Kdl-40w3000

ortax360

New member
Witam

Premiera Pazdziernik cena Sony Poland 9999zł - internet 8300zł
- Ja zrezygnowałem i nabyłem 40d3000 (100hz) 5800zł -6500zł

Pozdrawiam
 

Aristos

New member
Dołączam się do pytania o jakość obrazu SD w modelu 40D3000 - czy jest duże/istotne pogorszenie w jakosci obrazu w stosunku do 32D3000 czy raczej nie ma? Rozpatruję 40" wersję tego LCD do ogladania z około 2,7-3m telewizji oraz w perspektywie do końca roku N-ki i PS3...:)

Dodatkowo mam pytanie odnośnie gwarancji na ten model bo troche sie zakręciłem...Wciąż bowiem nie ma go na oficjalnej polskiej stronie producenta więc czy możliwe jest otrzymanie na 40D3000 ważnej gwarancji właśnie od Sony Polska skoro nie ma tego LCD jeszcze w oficjalnej dystrybucji?????:???:

Pozdrawiam
Marcin
 

ortax360

New member
Witam

Nie ma pogorszenia jakosci w obrazie w por. do 32d3000 - odbiera tak samo - Oczywiscie ze względu na wielkosc ekranu 40 cali siedze dalej -
o 50 cm. czyli ogladam z odległosci 3-3,5m jest OK.


Co do smuzenia - zaciagania to jest identycznie jak na 32d3000.

Na meczch nie smuzy , przy codziennym ogladaniu sd nie widac zaciagania (sporadycznie jest ,przy słabym sygnale.) Njbardziej widac tak jak 32d3000 na grach ciemnych .

SD odbiera tak samo jak 32d3000 czyli OK .

LCD bardzo OK 40 cali idealne - 100hz i 1080p/24 widac jak działa - (dletego zrezygnowałem z w3000 , brak układu 100hz.i cena znacznie wyzsza. Na FULL HD przy 40calach mi nie zalezy .

Obraz z 40d3000 jest ostry, dynamiczny , swietne kolory ,Czern, swietny set-up. Pazurki pokazuje w HD . Dobre katy , nie piszczy ,fainy wyglad .

Na razie jestem zadowolony .

Co do Gwar. jest 2 lata - Respektowane przez SONY POLAND - War. to gwaran. Euro z info po Polsku - Paragon lub faktura z pieczatką sklepu.

Pozdrawiam .
 
Ostatnia edycja:

Aristos

New member
Również dziękuję za szybką odpowiedź - utwierdziłeś mnie w przekonaniu, iz nie będę żałował wyboru :D

Teraz to tylko ściskam kciuki żeby trafić na odpowiednia promocję taką jak ostatnia 40W2000 + PS3 - oczywiście z moim wymarzonym 40d3000 i w podobnej cenie ;)

Pozdrawiam
 

romano12

New member
pomyłki

nie dość, że pomylili się co do 100Mhz, to jeszcze naobiecywali Photo HD z USB i nic. Ma to tylko seria X. Specyfikacje jedno, rzeczywistość drugie.

Ale i tak go kupilem. Kolory powalają. Jeszcze nie potestowałem na HD, ale dam znać. cena na 30.11.07 w MixEl.: 7700 zł. Po kilkudniowych negocjacjach.
 

pango

New member
widzialem 40w3000

na "n".w domowym zaciszu i...
w porownaniu do sporo tanszego sharpa ad5
tragiczne kolory...
choc katy ogladania niezle.
pozdrawiam
 

dfdarek

New member
Mam inne zdanie. Kupiłem sony 40w3000 po porównaniu z sharp 42lx2 i sony kasowal sharpa w jakości obrazu, głębi, nasyceniu barw i teraz jest w rewelacyjnej cenie. Polecam dobre przewody z atestem /hdtv / i miłego oglądania.:D
 
Do góry