JBL SB450 - pierwsze wrażenia

jenas

New member
Witam od jakiegoś czasu zastanawiam się nad zakupem soundbar-u od JBL. Ostatnio słuchałem w markecie dwa modele, bar 3.1 oraz bar 5.1 oba wywarły na mnie bardzo dobre wrażenie. Teraz pytanie czy warto aż 1000zl dopłacać do bar 5.1?

Wysłane z mojego XT1572 przy użyciu Tapatalka
 

Baltazar Gąbka

New member
Bez reklam
Witam od jakiegoś czasu zastanawiam się nad zakupem soundbar-u od JBL. Ostatnio słuchałem w markecie dwa modele, bar 3.1 oraz bar 5.1 oba wywarły na mnie bardzo dobre wrażenie. Teraz pytanie czy warto aż 1000zl dopłacać do bar 5.1?

Wysłane z mojego XT1572 przy użyciu Tapatalka
Jak masz miejsce na malutkie tyły więc chyba masz to warto dopłacić ale chyba nie aż tyle. Podpytaj blackninja o ceny.
 

marcin.drive

New member
Witam. Chciałbym się podzielić krótką opinią po otrzymaniu w prezencie od żony soundbara jbl 3.1 - przepraszam, że piszę z dużych liter ale muszę sobie pokrzyczeć: REWELACJA! Polecam każdemu, co szuka dobrego soundbara do 3000 zł. Byłem w kilku sklepach, przesłuchałem różne soundbary (lg, samsung, sony, yamaha, jbl) i każdy model jbl przewyższał konkurentów. Nawet jbl 2.1 był lepszy od konkurencji. Miałem tylko dylemat czy wybrać jbl 450 czy jbl 3.1, ale w tym pomógł mi blackninja z tego forum - dzięki za pomoc.
 

Ataszek

Active member
Bez reklam
Witam. Chciałbym się podzielić krótką opinią po otrzymaniu w prezencie od żony soundbara jbl 3.1 - przepraszam, że piszę z dużych liter ale muszę sobie pokrzyczeć: REWELACJA! Polecam każdemu, co szuka dobrego soundbara do 3000 zł. Byłem w kilku sklepach, przesłuchałem różne soundbary (lg, samsung, sony, yamaha, jbl) i każdy model jbl przewyższał konkurentów. Nawet jbl 2.1 był lepszy od konkurencji. Miałem tylko dylemat czy wybrać jbl 450 czy jbl 3.1, ale w tym pomógł mi blackninja z tego forum - dzięki za pomoc.

Tylko do 3k to jest już JBL bar 5.1 !!! Jakość w kinie nieporównywalna !
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Witam. Chciałbym się podzielić krótką opinią po otrzymaniu w prezencie od żony soundbara jbl 3.1 - przepraszam, że piszę z dużych liter ale muszę sobie pokrzyczeć: REWELACJA! Polecam każdemu, co szuka dobrego soundbara do 3000 zł. Byłem w kilku sklepach, przesłuchałem różne soundbary (lg, samsung, sony, yamaha, jbl) i każdy model jbl przewyższał konkurentów. Nawet jbl 2.1 był lepszy od konkurencji. Miałem tylko dylemat czy wybrać jbl 450 czy jbl 3.1, ale w tym pomógł mi blackninja z tego forum - dzięki za pomoc.
Proszę uprzejmie :)
 

bedzio21

New member
Stałem się posiadaczem JBL SB 450. Dekoder NC+ jest podłączony do głośnika przez hdmi, a z głośnika hdmi idzie do telewizora. Problem jest taki że dźwięk co chwile przerywa na 1/10 sekundy, lecz podczas oglądania bardzo to przeszkadza. Miał tak ktoś może, ewentualnie jakieś rady? przełączałem do innych gniazdek, nc+ do telewizora i z telewizora do głośnika, wyłączanie i włączanie, nic nie pomaga. Subufer jest w odległości 20 cm od soundlinka. A przerywa tylko gdy oglądam telewizje, jeżeli puszczam z telefonu nie ma takiego problemu
 

Barloc

New member
Dzień dobry wszystkim!

Prześledziłem bardzo interesujący mnie wątek. Po przeczytaniu wszystkich opinii nie wiem czy słusznie napaliłem się na Bar 5.1. Cena na szybko z netu to 3.200,-. No to mam pytanie do znawców. Czy mimo wszystko za te pieniądze nie lepiej wziąć zestawu kd; np. w eagd w tej cenie można dostać np.:

  • Yamaha MusicCast RX-V483, NS-F51/NS-P51
  • Denon AVR-X1400H, Eltax Monaco 5.0
  • Pioneer VSX-S520B, Kruger & Matz Passion KM0504
pozdrawiam
 

krzyhoo24

New member
Dzień dobry wszystkim!

Prześledziłem bardzo interesujący mnie wątek. Po przeczytaniu wszystkich opinii nie wiem czy słusznie napaliłem się na Bar 5.1. Cena na szybko z netu to 3.200,-. No to mam pytanie do znawców. Czy mimo wszystko za te pieniądze nie lepiej wziąć zestawu kd; np. w eagd w tej cenie można dostać np.:

  • Yamaha MusicCast RX-V483, NS-F51/NS-P51
  • Denon AVR-X1400H, Eltax Monaco 5.0
  • Pioneer VSX-S520B, Kruger & Matz Passion KM0504
pozdrawiam

Ja biorąc pod uwagę cenę sklepów ą dokładam i idę w amplituner i 5. 0 Rozbuduję to później o sub i głośniki sufitowe pod Dolby Atmos. Też szukałem bar 5.1, jest bardzo fajny, ale to jednak soundbar. Dobrej jakości bo nie znalazłem taniej niż to co piszesz. Natomiast odezwij się do @blackninja który przygotuje Ci baaaardzo dobrą ofertę albo na bar 5.1 albo kino.
 
Do góry