JBL Cinema SB350

radoskur

New member
Może odgrzeję trochę kotleta :) Mam dylemat JBL ARENA SUB 100P czy JBL SB400 - pokój 24mkw do istniejącego kina domowego :) mniej więcej pół na pół muzyka i filmy. Cenowo obydwa około 1000zł.
 

MarcusGawin

New member
Witaj radoskur, rozumiem ze raczej ci o suba chodzi ?
U mnie gra SB400 i powiem ze jest dobrze lub bardzo dobrze, sub schodzi nisko i ma przyjemny dzwiek, mozesz dodatkowo ustawic Crossover i Volume, jest bezprzewodowy czyli bardziej ustawny.
Jako zestaw z soundbarem gra w muzyce OK, bluetooth dziala wysmienicie.
Czyli taki multitalent.
U mnie WF byl decydujacy :), czyli estetyka na 1.miejscu, i mniej kabli w pokoju ( ok.27m2)


Tak poza tematem porownywalem ostatnio tryb stereo z zestawem 2x Sonos Play1 i powiem szczerze ze gdyby byla mozliwosc podpiecia tych glosniczkow do TV oraz nizsze zuzycie pradu w standby:shock: to odrazu bym wymienil nawet bez dodatkowego suba:oops:
Narazie sonosy stoja w innym pomieszczeniu....
 
Ostatnia edycja:

radoskur

New member
@blackninja - mogę właśnie kupić sam SB400 bez soundbara lub JBL ARENA SUB 100P - chciałem zapytać który lepszy... czy dać sobie spokój i szukać czegoś lepszego.
 

Baltazar Gąbka

New member
Bez reklam
Dzisiaj miałem okazję posłuchać JBL Arena 100p i trochę potrafi jak na taki mały głośnik. Jestem mile zaskoczony szybkością i dynamiką.
 
Do góry