JBL BAR 3.1 czy JBL BAR 5.1

Lekki28

New member
Cześć.
Też mi się wydaje że działały. Teraz jest tylko pyknięcie i cisza. Zaczynają grać od 1:03. Niestety mój TV .2mts nie odtwarza.
Z kolei to: https://www.youtube.com/watch?v=VeItlnhFBxw - również na YT nie działają tyły, ale pobrane i odtworzone z dysku działa prawidłowo.

Dzięki za odpowiedź. Niestety nie mam pojęcia co się mogło zmienić. U mnie również na tym drugim filmie obecnie nie działa, a na pewno z niego wcześniej również korzystałem i wszystko było ok. W ogóle praktycznie każdy test 5.1 na youtube przestał działać. Dodatkowo np: w menu Xbox One , kiedy przechodzę pomiędzy zakładkami( LB/RB ) od lewej do prawej to zawsze w satelitkach było słychać charakterystyczny dźwięk, którego obecnie również nie ma.
Upgrade JBL nie możliwy, wina TV na pewno też nie, bo sprawdzałem również na innym. Reset za pomocą 3 przycisków także nic nie dał. Ktoś ma jakieś pomysły ?
 

mickry

New member
forumowicze mam pytanie, albo mi się wydaje albo nie a raczej nie że sprzęt po jakimś czasie jakby lekko stracił moc, tj. na danej piosence na danej głośności i reszcie ustawień gra jaby ciszej, możliwe to?
 

thcmaniac

New member
Witam. Udało się komuś rozwiązać irytujący problem ucinania dzwięku po chwili ciszy? Niektóre filmy stają się nie odglądnięcia bo co chwile jest dzwięk ucinany bo sceny sa ciche. Zgłaszal może ktoś to do JBL?
 

thcmaniac

New member
Jak masz podłączony do BARa? W odtwarzaczy możesz na sztywno ustawić np PCM?

Ustawiłem na sztywno PCM ale to nic nie zmienilo, dalej jak chwila ciszy to Bar jak by się usypiał a popojawieniu sie dzwieku potrzebuje z 1s by dzwięk powrócił ( pojawia sienteż napis PCM lub Dolby), przez to jest ucinany głos. BAR połączony przez HDMI ARC
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Sam z siebie ciszej nie gra. Może po aktualizacji TVka zmieniło sie jakieś ustawienie co do wyjść audio, poziomu lub samej apki youtuba.
 

faust86

New member
Cichsze granie zauważyłem, ale po aktualizacji softu od JBL - wydaje mi się że ogółnie zmieniła się charakterystyka całego dźwięku, jest bardziej "zlany". Żadnych kabli nie zmieniałem. A co do wyłączania i włączania dźwięku przy scenach bez dźwięku to tez nie mam pomysłu - wysyłanie "szumu" w ustawieniach Kodi też nic nie daje.
 

zulus88

New member
Witam,
mam dylemat :) bylem juz zdecydowany na JBL bar 5.1 a tu nagle przecenili mi Samsung HW-N960 do tego stopnia ze wychodzi 430zł drożej niż JBL bar 5.1. Czy byłby ktoś łaskaw doradzić mi w miarę na czasie bo promocja na Samsunga do końca tygodnia ? (wiem w pl jest model N950 ale myśle ze N960 to to samo tylko na inny rynek ... mieszkam w Norwegii)

A wiec JBL bar 5.1 kosztuje mnie tutaj 3083 zł (powiedzmy podobnie jak w Polsce)
Samsung HW-N960 3523 zł przeceniony z 6607 zł (przy cenie 5999 zł w Media Markt w Polsce)

Proszę o ratunek :)
 
Ostatnia edycja:

zulus88

New member
Prałbym JBLa Bar 5,1 !

Dziękuje za odpowiedz. Jakaś argumentacja ? Ponieważ samsung ma atmosa 7.1.4 co powoduje ze wyglada jak 3 lata z przodu w konfrontacji z JBL. Poprostu sugeruje się tym ze normalna cena samsunga bez promocji to 2x tyle co JBL co to powoduje czy nie aby jakość ? No i w sumie JBL jest Harmana a Harman Samsunga w sumie :p
 
Ostatnia edycja:

szybal

Banned
Tak już są w dobrych cenach.
 

Attachments

  • Screenshot_20191002-191707_Chrome.jpg
    Screenshot_20191002-191707_Chrome.jpg
    27 KB · Wyś: 71
Do góry