KDL-50W815b

xose

New member
Galaxy S3 screen mirror nie działa z tym tv.
Jesli chodzi o dźwięk po optyku z tv do ampli działa bez problemu . Sprawdze ścieżkę co było nagrane a co odtworzyło. Wiem ze ostatnio ogladałem Niepamięć i scena super hula.
Wiec audio 1 na tv i było dolby digital . Pokazywało na tv i ampli. Potem audio 2 na pilocie i na tv wyswietla dts a ampli Pcm. Film bd rip mkv.

Mi Galaxy S3 działa w screen mirrorze bez żadnego problemu
 

Vampiszon

New member
Czy wiecie może, czy do tego TV można podłączyć słuchawki bezprzewodowe po bluetooth? Często oglądam filmy, a drugiej osobie w pokoju to przeszkadza. Wiem, mógłbym po kablu ale chciałbym bezprzewodowo..
 

achim69

Member
Witam.Czy w tym tv da się włączyć jakąś planszę testową aby sprawdzić czy matryca nie posiada bad pixeli.Jeśli tak to proszę o pomoc jak to włączyć,przy zakupie chcę sobie sprawdzić kupowany egzemplarz.
 

tdx

New member
Bez reklam
najlepiej przyjść przygotowanym choć z menu serwisowego owe plansze też sie da wywołać :D

info w stopce
 

buldoggg

Member
Bez reklam
815/829 to te same tv różnią się tylko upłynniaczem 600/800 motionflow.

Jeżeli chcesz sprawdzić czy masz jakieś sub,bad pixele to podłącz sobie komputer przez hdmi i włącz jednolite tła,czarny,biały,czerwony itp i sam stwierdzisz czy masz wypalone czy nie
 
Ostatnia edycja:

buldoggg

Member
Bez reklam
Sorry że tak późno odpisałem ale zapomniałem sprawdzić słuchawek BT.....odpowiedź jest prosta-Model logitech BT nie działa z tv-nie widzi ich.
 

Radek86

New member
Posiadam ten model od wczoraj, chciałbym zakupić jakiś dobry dysk zewnętrzny 2TB na filmy HD czy będzie działał z tv? Są dyski z 3TB ale chyba działać nie będzie?
 

Radek86

New member
Ok, polećcie mi konkretny model dysku zewnętrznego 2TB, potrzebny będzie do oglądania filmów 720p i 1080p z HD/DVD5/DVD9 formaty .mkv czasem Blu-Ray jak i 3D, zależy mi na płynności i bez ścinki.

Model Seagate Expansion STBV2000200 dobry byłby dla Sony Bravia?
 
Ostatnia edycja:

buldoggg

Member
Bez reklam
Radek86-wybieraj jaki chcesz(kupuj coś z markowych i jak najdłuższą gwarancją na usb 3.0

ja używam WD i jestem zadowolony

na każdym hdd jaki kupisz nie będziesz miał żadnych problemów z niczym czy to filmy(bez znaczenia na jakość,rozmiar pliku itp,jak również zdjęcia i co tam tylko chcesz)

pamiętaj że max to 2 TB
 

Leczo

New member
witam. Od kilku dni jestem posiadaczem modelu w815. przez pięć lat miałem sony kdl40S5600 (stary dobry sprzęt). Kupując nowy 50 calowy telewizor nie spodziewałem się że z lewej i prawej strony przy ramce obraz będzie nieco ciemniejszy. Widoczność tego efektu jest uzależniona od kąta pod którym oglądamy i oczywiście widać to najbardziej na białym tle. obejrzałem zdjęcia w necie i kilka filmów na youtubie i tam tez widać wyraźnie iż boki od ramek z lewej i prawej są lekko ciemniejsze. Efekt ten nie przeszkadza w oglądaniu czy graniu, ale serio ? tv za taką kasę z takimi niespodziankami ? czy to uroki technologi podświetlania led ? wy też to zauważacie w swoich soniakach ?
 

kragoth

New member
Witam,

Od jakiegoś czasu jestem posiadaczem tego telewizora KDL-50W815B. Posiadam dysk zewnętrzny, na którym mam zdjęcia i filmy, które chciałbym wyświetlić na telewizorze, ale nie jestem w stanie dotrzeć do miejsca, gdzie mogę zobaczyć wszystkie pliki i wybrać konkretny. Klikam na pilocie w DISCOVERY to np. zdjęcia są wyświetlone w folderach, ale nie da się wybrać konkretnego zdjęcia, tylko można przeglądać za kolejnością.

Po naciśnięciu guzika HOME, wchodzę w menu i tam zgodnie z instrukcją wchodzę w serwer multimedialny i po kliknięciu w dysk nic się nie dzieje. Następnie próbuje przejść do zakładki serwer multimedialny/ usb, to wyświetla się zawartość jedynie 12 zdjęć, a pod spodem jest guzik "więcej" po kliknięciu którego nic się nie dzieje.

Czy ktoś jest mi w stanie pomóc w tym problemie?

W poprzednim telewizorze jaki miałem nie było takiego kombinowania. Podłączałem i wyświetlała się cała zawartość dysku/pendrive'a, a był to telewizor Panasonic.
 

Koowall

New member
Pytanie mam :) Opłaca się kupić model 815b nowy za 3399 czy lepiej dołożyć te 400 PLN i kupić 829b ? Pierwszy w sklepie dla idiotów, drugi w EURO.
Zastanawiałem się jeszcze nad Philipsem 47PFS7509, ale praktycznie nigdzie go nie ma no i jednak ma matrycę IPS. Co doradzicie ? :)
 

buldoggg

Member
Bez reklam
trochę czasu zleciało.....jak sprawują się wam telewizory ? mój 815b śmiga aż miło tylko czasem jest coś nie tak z wifi i musze wyłączyć telewizor z gniazdka(raz na miesiać mniej więcej-może to problem że router jest za daleko-nie wiem) oprócz tego wszystko ok
 
Do góry