat! dzisiaj o 15 ide do sklepu po kiere, i teraz problem w wyborze bo różne opinie czytałem na różnych forach, co wybrać G27 czy GFGT ??? proszę o szybkie odp.

pozdrowił
 

kaswajcha

New member
może i dziwne ale na pewnym forum o GT5 twierdzą że do GT5 lepsza ta tańsza bo jest pod konkretną gre a co do G27 że problemy z kalibracja? więc dlatego pytam tutaj

pozdrowił
 

kaswajcha

New member
panowie stało się padło na G27 :razz: już w domku, i kolejne pytanie kieruję do osób którzy posiadają ten model kierownicy jak najlepiej ustawić ją pod GT5?, niby w opcjach jest sporo kierownic ale takiej nie ma więc moje pytanie jak najlepiej ją ustawić??? chciałbym zaznaczyć iż jest to moja pierwsza kierownica i jestem kompletnym laikiem! może ktoś poda swoje ustawienia? wiem że zaraz padnie odpowiedź że to idywidualna sprawa każdego gracza, ale ja tylko ją podłączyłem do ps3 i grałem a chciałbym mieć parę opcji pod guziczkiem na kierownicy a tam tylko ustwione jest widok z tyłu! niech ktoś mnie poprowadzi za rączkę :blagam: i pomoże ustawić, a może jednak bylo brać tańszą ? i mieć mniejszy kłopot?
oki lece w kime bo pora jest odpowiednia ;) i mam nadzieję że ktoś pomoże skonfigurować to urządzenie tak abym miał prawdziwą satysfakcję z grania w GT5, na której kierownicy mam ustawiać te przyciski na kierownicy???
pozdrowił i czekam na odpowiedzi
 
Do góry