Kdl-40w3000

Gatekeeper

New member
eskobar napisał:
sony nigdy nie bedzie miał 6 badz 4 ms bo jest totalnym s....
takie jest moje spostrzezenie odnosnie tej firmy:D


a moje spostrzeżenie odnośnie ciebie jest takie, że wygadując tego typu głupoty dowodzisz że masz nie więcej niż 4 latka, i sam jesteś totalnym s.......:D
 

eskobar

New member
Gatekeeper napisał:
a moje spostrzeżenie odnośnie ciebie jest takie, że wygadując tego typu głupoty dowodzisz że masz nie więcej niż 4 latka, i sam jesteś totalnym s.......:D

masz racje ma 4 latka i pisze sobie tu mama pozwoliła!!!!!!!

wydaje mi sie ze obchodzi "cie" tylko twoje zdanie z nikim sie nie liczysz
spostrzezenie mozna kojarzyc z wyrazeniem swojej opinii ale wydaje mi sie ze nawet tego nie rozumiesz poniewaz napisałes "jesteś totalnym s......."
ja nikogo nie obrazałem odniosłem sie tylko do firmy,natomiast ty uderzyłes we mnie wiec nie pozostaje mi nic innego jak napisac "ci"

wypad!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

jak nie zrozumiałes znaku cudzysłowia przy "ci" to ci wytłumacze
-zabrakło szacunku dla ciebie
 

wojo2k

New member
I jak, zna ktos dokladniejsza date premiery, i moze cene w przyblirzeniu na polskie zlote? (bo mam nadzieje ze mniej niz 2300$ jak to gdziesz wyczytalem.)
 

jtd

New member
Bez reklam
wojo2k napisał:
I jak, zna ktos dokladniejsza date premiery, i moze cene w przyblirzeniu na polskie zlote? (bo mam nadzieje ze mniej niz 2300$ jak to gdziesz wyczytalem.)
Naprawde jestes zainteresowany tym tv pomimo ze ma 8ms, to naprawde na dzis jest tragedia juz...
 

wojo2k

New member
Hmmm, 8ms to niby duzo, ale z tego co czytalem w tym tv obraz i tak jest b.plynny i nie zamazuje, wiec czy te 8ms naprawde stanowi dla niego problem??
 

jtd

New member
Bez reklam
wojo2k napisał:
Hmmm, 8ms to niby duzo, ale z tego co czytalem w tym tv obraz i tak jest b.plynny i nie zamazuje, wiec czy te 8ms naprawde stanowi dla niego problem??
Czas reakcji matrycy to podstawowy parametr jakim trzeba sie kierowac! Np taki sony d3000 ma 100hz ale 8ms i kazdy kto go ma potwierdzi ze smuzy, a taki sharp xl1 4ms i 100hz nie sposob zauwazyc smuzenia, cos to znaczy co nie.
 

Gozel

New member
jtd napisał:
Czas reakcji matrycy to podstawowy parametr jakim trzeba sie kierowac! Np taki sony d3000 ma 100hz ale 8ms i kazdy kto go ma potwierdzi ze smuzy, a taki sharp xl1 4ms i 100hz nie sposob zauwazyc smuzenia, cos to znaczy co nie.

Jeśli kolega szuka telewizora w rozmiarze około 40-42 cale to wyboru bardzo nie ma. d3000 ( które ponoc smuży:grin: ) w Polsce jest tylko w wersji 32 calowej :( Sharpy XL od 46 cali. Pozostał nam JVC z serii P80 ale i tu 42 calowych w Polsce nie ma, a i o 37 piekielnie trudno. Jak dla mnie warto poczekac na ten model i zobczyc jak wypadnie. Ciekawe tylko jak z ceną....
 

jtd

New member
Bez reklam
Gozel napisał:
Jeśli kolega szuka telewizora w rozmiarze około 40-42 cale to wyboru bardzo nie ma. d3000 ( które ponoc smuży:grin: ) w Polsce jest tylko w wersji 32 calowej :( Sharpy XL od 46 cali. Pozostał nam JVC z serii P80 ale i tu 42 calowych w Polsce nie ma, a i o 37 piekielnie trudno. Jak dla mnie warto poczekac na ten model i zobczyc jak wypadnie. Ciekawe tylko jak z ceną....
Ja nie o calach tylko o parametrach technicznych, chcialem pokazac ze inne firmy ida do przodu, a sony stoi w miejscu z tym swoim 8ms.
 

Gozel

New member
jtd napisał:
Ja nie o calach tylko o parametrach technicznych, chcialem pokazac ze inne firmy ida do przodu, a sony stoi w miejscu z tym swoim 8ms.

Tu akurat trudno sie nie zgodzic. Liczyłem na to że moze w nowych modelach coś sie zmieni. Ale cóż....sądze, że i tak warto poczekac i zobaczyc jak będą w praktyce grały
 

wojo2k

New member
Chcesz mi powiedziec ze najnowszy telewizor sony, z mnóstwem tych systemow do maxymalnego poprawienia jakosci obrazu, jest nic nie wart bo ma odswieżanie 8ms i smurzy?? I gdzie to smurzenie niby bedzie widac, bo zapewne nie mogl bym go wogule dostrzec.

Czytam to forum od ponad miesiaca, przegladam oferty tv, chodze po sklepach i jak narazie, w tym tv pokladam najwiekrze nadzieje (jako nastepca d3000), ze wkoncu cos kupie.
 
Ostatnia edycja:

Gozel

New member
Orientujecie się może w jakiej cenie mają byc te modele? Ciekawa alternatywa dla niego wydaje sie by nowa seria V3000-równiez full hd. Ale o nim jakoś cicho na tym forum...a szkoda bo jak dla mnie zapowiada sie ciekawie( tutaj równiez wiele bedzie zależec od ceny :D )
 

musti

Banned
Pierwsze nowe modele mają się pojawić we wrześniu, więc za parę dni poznamy ceny modeli 40" - większe mają być później. Full HD ma być 5 serii, więc będzie w czym wybierać.
 

Gozel

New member
www.sonystyle.com

Cena 40W3000 to 2300 dolców a 40V3000 2000 dolców. Gdyby to przeliczac wedle obowizujocego kursu walutowego ceny byłyby u nas bardzo atrakcyjne. Ale cos mi sie zdaje że jak zwykle u nas będzie drożej ( istny wyzysk biedniejszych krajów!!!!!!!).

Za to jak dla mnie rozwiewa to wątpliowości: w serii W3000 nie ma motionflow 100/120Hz. Za to w obu modelach jest panel 10 bitowy - tutaj znowu różnica w stosunku do strony Sony Polska. Ciekawe czemu....

Nie moge się doczekac jak kiki i spółka dorwą sie do telewizora i bezlitośnie przetestują:grin: Pozdrawiam.
 

Gozel

New member
ortax360 napisał:
Witam

Cena Sony Poland za 40w3000 - 10.000 ZŁ .

Pozdrawiam

A gdzie znalazłes takie informacje? Bo jeśli to prawda to istny rozbój w biały dzień!!!! Za ta cene to moge kupic mase świetnych telewizorów a nie Sony bez 100Hz i z 8ms !!!!!!!!!
 
Do góry