JBL Bar 3.1

grubszy

New member
Witam zakupiłem wczoraj Jbl Bar 3.1 jest to mój pierwszy taki sprzęcik i jestem bardzo zadowolony ale mam 2 pytania i z góry przepraszam za pytania które mogą wydawać się banalne. 1.Przy zmianie programów na NC+ i nieraz w trakcie filmów na Jbl wyświetla się komunikat PCM co to oznacza i czy tak powinno być? 2.Wydaje mi się że środkowy kanał w listwie nie gra. Czy jest to jakiś kanał specjalny(gra w jakichś momentach) czy powinien grać cały czas?
 

syzcha

New member
Witam. Zastanawiam sie nad zakupem soundbara, do filmów, muzyki i ps4. Ale mam pytanie do znawców, czy nada sie ten JBL 3.1 do mojego pokoju który ma 4m dł. i 2.2 szer. Tv i kanape mam po szerokości wiec dość blisko siedzę.
 

syzcha

New member
No ten JBL 2.1 tez wydaje sie spoko tylko w tym 3.1 przemawia za mna ten srodkowy głośnik i jego właściwości w filmach. Pokój mam niestety mały wrrr.
 

sikora92

New member
Brak dolby

Witam, zakupiłem JBL BAR 3.1, podłączyłem do TV LG UJ6517 poprzez HDMI ARC.
Bezpośrednio do TV mam podpięte jeszcze PS4 przez HDMI oraz dekoder satelitarny również przez HDMI. W każdym źródle dźwięku listwa pokazuje tryb PCM. Nie mogę uzyskać DOLBY.
Jeśli odpalę NETLIX bezpośrednio również.
W ustawieniach TV nie mogę przełączyć na żadną inną opcję oprócz PCM. Dodam że sam telewizor powinien obsługiwać systemy DOLBY.


Zdjęcie z obrazu TV w załączniku


Bardzo proszę o pomoc.
 

Attachments

  • 20190227_232428.jpg
    20190227_232428.jpg
    718,9 KB · Wyś: 51

Baltazar Gąbka

New member
Bez reklam
Witam, zakupiłem JBL BAR 3.1, podłączyłem do TV LG UJ6517 poprzez HDMI ARC.
Bezpośrednio do TV mam podpięte jeszcze PS4 przez HDMI oraz dekoder satelitarny również przez HDMI. W każdym źródle dźwięku listwa pokazuje tryb PCM. Nie mogę uzyskać DOLBY.
Jeśli odpalę NETLIX bezpośrednio również.
W ustawieniach TV nie mogę przełączyć na żadną inną opcję oprócz PCM. Dodam że sam telewizor powinien obsługiwać systemy DOLBY.


Zdjęcie z obrazu TV w załączniku


Bardzo proszę o pomoc.
Sprawdź wyjście optyczne jak jest w tv.
 
Do góry