JBL BAR 3.1 czy JBL BAR 5.1

lukasz8424

New member
Witam, posiadam jbl 3.1 i mam taki problem że nie mogę się połączyć bluetooth telefon z soundbarem, telefon wyszukuje inne urządzenia a nie może wyszukać soundbara, naciskam na pilocie bt i nie chce wyszukać,wyszukać, ogólnie wszystko działa poprawnie tylko nie mogę się połączyć z telefonem, ma ktoś jakąś radę??, pozdrawiam
 

v80trek

New member
Da się jakoś wyłączyć automatyczne przełączanie na bluetooth? Chodzi o to, że za każdym razem jak coś włączam w telefonie z YouTuba to najpierw leci to na głośnikach zamiast w telefonie.
 

gidyja

New member
Oczywiście że można nawet jest dedykowany przycisk na pilocie sound shift.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
 

Grzegorz68

New member
Telewizor kupiony, internet do Netflixa kupiony, pozostał problem zorganizowania dźwięku w domu. Chciałbym coś uniwersalnego do muzyki i do filmów. Za granicą można kupić JBL BAR 5.1 za niecałe 600 Euro. Słuchałem tego chwile w Media Expercie i robi wrażenie ale mam wątpliwości czy nie lepiej trochę kasy dołożyć i zacząć kompletować coś lepszego. Błądzę po omacku czytając różne wątki. Nawet nie wiem za bardzo o co pytać konkretnie. Wydaje mi się, że mógł by to być na początek jakiś amplituner i dwie kolumny z możliwością rozbudowania później systemu do 5.1. Biorę pod uwagę możliwość kupna używanego zestawu. Co myślicie?
 
Ostatnia edycja:

darekgra

Member
Ok skoro nie możesz wyłączyć BT w telefonie to znaczy że masz samochód w salonie.:)

Dobra na poważnie to naciśnij na pilocie przycisk soundshift aż pojawi się na wyświetlaczu napis OFF soundshift i będzie ok.
 

jokerpl

New member
Własnie podłączyłem swojego nowego JBL 5.1 (Dzięki @blackninja)
Jak w Samsungu ustalić przesyłanie audio ARC
Format dźwięku HDMI: PCM / Bitstream
Format dźwięku: PCM / Dolby Digital / DTS Neo 2:5
 

radek1111

New member
Witam. Poradził sobie ktoś z tym "pykaniem" podczas przełączania kanałów? Bo jest troche uciążliwe.

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka
 

Longman

New member
Mam trzy pytania:
  1. Czy JBL BAR.5.1 miał jakieś updaty? Na stronie nie widzę nic w dziale pliki do pobrania (liczyłem na update, może nowe funkcje, a w szczególności wyeliminowanie charakterystycznego pyknięcia przy zmianie kanałów, czasami jest to bardziej słyszalne innym razem mniej, może przyzwyczajenie robi swoje).
  2. Czy jest jakaś możliwość uniknięcia tej różnicy pomiędzy wyświetlaniem skali głośności w soundbarze i tej wyświetlanej przez TV (TV ma podwójną skalę)?
  3. Czy podłączenie satelitek na stałe ładowarkami 10v będzie ok, czy np te nowe ładowarki quickcharge też będą ok, pytam bo ktoś wcześniej coś o 5V pisał (tak mi się wydaje, że dobrze by było dorwać coś z cienkim kablem żeby to ładnie ukryć). W instrukcji tylko taki fragment znalazłem:
    JBL Bar 5.1 Owners Manual Polish napisał:
    Każdy głośnik bezprzewodowy dźwięku przestrzennego można ładować za pomocą złącza usb, znajdującego się w dolnej części głośnika.

PS jeśli ktoś się waha to ja ze swojej strony polecam. Zdecydowanie bardziej do filmów niż do muzyki. Satelitki robią robotę, no i ten bas!
 
Do góry