JBL BAR 500 - czy warto?

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Takie głupie uwagi t sport narodowy, często ludzi którzy nie widzieli na oczy ich działania.
 

sly180

New member
Hej, podepnę do się do tematu.
Zakupiłem bar 500 i w sumie jestem zawiedziony, zależało mi na lepszych efektach w filmach, lepiej słyszalnych dialogach. A ten Jbl to tylko tyle, ma mocny bas..

Co byście polecieli do 2500? Ewentualnie mogę coś dołożyć.
 

luck76

Well-known member
Hej, podepnę do się do tematu.
Zakupiłem bar 500 i w sumie jestem zawiedziony, zależało mi na lepszych efektach w filmach, lepiej słyszalnych dialogach. A ten Jbl to tylko tyle, ma mocny bas..

Co byście polecieli do 2500? Ewentualnie mogę coś dołożyć.
za 2999 masz Bose 900 na ich stronie. Możesz kupić, potestować 90 dni i odesłać jeśli stwierdzisz że to nie dla Ciebie. Produkt rozbudowywalny (surroundy, subwoofer). Dialogi biją na głowę (ba! na kilka głów!) i efekt przestrzenny, ale tego nie da się opisać, to trzeba usłyszeć.
 

sly180

New member
za 2999 masz Bose 900 na ich stronie. Możesz kupić, potestować 90 dni i odesłać jeśli stwierdzisz że to nie dla Ciebie. Produkt rozbudowywalny (surroundy, subwoofer). Dialogi biją na głowę (ba! na kilka głów!) i efekt przestrzenny, ale tego nie da się opisać, to trzeba usłyszeć.
W pierwszej wersji miałem kupić Yamahe yas-209, ale zacząłem czytać i padło na jbl 500. Który mnie to totalnie zawiódł...
Ten boś będzie dobry do filmów i muzyki?
Bo już skłaniałem się do Samsunga 990c. Ale ma słabe opinie jeżeli chodzi o muzykę
 

luck76

Well-known member
W pierwszej wersji miałem kupić Yamahe yas-209, ale zacząłem czytać i padło na jbl 500. Który mnie to totalnie zawiódł...
Ten boś będzie dobry do filmów i muzyki?
Bo już skłaniałem się do Samsunga 990c. Ale ma słabe opinie jeżeli chodzi o muzykę
Bose wręcz odwrotnie :)
 

Esemes_

New member
Hej, podepnę do się do tematu.
Zakupiłem bar 500 i w sumie jestem zawiedziony, zależało mi na lepszych efektach w filmach, lepiej słyszalnych dialogach. A ten Jbl to tylko tyle, ma mocny bas..

Co byście polecieli do 2500? Ewentualnie mogę coś dołożyć.

Ja skłaniam się ku temu jbl-owi lub soundbar od samsunga w podobnej cenie, sprawdź sobie - SAMSUNG HW-Q800C
Belke bose słyszałem w sklepie i na mnie wrażenia nie zrobiła, ale to sklep więc wiadomo, że ciężko o odczucia jakieś głębsze.
 

sly180

New member
Ja skłaniam się ku temu jbl-owi lub soundbar od samsunga w podobnej cenie, sprawdź sobie - SAMSUNG HW-Q800C
Belke bose słyszałem w sklepie i na mnie wrażenia nie zrobiła, ale to sklep więc wiadomo, że ciężko o odczucia jakieś głębsze.
JBL to porażka także jakby ktoś chciał, kupić to odradzam. Co do Samsunga myślałem nad hw-930C bo był akurat na sklepie z wystawy za 3200.
Zamówiłem tego Bosa 900 zobaczymy jak to gra na żywo :)
 

kocur75

Klub HDTV.com.pl
VIP
ja mam 13 m2 sypialnię, wziąłem Bose 600 finalnie i ledwo mi to starcza do filmów i seriali. Sonos Arc bym spróbował z subem mini np.
 

kocur75

Klub HDTV.com.pl
VIP
JBL to porażka także jakby ktoś chciał, kupić to odradzam. Co do Samsunga myślałem nad hw-930C bo był akurat na sklepie z wystawy za 3200.
Zamówiłem tego Bosa 900 zobaczymy jak to gra na żywo :)
jak brałem od gościa to Bose 600 to miał 900 i różnica nie jest za duża wg niego. a i ja tam za mocno przestrzenności dźwięku nie słyszę w tym bose 600 swoim.
 

kocur75

Klub HDTV.com.pl
VIP
To czemu nie sprzedawał 900 , a 600 ?
bo kolor żonie nie pasował i miał być biały głośnik. Ale nie słuchałem więc to tylko jedna opinia użytkownika, w dodatku sprzedawcy :) Moja opinia jest taka że ponizej Bose 600 (tej półki cenowej) to zakup soundbara nie ma sensu. A i tutaj jest dyskusyjny. A już do dużego salonu to for sure
 

sly180

New member
Daj znać jak wrażenia :p
Ogólnie dźwięk przyjemny. Troszkę brakuje mi basu, bo mam samą belkę. Diologi w filmach to zupełnie innym poziom.
Trochę z konfiguracją się męczyłem, bo wpadła aktualizacja, i zaczęła ją mielić. Podoba mi się opcja z Radiem przez Wifi sterowanym z aplikacji.
 
Do góry