Kiedy pojawi się model LE32M86BD ?

conci

New member
Paradoks jednak nie udało mi się znaleźć gdzie się wyłącza funkcje "movie+", może jakies wskazówki?

Pozdrawiam
 

deniro24

Member
Bez reklam
Swoją drogą ta funkcja Movie+ w nowych telewizorach Samsunga to bardzo ciekawa sprawa. Czytałem gdzieś na anglojęzycznej stronie test 40M86 i tam jak nic napisano, że włączona funbkcja Movie+ pogarsza obraz. Oczywiście każdy ma inny odbiór co do odpowiadającego mu obrazowi. Czytałem wypowiedzi użytkowników plazmy 42Q91, że w tych plazmach ta funkcja działa "super", tzn. włączenie jej powoduje dużą poprawę obrazu. Natomiast ja miałęm okazję pobawić się trochę 32R81, który również posuada Movie+ i tam nie szczególnie było widać działanie tego układu (bardzo dokładnie się przyglądałem), a oczekiwałem efetku "obrazu teatralnego".

Więc ostatecznie się pytam użytkowników 32M86/87: czy włączenie funcji Movie+ ("poprawa filmów") powoduje, że "obraz staje się teatralny"?
 

paradoks1

New member
deniro24 napisał:
Więc ostateczni się pytam użytkowników 32M86/87: czy włączenie funcji Movie+ ("poprawa filmów") powoduje, że "obraz staje się teatralny"?

Tak obraz staje się teatralny doskonale to widać na starych filmach np.Czterej pancerni i ....! Efekt ten jak dla mnie jest nie do przyjęcia na dłuższą metę. O przydatności tej funkcji już raz pisałem więc się nie będę powtarzał:hmm:
 

deniro24

Member
Bez reklam
A jeżeli ogladamy film na DVD to tez mamy taki efekt? Lub inaczej: na jakich źródłach, sybnałach występuje ten efekt?
 

paradoks1

New member
deniro24 napisał:
A jeżeli ogladamy film na DVD to tez mamy taki efekt? Lub inaczej: na jakich źródłach, sybnałach występuje ten efekt?


NIe ma różnicy czy oglądamy coś z SD czy DVD. po HDMI nie sprawdzałem ale jest z pewnością to samo. Cały bajer tego tv jak i innych 100Hz polegana na poczwórnym wyświetlaniu tej samej klatki a nie jak w przypadku 50Hz podwójnym. Zainteresowanych odsyłam do linku b.ładnie jest to rozrysowane.
http://www.najdiservis.cz/cojeto.htm?clid=46&strana=1
Ja mam funkcję movie+ wyłączoną mi przeszkadzała. Ukaład 100Hz pracuje bardzo dobrze i nie ma co wymyślać i gdybać.
Skoro teraz Sony i Sharp też wypuszczają modele 100Hz to oznacza że się on sprawdza
 

Slygado

New member
paradoks1 napisał:
NIe ma różnicy czy oglądamy coś z SD czy DVD. po HDMI nie sprawdzałem ale jest z pewnością to samo. Cały bajer tego tv jak i innych 100Hz polegana na poczwórnym wyświetlaniu tej samej klatki a nie jak w przypadku 50Hz podwójnym. Zainteresowanych odsyłam do linku b.ładnie jest to rozrysowane.
http://www.najdiservis.cz/cojeto.htm?clid=46&strana=1
Ja mam funkcję movie+ wyłączoną mi przeszkadzała. Ukaład 100Hz pracuje bardzo dobrze i nie ma co wymyślać i gdybać.
U mnie tak samo - po włączeniu to się zaczyna pływanie zauważać :-/
 

LCC

New member
A ja mam takie pytanie. Gdzie można dostać wersję 32M86 w sklepach interentowych? Z tego co widzię na ceneo i skąpcu są tylko 32M87. Co się dzieje? Wszyscy lubią srebrną listewkę?
 

Slygado

New member
LCC napisał:
A ja mam takie pytanie. Gdzie można dostać wersję 32M86 w sklepach interentowych? Z tego co widzię na ceneo i skąpcu są tylko 32M87. Co się dzieje? Wszyscy lubią srebrną listewkę?
Obiło mi się o ucho, że tylko dla Angoli:hmm:
 

pitern

New member
LCC napisał:
A ja mam takie pytanie. Gdzie można dostać wersję 32M86 w sklepach interentowych? Z tego co widzię na ceneo i skąpcu są tylko 32M87. Co się dzieje? Wszyscy lubią srebrną listewkę?
Pytałem się w kilku sklepach. W jednym gdzie mają model 32M87, mówili że do tygodnia będzie 32M86 ale pózniej się z tego wycofali. Ten model to w Polsce jakiś rarytas. Przyłączam się do pytania gdzie można kupić 32M86 (bo ta srebna listwa w 32M87 jest denerwująca).
 

j.jacek

New member
Witam
W związku z dość dużym zainteresowaniem modelem le 32m86 informuje że Samsung Polska w najbliższym czasie nie planuje wprowadzć tego lcd-ka na nasz rynek.Informacja ta pochodzi od przedstawiciela handlowego Samsung Polska.
pozdrawiam
 

paradoks1

New member
LCC napisał:
Jakaś paranoja, duże zainteresowanie i nie będą wprowadzać... tak potrafi tylko Samsung :(

Jak wykupisz wszystkie 32M71B to Samsung wprowadzi z pompą nowy model 32 M86BD :krol: który juz oczywiście będzie miał swojego następce w postaci 32M96BDX
 

LCC

New member
Ale co ma wspólnego M71 do M86? Przecież to poprzednia seria, a M86/87 są identyczne.

EDIT:

Ja u Was się sprawuje USB? Można do niego podłączyć pendriva? Nie ma problemów, łatwo się wyświetla zdjęcia i filmiki na TV?
 
Ostatnia edycja:

paradoks1

New member
LCC napisał:
Ale co ma wspólnego M71 do M86? Przecież to poprzednia seria, a M86/87 są identyczne.

Polska to duży rynek zbytu. Ponieważ cena M71 została b. mocno obniżona TV się znakomicie sprzedaje. W magazynach Samsunga jest ich napewno dużo. Wprowadzenie nowego modelu na nasz rynek zmniejszyło by sprzedaż M71 i tutaj napewno jest pies pogrzebany.
 
Do góry