JVC seria P 80 wszystko na temat... LT-32P80 LT-37P80 LT-42P80

gwidongwidon

New member
Bez reklam
ten panas duzo za drogi, chyba dzis nie warto przeplacac , za jakies 4 - 5 lat bedzie mozna naprawde super LCD kupic. ida LED-owe.

JAK UWAZACIE?
 

WuWu

New member
Witam

Własnie mi strzelił telewizor, juz go nie bede naprawiał, bo to stara Siesta. Zachęcony przez Kilkiego zdecydowałem się na ten - 32P80.
Mam pytenie, a właściwie dwa
1. Jaki jest najlepszy uchwyt ścienny do niego?
2. Czy ma funkcje poziomu głośności tzn. czy nie zaczyna wyć na reklamach, bo nadawcy w czasie nadawania reklam podnoszą poziom dźwięku?
 

Sugar_beet

New member
Sugar_beet napisał:
Od niedawna zostałem szczęśliwym tego TV. Jednak podczas przełączania kanałłów obraz sie szarpie .Nie wiem jak to napisać ale podczas przełączania obraz "brzydko" sie przelacza. Ale mam na razie podlaczony ten TV do tymczasowego sygnału czyli mam go w drugim pokoju,sygnał rozdzielony z kablówki. CZy może to w tym tkwi problem?
To była wina sygnału. Podłączyłem pod dekoder Vectry SD i gra bajecznie :)
 

z3

New member
Bez reklam
To chyba jest szczyt lenistwa, może jeszcze mamy za Ciebie posprzątać w domu i wyprać ubrania??

Człowieku wysil się troche i przeczytaj chociaż ten temat, stoi tam jak byk napisane!
 

gwidongwidon

New member
Bez reklam
ten tv jest ok.

Od kilku dni jestem szczesliwym posiadaczem JVC 37p80 kupilem za jedyne 2750 zl . jak na pare dni uzytkowania jestem bardzo zadowolony z tego tv. sygnal przez nagrywarke przez component calkowicie czysty , bezposrednio przez scart troche gorszy /zmijki pelzaja/ , po wymianie na dekoder HD musi byc fenomenalnie. ogolnie dobry obraz jak na sd , swietne naglosnienie,nic nie buczy,prawie nie smuzy,swietne formatowanie,niezle skalowanie,fajny pilot, tez polecam ten optymalny tv !!!

POZDR.
 

tpulaaga

New member
w temacie lcd

Witam jestem świeżym uczestnikiem forum i obecnie jestem na etapie przeglądania forum, tak aby znaleźć i potwierdzić swoje typy w temacie zakupu LCD 32 cali. Mam pytanie (bo nie znalazłem tych danych na stronie producenta) czy 32p80 ma wbudowany tuner DVB-T i czy obsługuje MPEG-4.
W kręgu zainteresowań jest też toshiba r3500 i pans lx85. Dodam, że poszukuję lcd do pokoju 20 m.kw. na co dzień oglądam kablówkę (analog), czasem dvd, odległosć do telewizorka ok 3 m.
 

reters

New member
To już rok:)

No panowie to juz roczek kiedy zakupilem p80 od kikiego.Przez ten cały czas tv sprawuje sie swietnie.Zero problemów.Nawet dwóch moich znajomych po zobaczeniu tv zakupiło p80;).Moim zdaniem Jvc wypusciło na rynek naprawde swietny model telewizora.Obym za rok podobnie o nim napisał:) Pozdrawiam
 
Do góry