kanały polsatu na n

arturro67

Member
admini kolego dowiedza sie ostatni , czy ty myslisz ze admin wie wszystko ? jak N przenosila kanaly z transpondera na transponder i byly problemy to admini pisali o pracach konserwacyjnych na eutelsat hi hi, a na temat slabej jakosci kanalow cichutko siedza . Tak wiec admini na forum wiedza tylko to co moga wiedziec , promocje i takie tam bzdety.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

pooh1968

Klub HDTV.com.pl
VIP
Kolego, przecież to samo napisałem, że "admini z ciekawością śledzą ten wątek", a przedstawiciele N nie zaprzeczają ani nie potwierdzają. Nie wiem jak dla Ciebie, ale dla mnie kolego admin (osoba prowadzącą forum) to nie to samo co przedstawiciel N.

Nie rozumiem związku Twojego postu z moim:hmm: . Wszystko to jest gdybaniem - czy tu, czy na innych forach. PZDR
 

KrysikTDI

New member
Chyba jednak nie bedzie w N-ce polsatu :( A szkoda bo na bank przeszedłbym do N, ze względu na wyścigi f1 w polsacie. A można liczyć na to, że licensje na f1 wykupi ktoś inny niż polsat??
 

Bartos81

Member
Bez reklam
jeśli sprawy przybiorą taki tok jak obecnie to poczekam aż n wysprzeda wszystkie swoje kanały Polsatowi i przechodzę na Polsat Cyfrowy :)
 

Sansei6

Member
Bez reklam
Jak dobrze pamiętam to Polsat ma prawa jeszcze na ten i przyszły sezon, ale jeśli popularność sieutrzyma, to nie ma powodów by z niej zrezygnował. Zreszta jakieś 2 lata temu, jak sienie mylę, to jakoś TVN szybko się poddał.... gdzie oni by to nadwali, zresztą, myślałem, że TVN Turbo bsie nadało, ale kiedyś juz była o tym dyskusja, i ten kanał nie ma predyspozycji/chęci do programów "na żywo" a moze szkoda....
 

bluray

Banned
Jak dobrze pamiętam to N ma prawa ostatni raz do LM.

Dwóch przedmóców napisało, że gdyby nie F1 to by poszli do N.
Macie odpowiedź dlaczego nie ma POLSATU na N-ce.
Bo największą wadą N-ki i C+ jest brak POLSATU/TV4/POSAT 2 itp.
To są mocne kanały.
POLSAT News też jest wartościową odskocznią od tendencyjnego TVN24.

Na marginesie:
Ciekawy jestem ile Kancelaria Prezydenta ( kasa budżetowa - czyli nasza) zapłaciła prywatnej firmie ITI za wywiad z Kaczorem rano w dzień kobiet.
 

Sansei6

Member
Bez reklam
Ja bym tak ogólnie Polsatu nie wywyższał, ogólnie to wolę TVN niż polsat, F1 też przez wiele lat oglądałem i oglądam na RTL, ale czasem miło obejrzeć w niejako "mowie ojczystej" ale ja nasi niektórzy "wspaniali" komentatorzy od tej dyscypliny, na opowiadają głupot, lub snują swe bezsensowne wywody... to człowieka krew zalewa..... no ale na szczęście jest Sokół i ratuje sporo sytuację, a Borówa to już siewpisał w taki "koloryt" polskiego przekazu i przynajmniej czasem jest o czym podyskutować i powytykać błędy ;) :D
Także co do oglądania tv poza sezonem, to ... Polsat, jaki Polsat :D
 

bogdan_kr

Member
Bez reklam
Ciekaw jestem jak mocno i w jaki sposób Polsat będzie reklamował swoją platformę, oczywiście gdy już do tego dojdzie... Piękna sprawa, darmowe reklamy własnej platformy cyfrowej u wszystkich znaczących konkurentów ;-)

Pozdrowienia!
 
Do góry