Kierownica do ps3

Zulata

New member
A co myślicie o Racing Seat firmy BIG BEN ?
Ktoś z was może ją miał/ma ? albo ktoś ze znajomych ?
Ciekawi mnie jak to wygląda w praktyce. Czy jest dobra ? Wygodna ? jaki kąt obrotu ? I czy jest jakaś martwa strefa ?

Tylko proszę o odpowiedzi pod kątem tego czy ta kierownica jest dobra czy nie ? a nie pod kątem tego, że np. całe życie ktoś siedzi na Logitechu i dla niego wszystkie inne to śmieć ;D.
 

azet

New member
Bez reklam
jeżeli mogę-Driving Force GT- czy coś pojawiło się nowego w tej kierownicy ? jakieś zmiany ? a może coś ma wyjść podobnego ale nowszego, czy może brać w ciemno już teraz ?
 

darok

New member
Na pc sciągamy sterownik i tam dokonujemy ustawień plus w grze napisz o co dokładnie chodzi sam mam tę kierownice od tygodnia więc może zdołam pomóc
 

azet

New member
Bez reklam
nowy nabytek więc może naiwne pytania, ale jeszcze nie doszedłem, wczoraj podłączyłem do ps3, i wszystko chodziło, dzisiaj siadam żeby sprawdzić co i jak, wchodzę w GTP i babol, w menu ps3 wszystkie przyciski chodzą szczególnie (x,kwadrat, kółko, trójkąt), uruchamiam gtp ( oczywiście x-em) i wszystko chodzi, ale padają wymienione wyżej przyciski,próbuję wejść do menu opcje, wciskając dwa razy przycisk -ps ( bo x- nie działa ), próbuję tam czego poszukać ,pozmieniać ustawienia, ale już nie mogę wyjść z opcji bo nie działa mi przycisk na kierownicy (kółko),w ogóle nie działają mi te 4 klawisze funkcyjne - ma ktoś jakieś pomysły ?
-dalej, gdzieś wyczytałem że można ustawić zakres obrotu kierownicy od iluś tam stopni do iluś tam, jak komu pasuje, ja chciałem zmniejszyć skoro na ekranie telewizora jest taki wąski zakres -można to zrobić ?
-klakson działa ? u mnie nie
 
Ostatnia edycja:

darok

New member
Jutro postaram sprawdzić jak to działa na gtp co prawda zaraz po zakupie dfgt podłączałem pod ps3 ale w ustawieniach gtp nie grzebałem,na razie bawię się nfs shift na pc tam wszystkie przyciski działają jak trzeba gra ma ustawienia pod dfgt wszystko robimy za pomocą przycisków w kierownicy nie trzeba myszki czy klawiatury.Na pc w sterownikach bez problemu ustawia się zakres obrotu kierownicy itd,jak mi dzieciak pozwoli i małżonka to sprawdzę dogłębnie jak to jest na ps3.Tak na marginesie mi dopiero po 3 dniach udało się tak skalibrować kierownice dopasować ustawienia że jest frajda z grania,i to jest najgorsze że co gra to wszystko trzeba po swojemu ustawiać bo np na domyślnych ustawieniach w nfs się jeżdzić nie da można się szybko zrazić a gra jest nie zła, co prawda to nie symulator,ale jakoś trzeba przeczekać zanim się ukaże się gt5,test drive unlimited 2 czy f1 2010.
 

azet

New member
Bez reklam
przyciski jakoś same mi powróciły, pewnie czegoś nie dopatrzyłem,ale dalszych pytań nie rozgryzłem -może nie można nic więcej zrobić?
 

Mystek

New member
Witam, mam problem z kierownica Trustmaster ferrari GT,

Kierownica nie moja tylko pozyczylem by se chwile pograc i problem ma nastepujacy,

Po podlaczeniu i odpaleniu Prologa lub GRIDa dzialaja tylko przyciski na kierownicy a pedaly nie i w obu grach niema tego w opcjach, mozna zmieniac wszystkie przyciski na kierownicy ale pedalow niema nigdzie.

Za to po odpaleniu NFS Shift wszystko dziala wysmienicie bez zagladania do ustawien. Dla czego tak jest i czy ktos wie jak moge to rozgrysc?
 

Kto_To_Jest

New member
Jak wiadomo Driving Force GT jest dedykowana dla GT5.
Mam pytanie jak wygląda jazda na tej kierownicy w innych grach np.NFS Shift,Dirt,Grid czy też NFS undercover czy też F1???
Czy są duże różnice w prowadzeniu auta?
Czy trzeba specjalnie konfigurować kierownice pod inne tytuły niż dedykacja??
 

azet

New member
Bez reklam
ja mam ,ale nie mam innych wyścigów, mam demo nfs shift, ale nic nie zmieniałem w nim i od razu usiadłem do jazdy więc nie mam pojęcia , jechało się dobrze. i do kierwonicy potrzebny jest stojak, ja sam sobie zrobiłem i jest ok .
 

darok

New member
To fakt stojak jest potrzebny pod kierownice ja zrobiłem z czarnej płyty meblowej koszt 36zł do tego szwagier załatwił fotel od subaru i jest ok.
 

zbynio81

Member
mam dokładnie taki sam stojak i kierke DF-GT.
Spisuje sie znakomicie
NFS, GRAn TURISMO sa znakomite do kierownicy. Jednak GRID całkowita porazka poniewaz jest to czysta gra ARCADE.
COLIN DIRT 1 i 2 może być lepiej niz na padzie czego o GRID nie powiem.
 

szymon735

New member
Witam.
Chciałbym kupić jakąś kierownice do PS3. Na razie gram w Need fos Speed Shift, potem chcę kupić dirt 2 i gt5.
Czy warto kupić jakąś kierę w cenie ok 200 zł? Jakie modele byście polecali do tych gier. Jeżeli nie da się kupić w tej cenie to jaką ew. możecie polecić. Pozdr.
 
Do góry