Jakiej perfumy używacie?

Henry

Active member
Bez reklam
No Ba :)
Ja ostatnio kupuję wody sygnowane przez D. Beckhama...i są spoko, a ich największą zaletą jest cena ;)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
No, ale z alle perfumy (podróbki)? Jest taniej, ale to zaraz wietrzeje.
Moim zdaniem szkoda kasy, 15min. i po zapachu. Pozorna oszczędność.
 

Henry

Active member
Bez reklam
Nie wiem, które masz na myśli i w związku z którą wypowiedzią ;)
Ja przyzwyczaiłem się do D. Beckhama z Rossmana za 3 dychy i są ok, trzymają długo....
mam na półce Bossa Selection, Kenzo, TH czy Burberry i jedynie w przypadku tych ostatnich zauważam różnicę w długości utrzymywania się zapachu, ale to może z uwagi na specyficzny zapach ;)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Najlepsze jest to, że ludziska kupują na alle, płacą 1/3 ceny i myślą, że to oryginały, ale tak se ne da.
Widać to po komentarzach, chwalą, że kupili taniej jak w sklepie, ale już (niektórzy) zapominają, że to podróbka.
Zapach i smak nie ten, chociaż często podobnie.
Zresztą podobnie jest chociażby ze szczoteczkami do zębów, pastami... bateriami, maszynkami do golenia itd.
Ja tam wolę nie wkładać do buzi jakiś chińskich czy ukrainskich wynalazków pod przykrywką logo "Colgate" ;)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Najlepsze jest to, że ludziska kupują na alle, płacą 1/3 ceny i myślą, że to oryginały, ale tak se ne da.
Widać to po komentarzach, chwalą, że kupili taniej jak w sklepie, ale już (niektórzy) zapominają, że to podróbka.
Zapach i smak nie ten, chociaż często podobnie.
Zresztą podobnie jest chociażby ze szczoteczkami do zębów, pastami... bateriami, maszynkami do golenia itd.
Ja tam wolę nie wkładać do buzi jakiś chińskich czy ukrainskich wynalazków pod przykrywką logo "Colgate" ;)

Ale widzisz to tak jest u niektórych rodaków - myślą że da się kupić za 1/3 cenę dane perfumy - ale tak jak napisałeś tak się nie da.. chociaż czasem w galeriach są fajne promocje ale to się zdarza raz na jakiś czas i niestety nie na wszystkie perfumy... te które są na topie rzadko tanieją np. o 50% .... a te podroby że tak powiem na bazarach po 50 zl to masakra - nie wiem jak ludzie mogą to kupować naprawdę wolałbym kupić oryginalnego Adasia czy NIke itp. niż te podroby... ale wtedy nie ma takiego szpanu u znajomych bo butelki są bardzo podobne... Ostatnio z kumplem wąchałem
Calvin Klein Euphoria Men, woda toaletowa dla mężczyzn 100 ml | iperfumy.pl


akurat teraz między innymi używam ( ja tak mam że jednocześnie używam dwóch, trzech rodzajów - oczywiście nie za jednym razem ;-) nie wiem czy to dobre ale tak mam... i powiem Wam że różnica jest taka że to nawet szkoda pisać.. A za 50 zl kupuje się np. czarnego Adasia który 100 razy lepszy jest od tej podroby...


Euphoria polecam ...


Tez używam tego zapachu w chwili obecnej i również polecam - choć wiadomo że to kwestia gustu - kto co lubi..


Givenchy Pour Homme, woda toaletowa dla mężczyzn 100 ml | iperfumy.pl
 
Do góry