Kącik alkoholowy ...

eddielublin

New member
I jak po? Udało się coś wyrwać ciekawego?
udała się jak najbardziej, miałem coś skrobnąć wcześniej ale...nie mogłem się zebrać. Znając dominujące smaki od początku rewolucji rewolucji piwnej chciałem się skupić na nowościach.
Zatem:
hit targów dla mnie to Forest Ipa - żywiczny,sosnowy aromat połaczony z goryczką
rozwinięcie dotychczasowych ciekawostek to RIS z Piwowarowni już mi znany ale z beczki po whisky, dalej jest moc, jest aromat, intensywność smaku ale fajnie przygaszone przez posmak whisky
wyróżnienia: browar zakładowy - black Ipa Awaria Zasilania
nieporozumienie: xD piwo "fejsbukowe" zachętą dla mnie miał być torf znany i ceniony z whisky pochodzących z wyspy Isla, a tu jakaś kwasota, mętny płyn, bez charakteru smaku i wartości jakiejkolwiek tak jak ten cały fejsbuk :)
aaa byłbym zapomniał oczywiście jeszcze Nafciarz (pamietasz Dukielskiego?) to jeszcze intensywniejszy, aromatyczny, charakterny niczym czarne złoto z Jasła -jednym słowem Nafciarz Imperialny...
 
Ostatnia edycja:

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Żarówkę już wymieniłeś? :D

A wez przestan.... dzisiaj 7 lamp powieszone. Wlasnie co skonczylem, badziewna chinszczyzna. Jeszcze mam dwie lampy do powieszenia nad schodami ale 6m wysoko i ani rusztowania nie rozstawie a po drabinie wygibasy to nie moja kategoria wagowa :)

Dwa lata ladnie sobie zarowki wisialy w ceramikach i tylko zonie to przeszkadzalo :)
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
lolo
A mi wpadło coś takiego

Tego po lewej chyba mam, koniak wiec sie kisi w gablocie :)
A to po prawej cos mi swita ale raczej nie mialem okazji.


wczoraj fote whiskacza robilem to dostalem opierdziel od zony, ze gdy urodzila sie cora to jednego whiskacza schowalem w ciemne/cieple miejsce i czeka az cora skonczy 18 lat (pozostalo 16 lat:) ), natomiast dla syna zadnego whiskacza nie mam odlozone, musze znalezc jakas wersje limitowana czegos ciekawego.
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Co prawda jeszcze dzieci nie mam, zaplanowana jest dwójka, ale dobry pomysł z trzymaniem Whisky na 18 urodziny - kradnę go:D
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
U mnie też wietrzeje:D
 

Attachments

  • 1513971038794786782520.jpg
    1513971038794786782520.jpg
    35,8 KB · Wyś: 28
R

Repugnant.

Guest
trzymanie ,lychy,przez 18 lat w butelce nie poprawi niestety jej walorow smakowych ale czasami moze byc dobra inwestycja:)i treningiem silnej woli:)co do hennesy uwielbiam jego zapach pic niestety nie lubie ale czasem dolewam sobie doslownie odrobine do kawy daje to wtedy fajny posmak i piekny zapach
 
Do góry