Jvc Lt G 80 Bu wszystko co dotyczy serii g80

mtat

New member
czy moze cos lepszego w tej cenie, albo za niewiele wiecej?
Lcd uzywany z odległości koło 3m do canalplusa i filmów na dvd
 

marecki6

New member
Bez reklam
powtorze sie .... cena zaskaujaco niska i zarazem rewelacyjna bo ja za swoj dalem 2950zl i byla to cena specjalna .....WARTO !!!
 

mtat

New member
dzieki

czyli juz nie porownuje z zadnymi Sony kdl s2530 itp kupuje go i juz
sprawdzalem Skapca.pl, dziwne ze pokazuje 2800 zł jako najnizsza cene, kiedy z duzym internetowym megamedia.pl kosztuje on akurat w promocji 2779zł, jest tez ponizej 2400zł jvc lt32A80, ale rozumiem z opisów z innych watkow ze warto te 400zł doplacic do G80
 

mtat

New member
jeszcze jedna watpliwosc

z tym ze moze byc za mały, jest tez w promocji LT 37G80 za niecałe 3900zł roznica 1100zł za te dodatkowe 5 cali

Orientujecie sie jaka glebokosc ma podstawa 37 calowego? 32 calowy ma ok 26 cm. Jest taka sama czy wieksza?

Znalezc taka podstawowa informacje jak wymiary z podstawą o jvc graniczy z cudem, opisy sa wszedzie bardzo skąpe
 

Rudeford

New member
Dane z instrukcji 32” z podstawą 800x593x230, 37” 919x651x230. Wynika z tego, że podstawa w obu rozmiarach jest taka sama. Oferta Megamedia jest obecnie najlepsza, sam zastanawiam się nad zakupem w tym sklepie wersji 37”. Już wysłałem zapytanie o dostępność. W cenie do 4000 jest to chyba najlepszy wybór:eek:k:
Pozdrawiam
 

marecki6

New member
Bez reklam
no wlasnie rdze najpierw sprawdzic dostepnosc danego tv w danym sklepie zeby sie nie okazalo ze bedziesz musial czekac na ten tv miesiac albo dwa bo cena jest naprawde niska
 

yobuchi

New member
dostepnosc G80 w megamedia 5 dni - wg ich informacji, wiec nie jest zle.
sam przymierzam sie do kupna tego LCD, jako drugiego odbiornika.
mam juz Toshibe wl37z i chwale sobie "niszowe" firmy.
 

simon68

New member
Jvc 32g80

Witam jestem szczęśliwym posiadzaczem (od ponbiedziełku) telewizora JVC 32G80 dziś podpiołem go do kompa kablem HDMI/DVI karta graficzna to ATI SAPHIRE X800 GTO i tu moje zdziwienie po zkończeniu wszystkich ustawień telewizor poprawnie wyświetla obraz tyle że pokazuje że działa w systemie 1080i a o ile się nie myle to powinien działać w 720p i tu moje pytanie czy miał ktoś taki przypadek, czy to tylko błędnie wyświetlane info przes sterownik TV czy TV wchodzi w ten tryb i może to nie być zbytnio bezpieczne dla niego??
dziękuje z góry za odpowiedź
 

ruster

Member
Witam, no i stało się... kupiłem tego JVC no i od razu pytanko. Jak dostać sie do menu serwisowego aby sprawdzić czy był on używany lub nie. Zauważyłem po śrubach mocujących matrycę jakby były odkręcane, czy jest szansa aby to jakoś sprawdzić, np. poprzez dostanie się do menu serwisowego, w celach info np. odnośnie czasu pracy. Chce się upewnić, czy aby na pewno telewizorek nie był używany. Bardzo was proszę o pilną odpowiedź, bo przez kilka dni mógłbym ten tv oddać...pomóżcie........
 

NATE

New member
Jaki jest ich pobór mocy? Nie mogę nigdzie znaleźć na forum, kiedyś chyba widziałem i nie mogę odkopać :)

Z góry dzięki za pomoc bo na JVC www nie ma, a do media nie mogę teraz iść w najbliższym czasie.
 

Airvision

New member
Przymierzam się do zakupu tego telewizora i mam odnieśnie niego kilka pytań. Będę bardzo wdzięczny za odpowiedzi chociażby na częśc z nich.

Zaznaczam, że jestem laikiem i pytania mogą się wydac dośc żałosne :p

1. Czym najlepiej podłączyc telewizor z komputerem, żeby jakośc filmu HD z komputera była najlepsza?
2. Jaką da się maksymalnie uzyskac wtedy rozdzielczośc na telewizorze owego filmu? Mam nadzieję, że przynajmniej (1280x)720p :p
3. Czy są może przy połączeniu z PC'tem jakieś problemy z trybem wyświetlania obrazu, że np. ucina boki filmu?
4. Oglądałem ostatnio w jakimś sklepie (mały wybór był) parę telewizorów HD (np. Samsungi) i zauważyłem, że wyświetlana tam reklamówka HD miała słabe odświeżanie :)?)[ znaczy niezbyt to płynnie wyglądało - nie tragicznie ale trochę to drażniło w oczy]. Ten telewizor JVC LT 37 G 80 BU
jak słyszałem nie ma 100Hz i się zastanawiam czy będzie tak samo jak z tymi Samsungami?

Jeszcze raz dziękuję za przeczytanie i chociażby parę odpowiedzi :)

Pozdrawiam.
 

Airvision

New member
Dzięki za szybką odpowiedź :)

Pokój 20m2 około. Odległośc widza do telewizora: 2,8-3m. Pokój nasłoneczniony [z balkonem na prawie całą szerokośc ściany (okna to około 3m jej powierzchni)]. Hmm chyba wystarczy. Nie wiem co tu jeszcze można podac.

I jeżeli nie ten model tylko jakiś ze 100hz to jaki byłby najlepszy do około 3500-3700 zł i lepszy od tego JVC? Wielkośc min. 37'.
 
Do góry