Jakiego kupić LCD? Jeśli ktoś nie wybrał jeszcze marki

KTóRY BYś WYBRAł LCD ?


  • Total voters
    0

logigamer

New member
Hej. Mam teraz Toshibe XXX (kupiona od Ciebie @kiki). Świetny TV, jakość obrazu dla mnie wystarczająca nawet z fatalnym goownianym wręcz smart TV i pilotem. Ogólnie soft to dno. Ale ja dla obrazu kupiłem. Sport i konsola. 80% Reszta to filmy.

Zastąpiłbym czymś godnym, nie musi być highlife, ma być taki jak teraz obraz z plusem. z niezłym dzwiękiem (nie zawsze chce mi się hi-fi odpalać) pod sport (tenis, nożna, siatka) i gry na XBOX ONE X.
Smart TV mia MiBox 4k. mi wystarczy. MUSI dobrze grać z NAS (synology 214play i nowszymi)

odległość 3.0-3.5m, nie wieszam.
Cena: do 4tys?
wielkość: 65?

Da radę coś?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Staszek

- zdecydowanie wybrałbym Sony 65XF9005 z podświetleniem strefowym.
Masz też lepsze wyposażenie, aplikacje, możliwości i cena 5500 zł z pakietem.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
logigamer
Oczywiście że da, masz dobre modele :
- Philips 65PUS7304 za 3599 zł

- TCL 65DC760 za 3799 zł

- Sharp 70UI76 za 3499 zł + drugi telewizor Sharpa
- TCL 65X815 Qled w programie pilotażowym gdzie sam ustalasz cenę. Podaj proszę maila to CI

wyślę cały program.

- Sharp 65LB2 - w programie
- LG 65SM8600 - w programie
- TCL 65EP680 - w programie
I jak będziesz niebieski masz jeszcze pakiet gratisów dodatkowo o wartości 500 zł
 

mitch86

New member
Cześć,
Poszukuję tv 75 cali. Budżet jest dość elastyczny, najbardziej interesuje mnie optymalny stosunek jakości do ceny. Max kwota 14 k PLN.

1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor? 32 m2
2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora? 3,5m
3. Ile osób zasiada przed telewizorem? 1-2 osoby
4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu - czy kąty są ważne ? na wprost, czasem również pod lekkim kątem
5. Telewizor ma stać czy ma wisieć? ma wisieć
6. Jak słońce świeci w pokoju? Pokój z kilkoma witrynami okiennymi, bardzo jasny
7. Jaki masz obecnie telewizor? Sony EX720 46 cali
8. Co chcemy aby telewizor posiadał? dobrą matrycę, dobry smart,
9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora: (4K, HD, SD)? HD (satelita), 4K canal plus
10. Jakie urządzenia będą podłączone do telewizora? Tuner sat, amplituner kina domowego
11. Ile godzin dziennie będzie pracować telewizor? średnio 4 godziny
12. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą? brak upodobania, ale nie lubię jak odbija się tło w ekranie
13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej? sport
14. Czy zamierzasz korzystać z internetu na ekranie telewizora? tak
15. Czy zamierzasz grać w gry PC / konsola - jeśli tak to ile % dziennie? nie
16. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień? wieczór
17. Preferencje co do wielkości? 75 cali - nie mniej nie więcej z uwagi na wymiary ściany
18. Co Cię denerwuje w telewizorach? wolne działanie, brak intuicyjności
19. Preferencje co do marki? Sony, Samsung
20. Czy telewizor ma mieć 3D - nie
21. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup? 9 - 14 k PLN (interesuje mnie optymalny stosunek jakości do ceny)
 

logigamer

New member
logigamer
Oczywiście że da, masz dobre modele :
- Philips 65PUS7304 za 3599 zł

- TCL 65DC760 za 3799 zł

- Sharp 70UI76 za 3499 zł + drugi telewizor Sharpa
- TCL 65X815 Qled w programie pilotażowym gdzie sam ustalasz cenę. Podaj proszę maila to CI

wyślę cały program.

- Sharp 65LB2 - w programie
- LG 65SM8600 - w programie
- TCL 65EP680 - w programie
I jak będziesz niebieski masz jeszcze pakiet gratisów dodatkowo o wartości 500 zł




Mam od Ciebie kupioną Toshibe 55L7453D.


