Jakiego kupić LCD? Jeśli ktoś nie wybrał jeszcze marki

KTóRY BYś WYBRAł LCD ?


  • Total voters
    0

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To nie ma takiej oceny.
Obecnie wszystkie firmy zachowują standardy europejskie.
Jeśli masz na myśli TCL, to po zmianach kadry serwisowej wszystko jest dobrze.
 

luck76

Well-known member
Dzięki. Która marka robi najmniej problemów w przypadku zgłoszeń reklamacyjnych?
Trudno jednoznacznie powiedzieć która. W przypadku każdej zdarzają się sytuacje, kiedy serwis odmawia uznania praw do gwarancji albo z jakiegoś powodu proces naprawy się przedłuża. Ja bym zadał pytanie, który producent daje możliwość wydłużenia okresu gwarancyjnego - nie mówię o wykupieniu ubezpieczenia bo to dużo droższa impreza.
 

hbdyz

Member
Trudno jednoznacznie powiedzieć która. W przypadku każdej zdarzają się sytuacje, kiedy serwis odmawia uznania praw do gwarancji albo z jakiegoś powodu proces naprawy się przedłuża. Ja bym zadał pytanie, który producent daje możliwość wydłużenia okresu gwarancyjnego - nie mówię o wykupieniu ubezpieczenia bo to dużo droższa impreza.
Wiem, że w Samsungu można dokupić pakiet 5 lat gwarancji + 5 lat ubezpieczenia - w ofercie, jaką dostałem, przy oledzie 77'' kosztowałoby to 18% ceny tv.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Sony daje takie możliwości przedłużenia gwarancji odpłatnie. LG ma jedynie nie odpłatnie daje 5 lat gwarancji na oledy od serii G w gorę.
 

luck76

Well-known member
Kupujcie gwarancje, bo w dzisiejszych czasach, kiedy telewizory są nafaszerowane elektroniką jak świąteczny keks i mają wyżyłowane osiągi, na prawdę nie ma świętych krów.
 

luck76

Well-known member
aaa i jeszcze jedno, nawet jakbyś potrzebował, to sorry, ani TCL ani Philips ani LG tego nie umożliwia :) Pytanie czy gdyby było inaczej, również byś pisał że nie potrzebujesz?
 
Ostatnia edycja:

matis1985

Klub HDTV.com.pl
VIP
Witam forumowiczów. Nadszedł czas na zmianę mojego oleda w salonie.
Aktualnie posiadam 55 calowego Hitachi hl9000g, który powędruje do sypialni. Szukam czegoś większego (oczywiście jeżeli budżet na to pozwoli), najlepiej 65 cali. Salon nie należy do najjaśniejszych więc telewizor nie musi być strasznie jasny. Czy w budżecie ok 6tys zł jestem w stanie znaleźć przyzwoitego 65 calowego oleda? Przeglądając forum zainteresowały mnie mini ledy- tcl 65c845 i hisense 65ukq. Może forumowicze mogą podpowiedzieć lepsze propozycje?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Do Twoich potrzeb pod każdym względem 65c845
Masz zdecydowanie większe możliwości
bo masz Google TV a nie Vidaa.
Masz bardzo dobre skalowanie, dźwięk,
niski Input lag.
Masz za 5150 z pakietem.
Na OLED TV 65 kasy nie wystarczy.
Za 6799 masz 65oled 707.
Plus dodatkowo pakiet gratisów dla członków forum.
 
Do góry