Kącik alkoholowy ...

Henry

Active member
Bez reklam
Pozostaje jeszcze kwestia ile na/przed/po promili na setkę, ewentualnie ile setek na setkę ;)
Caparzo, z tą fotką, którą ostatnio pokazywałeś, to na 30 km potrzebowalibyśmy całą noc ;)
 

Scrollek

New member
Panowie. Ostatnio tak przetestowałem piwa że żona mówi bym zawód zmienił.
Koncerniaki wyłapuje w mig, te lepsze traktuję jak standard.
Będąc na beerfestivalu dziwiłem się polskim producentom piwa kraftowego ze kupują zagraniczne butelki po 30-40 zł za 0,5l teraz przestałem się dziwić. Choć cena dalej zabija.
W niemieckim markecie piwo kraftowe kosztuje od 8E (lager, pils) do 13-15E(IPA, AIPA, SCOUT) ale i tak jest słabe do naszego.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
A propos, wklejany kilka postów wyżej Tautenberg 11 (ten baniczek w kształcie jajka) - okropny!
Mam jeszcze 12 i 13...
beer_413269.jpg

12 - wyborne ;) wszak to Psenicna Dvanactka
13 - półciemne, dobre, a raczej oryginalne w smaku, ale kolor przypomina krwiomocz z białkiem :D Polotmava Trinactka
 

Dubek

Member
Bez reklam
Takie oto piwo kosztuje na przykład ponad 70 zł ;)



Po piwnej rewolucji ogólnie nastąpił wysyp piwa kraftowego które w porównaniu do koncerniaków jest po prostu dużo, dużo lepsze.
 

Attachments

  • porter-ze-szwestka?.jpg
    porter-ze-szwestka?.jpg
    19,3 KB · Wyś: 34

Mdzl

New member
Marketing, to nawet porządny kraft nie jest. A tego o dziwo coraz więcej, kiedyś trudno dostępny u mnie na prowincji, a z ostatniej wizyty w tesco wróciłem z 10cioma różnymi butelkami
 

3echo

Member
Bez reklam
Co nikt nie charata?
Ja dzisiaj w biedrze na promocyji nabyłem to cuś
10bf30df763842768b674a0fdd5fad36.jpg


hieroglify z ciapatalka
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
To nie wiesz ze tu sami abstynenci?

Ja jakos nie trawie bimbrow, jak mi sie po nich zaczyna odbijac to masakra...
 

Ronin66

New member
Szczerze mówiąc to Jubileuszowy Porter z Cieszyna nie był wart aż tak dużych pieniędzy. Płaciło się raczej za otoczkę ekskluzywności. Acz pokal dołączony do zestawu jest całkiem przyjemny.
 
Do góry