Philips 65PUS7304 - myślę, że 65" jest OK, nawet max na mój salon.


coś jeszcze? TLC nie znam.


Wydaje mi się, że jestem niebieski :p
 

kompozyt

New member
Witam
ostatecznie: brać ten Sony KD-65XF9005 czy dołożyć do 65XG9505?
Nie jest problemem (ale to już zaporowo) dołożenie do Samsunga 65Q85R, ale czy naprawdę warto?
Pozdrawiam
 

pinky

New member
Pisałem wczesniej o poszukiwaniu TV 58-65 " do Canal+/sport i film/ jasny pokój.Myslałem o oled ale dzisiaj w EuRTV zobaczyłem w LG powidoki stacji info mimo że wcześniej matryca sie sama oczyszczała,podobno robi to losowo np w trakcie meczu lub filmu.Na forum kiki i nie tylko sugerują Sony 9005 /65" jest w dobrej cenie/ale inni straszą cloudingiem/nie wiem co to jest/ i to podobno nie podpadajacym pod gwarancje.Jestem trochę przeczulony bo od ponad roku oglądam Samsunga/serii600/ z plamami na matrycy co w czasie bieli doprowadza mnie do szewskiej pasji Oczywiście zaraz po gwarancji.Serwis Samsunga nie gwarantuje czyszczenia bo możę się rozwalić matryca.
Proszę o pomoc w temacie wyboru tym bardziej że C+ oferuje mi dekoder 4K
Z gory dziękuję
 

futurree

Member
Skoro q70 jest gorszy od xf9005 to co brać bez androida ale żeby miał wszystko co potrzebne?


Cześć,


Bawiłem się tym Soniaczem 65XF9005 w Sony Center. Android chodzi poprawnie, czasem chwilkę trzeba poczekać na załadowanie treści.

Plusem TV na androidzie jest to że możesz doinstalować sobie apk-ę która Cię interesuje, dużym minusem jest to że może się system na androidzie zwiesić, powiesić itd.:)

Ale jak pisałem w innych postach, najważniejszy jest obraz a tutaj jest naprawdę dobrze za tę kasę - dobra matryca.


Na koniec jeżeli będziesz używał do oglądania telewizji zewnętrznego tunera, do zabawy jakiegoś chińskiego boxa, który ma te wszystkie wodotryski androidowe:), do muzyki amplitunera - to wszystko łączysz po HDMI więc szybkość działania treści na TV będzie uzależniona w głównej mierze od podłączonych pudełek:) Więc wybór XF9005 w kwocie poniżej 5000pln jest raczej dobrą inwestycją. Ja w każdym razie czekam do CZARNEGO Piątku i postaram się go upolować w dobrej cenie z gwarancją, chyba ze Kiki przebije ofertą konkurencję:)


FUTURREE.
 
Ostatnia edycja:

hircik

New member
Ja już byłem skłonny brać tego sony mimo że na androidzie się bałem ale jak zobaczyłem jaki daje obraz i za 5tys można wziąć 65 cali to szok. Tylko wpisy o dużym cloudingu mnie zniechęciły a dodatkowo o kiepskim systemie, zwieszki itp. Ja potrzebuję tv do netflixa, trochę kablówki i czasem odpalę ps4pro. Jak android będzie świrował to użytkowanie tv będzie męczące nawet nie instalując dodatkowych apek i nie zaśmiecając go. Fizycznie to tylko pilot mi się nie podoba bo leci ubiegłym stuleciem co do cloudingu to bym pewnie kupił przez internet i jakby się okazał przesadny to bym go oddał.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ktoś Ci niezły kity wciska, ale mam nadzieję, że nie dajesz się nabierać na plewy. SOny wystarczy sprawdzić przed wysyłką i masz wszystko jak należy, a o wieszającym się Androidzie to już bzdury do potęgi.
Zapytaj tych co kupili w dużych ilościach przez ostatnie dni.
Są ... zachwyceni.
Jeśli masz wątpliwości - odpuść sobie.
 

rafi22

Member
KIKI, a jak u Ciebie jest kupowany telewizor Sony 55XF9005 to sprawdzasz go na "cloudingu" przed wysyłką?
Zastanawiam się jaki mam kupić w "piątek" telewizor i może będzie dobra oferta.
 
Do góry