Kącik alkoholowy ...

Henry

Active member
Bez reklam
Lubię Guinessa, ale dla mnie jest trochę za ciężki, osobiście wolę Smithwicks'a - Red i Blonde,
u nas w PL niestety praktycznie niedostępne, ale Ty nie będziesz miał z tym problemów ;)
 

bubafat

Active member
Bez reklam
Henry.
To jest w każdym Lidlu, obok płynu do mycia naczyń. Zresztą czego tam nie ma? Crafty w modzie. Mam kolegę w pracy mocno zaangażowane o w craft i On rownież sobie ceni SM. Blonde. Dla mnie to jest mydło. Sorry. Jako amator wina, a zwłaszcza jego pochodnych, atrakcyjną infuzją w piwie jest dla mnie słodka/smokey/oakie beczka,
czego najlepszym dowodem chyba są 2 poprzednie wrzutki piwne. Próbowałeś tego Cornet Oaked?!? ( piłem tylko z tapa)
Generalnie nie ma u mnie problemu z dostaniem jakiegokolwiek stylu i gatunku piwa. Ja jednak stronię od "czarnego zlota" i jak mi ktoś funduje droughta, to po spiciu magicznej pianki, zaczynam się męczyć. Stwierdziłem że pora trochę poszerzyć horyzonty w strone ciemnych piw, póki pogoda sprzyja, stąd i wrzuta, z myślą, że sprowokuje rekomendacje koneserow. :)
 
Ostatnia edycja:

Henry

Active member
Bez reklam
Wpadniesz do PL, to zaproponuję ci lokalne z moich stron,
w Irlandzkich pubach zaledwie kilka razy miałem przyjemność spożywać, SM mi podszedł ;)
A wino tylko czerwone, przeważnie z Italii no i oczywiście ojczyzny naszego Saurona, jeśli jeszcze nie poznałeś, to za zadanie domowe masz nadrobić ;)
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
cos ostatnio cicho tu... wy tacy sami kulturalni?? Czy same wini po 5 pijeta?

Nowy nabytek.

 

Greymir

New member
Ostatnio te 2 :) powiem wam że Jim Beam super sprawa

Bardziej interesuje mnie Starka, jako że z mojego miasta. Pierwszy raz widzę ten rodzaj, to jakaś masowa produkcja? bo ostatnio chyba została wypuszczona limitowana edycja z numerowanymi butelkami, nie do kupienia w sklepach.

W ogóle ze Starką to długa historia, ceny niektórych butelek przekraczają chyba zdrowy rozsądek (oczywiście patrząc z perspektywy zwykłego śmiertelnika z umiarkowanymi przychodami).
 

Koksiu11

Klub HDTV.com.pl
vip
Bardziej interesuje mnie Starka, jako że z mojego miasta. Pierwszy raz widzę ten rodzaj, to jakaś masowa produkcja? bo ostatnio chyba została wypuszczona limitowana edycja z numerowanymi butelkami, nie do kupienia w sklepach.

W ogóle ze Starką to długa historia, ceny niektórych butelek przekraczają chyba zdrowy rozsądek (oczywiście patrząc z perspektywy zwykłego śmiertelnika z umiarkowanymi przychodami).

Co do starki to jest w Biedronce teraz numer 3-6-9 piłem tylko ta 9 50xl kosztuje. Na początku pierwszy drink masakra ,nawet jak dodałem coli nie dało się pić :). Dopiero na następny dzień przyzwyczaiłem się chyba do smaku i można już to jakoś pić. Teraz jest też do kupienia starka 18 również w Biedronce. Opinie o niej są podzielone, jednym smakuje inni mówią ,że szkoda kasy.
 
Ostatnia edycja:

Koksiu11

Klub HDTV.com.pl
vip
Co do starki to tak plska dobra whisky kiedyś. Teraz nowy właściciel i podobno już nie jest tak kolorowo.
 

Greymir

New member
Z tego co udało mi się dowiedzieć to przyszedł nowy właściciel, wykupił wszystko, zatrudnił nową ekipę, zaczął badania.... sprzedał większość zapasów, później ktoś ich wykupił itd. itp. ustalenie jednej wersji jest chyba niemożliwe. Ale mojemu teściowi jakimś cudem udało się dostać limitowaną starkę z numerem (??). I teraz zastanawiam się czy otwierać czy nie. Miałabyć na pierwszego wnuka ale... :)
 

Koksiu11

Klub HDTV.com.pl
vip
Zelezy czy kiedyś chcesz ją sprzedać wartość może wzrosnąć czy wypić hehe. Jak masz możliwość to zrób fotkę tej butelki.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Ja mam dwa whiskacze limitowane, schowane. Jeden jak mi sie cora urodzila schowalem drugi jak syn. Jak beda meli po osiemnascie lat to sie otworzy :)
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Moja zona mowi KONIEC PICIA.




Tez macie takie drugie polowki co robia wam takie psikusy? I wez tu czlowieku siegnij po flaszke lekko podpity.
 
Do góry