Jakość kanałów HD w Polsce

JackS.

New member
Bez reklam
TMam dwa dekodery. Jeden to najlepszy jaki cyfra daje czyli Pace HD 500GB a drugi mam oddzielnie kupiony Ferguson Ariva HD Combo. Na obu pokazuje dźwięk Dolby Digital Stereo mimo iż większośc filmów na samym początku ma notkę "Ten film został nagrany w systemie Dolby Digital 5.1" i jednocześnie ten polski stereo jest jedynym dźwiękiem do wyboru. To samo mam z BBC HD. Dźwiek jest tylko polski choć tabelka z tego linku pokazuje, że angielski także.
Na żadnym z tych kanałów nie idzie DD5.1 cały czas. Tylko wybrane pozycje.
Teraz na BBC HD idzie coś o rekinach w ocenie. Obie ścieżki, i angielska, i polska idą w DD2.0.
Na HBO HD idzie jakaś kreskówka z takim samym rodzajem dźwięku. Na nboxie w każdej chwili możesz przełączać pomiędzy fonią oryginalną, a fonią z lektorem.
 

Szemot

New member
NIe wiem jak to robicie. Załózmy, że coś z Fergusonem nie tak ale na dekoderzez cyfry jest to samo. Nawet jak nagram film na pendrive i przeniose na kompa to tam w programach widać, ze jest jedna ścieżka audio tylko. Oczywiście dodam, że na innych stacjach Typu Canal + Film bez problemu widze kilka ścieżek dźwiękowych
 
Do góry