JVC seria P 80 wszystko na temat... LT-32P80 LT-37P80 LT-42P80

mensir67pl

Member
Bez reklam
a jak się ma JVC LT 42 P 80 BU jak wiadomo można go mieć z całkiem ciekawa kwotę 3000-3100

czy wypada tez tak dobrze jak jego mniejszy brat ;)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
gra extra - sprawdź bo znów wjechały z Europoy modele poserwisowe.
Nowe z gwarancją JVC POlska są troszkę droższe.
 

rafla

New member
Buczy

Niestety mam pecha, moj egzemplarz 37P80 buczy sobie radosnie. W sposob opisywany juz tutaj na forum (na poziom buczenia wplywa jasnosc ekranu). Szkoda ze wczesniej nie trafilem na informacje ze JVC lubi sobie buczec i co wiecej serwis ma to gdzies... Zawiodlem sie mocna na JVC.
 

piteron

Active member
Bez reklam
nie ma
i może to i dobrze,więcej z tymi kartami problemu ,niz pożytku
przerabiałem to na konkurencyjnym TV i 4 kart które miałem tylko z jednej udało mi się wydusić sam dźwięk,o obrazie na żadnej nie było mowy
lepiej moim zdaniem zakupic jest zupełnie oddzielny dekoder,który współpacuje sam ze soba a nie z elektronika telewizora
 

fulz

New member
Witam!
Walczę ze swoim 32P80 i nbox. Nie mogę uzyskać zadowalajacego efektu. Zaczynam obawiać się, że mój model po prostu nie jest kompatybilny z N.
[paramerty anteny jakość/siła - 70/70]

Podłączenie przez kabel EURO:
- jest głos i obraz (ale obraz pływa od lewej do prawej o ok 5mm)

Podłączenie przez kabel Component:
- nie ma głosu, jest obraz

Podłączenie przez kabel HDMI:
- nie ma głosu, obraz był ale przycinał się (obecnie nie ma ani obrazu ani głosu, śnieży lub przełacza się na czarny ekran)

Sprawdzałem na wszystkich ustawieniach w nbox urzywająć przycisku RES.
Dodam, że kabelki którymi się posługuję nie przekraczyły kwoty 30pln w markecie - najpierw chciałem sprawdzić czy wszytko będzie działać zanim zainwestuję w lepsze sznurki.

HILFE!!!!!!!!!!!!!
 

rafla

New member
kiki napisał:
gdzie kupiłeś ?

W sklepie, o ile udalo mi sie umowic ze w przypadku padnietych pikseli mi wymienia to w tym wypadku juz sie nie udalo. Ale za to bardzo mocno cene stargowalem.

Sklep kontaktowal sie z serwisem i faktycznie maja ta usterke gdzies. Podobno mieli "tylko kilka takich zgloszen".

kiki napisał:
Jaka masz gwarancję ?

Jak najbardziej polska, towar dziewiczy, wczesniej przez nikogo nie tkniety.

Zastanawiam sie czy dalej cos probowac z tym zrobic czy nie...
 

mosca

New member
fulz napisał:
Witam!
Walczę ze swoim 32P80 i nbox. Nie mogę uzyskać zadowalajacego efektu. Zaczynam obawiać się, że mój model po prostu nie jest kompatybilny z N.
[paramerty anteny jakość/siła - 70/70]

Podłączenie przez kabel EURO:
- jest głos i obraz (ale obraz pływa od lewej do prawej o ok 5mm)

Podłączenie przez kabel Component:
- nie ma głosu, jest obraz

Podłączenie przez kabel HDMI:
- nie ma głosu, obraz był ale przycinał się (obecnie nie ma ani obrazu ani głosu, śnieży lub przełacza się na czarny ekran)

Sprawdzałem na wszystkich ustawieniach w nbox urzywająć przycisku RES.
Dodam, że kabelki którymi się posługuję nie przekraczyły kwoty 30pln w markecie - najpierw chciałem sprawdzić czy wszytko będzie działać zanim zainwestuję w lepsze sznurki.

HILFE!!!!!!!!!!!!!

Też korzystam z Nboxa i mam 37P80 - połączenie przez HDMI działa bez problemu. Moim zdaniem to na 100% wina kabla. Testowałem na najtańszym i nie działało. Kupiłem lepszy i chodzi jak burza (w sumie i tak niewiele wiecej wydalem).

Śmiga mi na tym kablu:

http://www.allegro.pl/item448392473_profesjonalny_kabel_hdmi_hdmi_19pin_5_mb_hd_v1_3b.html
 

smiechu24

New member
witam
mam małe pytanko czy opłaca się dopłacać te 700zl do telewizora JVC p80 37"
czy lepiej kupić lx85 sygnał tv będzie pochodził z anteny naziemnej(sport) lecz głownie będzie wykorzystywany do filmów z kompa( divx ,HD ) i gier (wii i komputer) odległość to tv około 2,5m
jeszcze jedno małe pytanko jak bym się zdecydował na JVC to jak go skalibrować
dzięki za pomoc
 

SNAJPERSTWO

New member
Moim skromnym zdaniem warto nie widziałem obrazu tego drugiego tv ale jak możesz się przekonać ten model daje rade z sygnałem który będzie u ciebie . 2,5 m hmm jasne że niektóre kanały będą wyglądać źle ale jak piszesz głównie materiał z kompa i gry to na pewno może cie zaskoczyć in plus. :eek:k:
 

Wawrzach

New member
No wlasnie po namowach KIKIEGO nosze sie z zakupem JVC p80 42''. Cena jest zacna bardzo. Bo za niecale 3 tys. mozna juz miec to cacko. Czekam jeszcze czekam... byle do listopada ;-) kosztaaaaa trzeba robic ;-)

:twisted::mrgreen::krol:
 

siwy25

New member
gilek1975 napisał:
A Ja dzisiaj zamówiełm 32P80 u Kikiego (z kalibracją), myślę że będzie super!, czekam na swój nowy TV do sypialni.

...możesz śmiało ścielić łóżko:-D,ja już prawie od roku po zakupie 37P 80 nie wychodzę ze sypialni;)
 
Do góry