Kiedy pojawi się model LE32M86BD ?

nergal

New member
Pytanie

WItam wszystkich forumowiczow.
co prawda dyskusja w tym temacie wymarla dawno temu, ale moze uda sie ja odswiezyc.

Stoje przed wyborem telewizora, czytalem forum i padlo wczesniej na model R82B 32 cale, ale natrafilem na dyskusje w tym temacie i ten model telewizora.
LE32M87BD

R82
moge kupic za 2680 na agito, natomiast M87BD za ~3300 , czy ten model jest warty dolozenia 500 zl ?? czy rzeczywiscie jest duzo lepszy od R82B ?? czy jest duza roznica z posiadanych 100 Hz.
przeczytalem pare watkow i niewiem co wybrac.
Mam rowniez pytanie czy w M87 przelanczanie kanalow i ustawien menu jst rownie dlugie jak pisza uzytkownicy R82 tj z opoznieniem 2 s przeskakuje kanal .

telewizor bedzie uzywany do ogladanie cyfry + , filmy na DVD, tuner satelitarny, w przyszlosci tuner z HD

Z gory dziekuje za pomoc i pozdrawiam
 

leoxxx

New member
R a M to dwie bajki i zgoła inne...
M ma przede wszytskim 100mhz i to widac... (nawet dużo droższe modele bez 100mhz "szarpią")
nie widac przy sygnale ze zykłej antenie / kablówce ale im lesza jakośc tym róznica wieksza.
kolory tez sa ładnijesze (bardziej kolorowe :p ) ale to tylko moje subiektywne odczucie... sa bardziej naturane...


paradoks1 napisał:
Ponieważ padło pytanie na temat czerni postaram się to pokazać na fotkach ale nie wiem jak to wyjdzie Zdjęcia są zrobione z programów z kablówki


Z Twoich zdjec nie da sie nic wywnioskowac w dodatku balans bieli zły
 
Ostatnia edycja:

MaciejMS

New member
100hz ????

leoxxx napisał:
R a M to dwie bajki i zgoła inne...
M ma przede wszytskim 100mhz i to widac... (nawet dużo droższe modele bez 100mhz "szarpią")
nie widac przy sygnale ze zykłej antenie / kablówce ale im lesza jakośc tym róznica wieksza.
kolory tez sa ładnijesze (bardziej kolorowe :p ) ale to tylko moje subiektywne odczucie... sa bardziej naturane...

Z Twoich zdjec nie da sie nic wywnioskowac w dodatku balans bieli zły

Uwaga!!: Samsung LE32M87BD nie jest telewizorem wykonanym w technologi 100Hz. Sprawdziłem na stronie samsunga i potwierdziłem na infolini.
 

tomazon36

New member
MaciejMS napisał:
Uwaga!!: Samsung LE32M87BD nie jest telewizorem wykonanym w technologi 100Hz. Sprawdziłem na stronie samsunga i potwierdziłem na infolini.

To jak w koncu jest ??:confused::confused:
ma te 100 Hz. czy nie, wszędzie piszą że taka technologia jest w nim zastosowana. A nie ukrywam że to był jeden z poważniejszych powodów jego zakupu :D
 
Ostatnia edycja:

p80

New member
le32m87 jest 100Hz . :)

wystarczyło przeglądnąć katalog samsunga - swego czasu jedyny model 100Hz to właśnie ten .:cool:
.
.
.
teraz nowe 9 są 100Hz "M" lub "F"
 

maxim25

New member
jednka go kupiłem

kupiony w piątek więc jeszcze nie do końca przetestowany.
zródło sygnału kablówka oraz dvd przez hdmi
wrażenia:
-zaskoczyła mnie jakość obrazu z kablówki jest bardzo dobrze
-czerń super ale tylko na wprost telewizora !!!
-kolorystyka (po regulacji tak jak kilka postów wcześniej ma kolega EMIN) super
-funkcja poprawy filmów tragedia (efekt teatru jakoś nie mogę się przyzwyczaić ale można wyłączyć - dziwne że widać go tylko w filmach, jak lecą np wiadomości tege efektu nie ma
-źle wyważony przechyla się w lewo w sklepie widziałem odchylenie ponad 1cm; udało mi się ustawić tak że teraz różnica między lewą a prawą stroną jest 1 mm bez specjalnych zabiegów
-dzwięk ok
-bogate menu można ustawić wszystko
- w dolnych rogach jak jest czarny ekran widać delikatne podświetlenie
- dvix z kina super
- obraz z komputera d-sub super
za tę cenę 3319 (promocja w EURO) jestem zadowolony :)
 

p80

New member
le32m87bd
wczoraj widziałem wnętrze tego tv:
1) płytka "zasilanie" (transformatory, przetwornica, inne) po środku nad nogą
2) płytka "sterowanie" - płyta główna (cała elektronika, gniazda, CI) - z prawej strony dół
no i dodatkowo w tym modelu:
3) płytka "100Hz" - z prawej strony GÓRA - w pozostałych innych modelach tego nie ma
.
P.S. Mocowanie TV "na wieszak" dość liche - należy delikatnie wkręcić śrubki TV aby nie zerwać gwintu.
Cały TV wisi na plastikach tylnej ścianki !!!
Ale u mnie wisi i nie widać aby się luzował i miał spaść.
 
Do góry