Jakiego kupić LCD? Jeśli ktoś nie wybrał jeszcze marki

KTóRY BYś WYBRAł LCD ?


  • Total voters
    0

hbdyz

Member
To bardzo dużo, ja do 75x95k dostałem za niecałe 900 PLN czyli wówczas ok 6% ceny rynkowej
Niby dużo, ale biorąc taką gwarancję za 1,6k, cena tv spada o ok. 1k w stosunku do zakupu bez gwarancji/ubezpieczenia (i wtedy jest taniej o ok. 2,2k w stosunku do cen w największych sieciówkach). Plus ja też jestem z tych, co wolą zapłacić trochę więcej i mieć spokój, niż myśleć o tym, co może się wydarzyć, gdy tv za 10k popsuje się za 2 lata.
 

luck76

Well-known member
Witam forumowiczów. Nadszedł czas na zmianę mojego oleda w salonie.
Aktualnie posiadam 55 calowego Hitachi hl9000g, który powędruje do sypialni. Szukam czegoś większego (oczywiście jeżeli budżet na to pozwoli), najlepiej 65 cali. Salon nie należy do najjaśniejszych więc telewizor nie musi być strasznie jasny. Czy w budżecie ok 6tys zł jestem w stanie znaleźć przyzwoitego 65 calowego oleda? Przeglądając forum zainteresowały mnie mini ledy- tcl 65c845 i hisense 65ukq. Może forumowicze mogą podpowiedzieć lepsze propozycje?
zanim podejmiesz decyzję pocztaj niezależne testy (tj niepublikowane przez sprzedawców) np. te z komputer świat. Tutaj znajdziesz test 65u8kq -> LINK a tutaj 65c845 -> LINK
 

luck76

Well-known member
póki co to widziałem go jedynie na stronie Mediaexpert- 6799. Sporo droższy od TCL c845
Zapewne dlatego że producent pazerny i chce zarobić :) a co dopiero te Philipsy nie mówiąc o Panasonikach a co dopiero Samsungach albo Soniakach :) a tak poważnie to poczytaj na tym forum o tym co niektórzy piszą i porównaj recenzja na komputerświat. Nie ma nic za darmo. Kompromis ma też swoje granice
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ceny podałem na PW.
Sprawdź najlepiej sam .
Nic tego nie zastąpi.
Dla członków forum masz za 5099 zł
Więc 1700 zł taniej i to z pakietem.
 

maciejsro

New member
Szukam telewizora 43 cale albo max 50 cali i wpadł mi w oko tcl 50c809, a z droższych tematow samsung qn92c. Telewizor głównie do oglądania sportu i grania na ps5.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Matis1985 - Cena dotyczy 65c845 .

===========
maciejsro - ten pomysł z Mini LED 50c805 , to super pomysł.
Masz dodatkowo specjalną ofertę dla członków forum za 2999 zł z pakietem.
 

luck76

Well-known member
Matis1985 - Cena dotyczy 65c845 .

===========
maciejsro - ten pomysł z Mini LED 50c805 , to super pomysł.
Masz dodatkowo specjalną ofertę dla członków forum za 2999 zł z pakietem.
@matis1985 nie jestem pewien, ale wydaje mi się że Kiki nie oferował dotąd tego Hisense (zatem warto sie zastanowić dlaczego tak nakłania do tego i innych TCL). Na papierze jest wiele super hiper miniLED (inna sprawa że za chwilę ta technologia zejdzie pod strzechy - już dziś Hisense ma najtańszy na rynku 65uh7kq za ok 4500 PLN). Prawda jest tak, że jest na to hype i ludzie nawet jak nie mają wystarczającego budżetu to muszą mieć miniLED, zamiast wydać tą samą kasę na dobrego LEDa ze strefowym wykaszaniem, np Samsung albo Sony z 2022r, które zdecydowanie lepiej radzą sobie z wiernością prezentacji obrazu.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Sprawdź proszę przed zakupem , nie musisz przepłacać i masz bardzo dobry wybór w klasie cenowej i masz zdecydowanie większe możliwości.
 

Slay75

New member
@matis1985 nie jestem pewien, ale wydaje mi się że Kiki nie oferował dotąd tego Hisense (zatem warto sie zastanowić dlaczego tak nakłania do tego i innych TCL). Na papierze jest wiele super hiper miniLED (inna sprawa że za chwilę ta technologia zejdzie pod strzechy - już dziś Hisense ma najtańszy na rynku 65uh7kq za ok 4500 PLN). Prawda jest tak, że jest na to hype i ludzie nawet jak nie mają wystarczającego budżetu to muszą mieć miniLED, zamiast wydać tą samą kasę na dobrego LEDa ze strefowym wykaszaniem, np Samsung albo Sony z 2022r, które zdecydowanie lepiej radzą sobie z wiernością prezentacji obrazu.
Myślisz, że taki SONY XR-65X90L będzie lepszym wyborem od HISENSE 65U8KQ jeśli chodzi o jakość obrazu?
 

Marlo

Active member
Oznaczenie na rynek USA jest inne , ale napisałem 65U8KQ , żeby każdy wiedział o jaki model chodzi. Byłem w ME i powiem tak , matryca ADS PRO w 65UXKQ robi robotę i 1456 stref też , dla mnie jakbym miał taki TV , to OLED już staje się zbędny. Rozczarował mnie Philips 55PML9008 , porównywałem z Hisense 55U7KQ i Hisense wypadł lepiej , to jest ten sam pułap cenowy , nawet wolałbym TCL C845X2 od tego Philipsa.
 
Do góry