kanały polsatu na n

Hardi

New member
Jeszcze kilka dni i będzie chwila prawdy :) Jestem ciekaw czy TVN'y znikną z CP, czy może zostaną, a pojawią się Polsat'y w n'ce :)
 

gwidongwidon

New member
Bez reklam
mysle , ze polsat 1 i 2 pojawia sie w n od nowego roku , bo dziwil bym sie iti podpisania innej nowej umowy z polsatem:p
 
Ostatnia edycja:

Wilku

New member
Też mam taką nadzieję, że jednak dojdą do porozumienia i podzielą się swoimi "flagowymi" kanałami, to raczej będzie na ich kożyść. Okąd mam N-kę to Polstat wogóle nie gości na ekranie mojego TV, a wydaję mi się że tak jest u większości użytkowników N-ki, to już chyba 400 tyś jak się nie mylę.
 

bluray

Banned
Odpowiedź na nurtujące pytania jest od dawna zawarta w prospekcie emisyjnym Cyfrowego Polsatu.
Niestety mój egzemplarz wyrzuciłe.
Ale pamiętam, że jedyne zagrożenia w zakresie kontetntu były tam wymienione względem TVP.
Wydaje mi się, że ITI nie ma możliwości wyjścia z platformy CP.
Zamieszanie dotyczy tylko kto ma zabezpieczyć przesył dla CP.
Czyli transponder.
 

JA NUSZ

New member
Wilku napisał:
Też mam taką nadzieję, że jednak dojdą do porozumienia i podzielą się swoimi "flagowymi" kanałami, to raczej będzie na ich kożyść. Okąd mam N-kę to Polstat wogóle nie gości na ekranie mojego TV, a wydaję mi się że tak jest u większości użytkowników N-ki, to już chyba 400 tyś jak się nie mylę.
Mam chęć być kolejnym użytkownikiem N-ki,i Polsat na liście kanałów byłby atutem.Pozatym ciekawi mnie jaki jest sprzęt N-ki,jakość i wygoda obsługi z pilota?
 

pysio78

New member
Niestety chyba tak jest, a szkoda. Bo jednym ruchem N-ka mogła konkurencje cofnąć o lata świetlne względem oferty programowej. Oczywiście nawet z TVN-ami CP wygląda biedniutko.

Nie cytujemy poprzednika
 

rembick

Member
Twoja argumentacja mnie powaliła... Jeżeli ma się tylko tyle do powiedzenia to po co się w ogóle wypowiadać...? "Bzdura..." ? Na prawdę wypowiedź na poziomie...

Co do wypowiedzi pysio78 to faktycznie nie jest to prawdą, że CP wypada biedniutko, bo jeśli chodzi o ofertę programową to jest na prawdę całkiem nieźle. Można się czepić jakości i ceny, bo ta już nie jest taka atrakcyjna jak by się wydawało.
 

Ludwa

New member
Nadal nie podpisano umowy między ITI a Cyfrowym Polsatem dotyczącej pozostawienia kanałów tematycznych TVN w platformie Cyfrowego Polsatu w zamian za wejście kanałów Polsatu do n. Sprawa powinna się wyjaśnić na początku stycznia 2009, ale ostatecznym terminem jest koniec stycznia

źródło SATKurier
 

pooh1968

Klub HDTV.com.pl
VIP
To tylko gdybanie:) Przedstawiciele N ani nic nie potwierdzają, ani nie zaprzeczają - jest wątek na forum N-ki (tam admini sami stwierdzają, że z ciekawością śledzą ten wątek:grin: ). PZDR
 
Do góry