Jakiego kupić LCD? Jeśli ktoś nie wybrał jeszcze marki

KTóRY BYś WYBRAł LCD ?


  • Total voters
    0

maciejowix

New member
Szukam TV do 2100 zł, wpadł mi w oko LG 49NANO863NA ze względu na bardzo fajną promocje. Teraz pytanie, znajdę coś lepszego w tej cenie? Telewizor będzie służyć do oglądania piłki nożnej, netflixa, yt, głównie będę korzystać z IPTV. Planuje również w przyszłości podłączyć do niego konsole. Słyszałem o złych opiniach tego telewizora ze względu na jego czerń. Mam dość ciemno w pokoju, bo mam ciemne meble i nie wiem czy to nie będzie problem
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To świetny model do tych potrzeb.Masz z kropkami kwantowymi plus matryca 120Hz. Czerń na obrazie naprawdę dobra !
IPTV masz oddzielnego boxa ?
 

12jojko

Banned
Osobiście nie brałbym tego LG, wystarczy poczytać w sieci, że podświetlenie w tej serii jest skopane, co jest podkreślane przez recenzentów, na rtings local dimming zasotsowany w tym modelu dostał notę 1,5 na 10.
 

Ajrock

New member
10 tys zł, może deczko więcej, szukam telewizora 75 cali, jakie modele polecacie? Zastanawiam się, czy nie poczekać aż trochę stanieją tegoroczne modele.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Akurat masz teraz najlepszy czas na zakup 75".
Nowe modele będą później a starych już nie będzie również.
A na nowe kasy znów zabraknie.
 

Ajrock

New member
To jest zawsze dylemat, kupić nowy model który jest droższy, czy jednak poprzedniej edycji. Tak jak napisałem mogę przeznaczyć 10 tys zł i nastawiam się raczej na LCD. Obserwuje takie modele jak: LG LED 75NANO923PB , SONY KD-75XH9505 lub któryś z Samsungów - QLED QE75Q90T,QLED QE75Q95TA.
A z tegorocznych samsungów QLED QE75Q95TA i QLED QE75QN91A, ale niestety ten drugi już znacznie przekracza budżet. Pokój prawie nienasłoneczniony, głownie filmy Netflix i HBO i programy informatyczne. Z góry dziękuję za informację jakim modelem zainteresować się. Może jakieś inne modele telewizorów.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To jesteś w dobrej wysokiej klasie modeli .
Z tych co podałeś wybierałbym model z pełnym podświetleniem - Sony 75Xh95.
Masz dla niebieskich w specjalnej ofercie z pakietem dodatkowo.
 

anagast

New member
Do jakich potrzeb ?
Jaki masz tera telewizor ?
Czego oczekujesz ?
Teraz mam jakiegoś starego panasonica+mi box

Szukam tv na androidzie do 2300max między 42 a 50cali

Telewizor do tv z IPTV, netflix, kodi. Android musi mieć aktualizację do Google TV, chodzi o stadia. Żadna konsola nie będzie podłączana.
Obraz, jakość obrazu i bezawaryjność, to chyba dla mnie najważniejsze.
Chciałem kupić TCL 50c715 ale na szczęście w ostatniej chwili się wycofałem. Dowiedziałem się że ma problem w postaci red ghosting.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
anagast - do Twoich potrzeb najlepiej spełni Philips 50 PUS8535 za 2499 zł z pakietem.

---------------------

corps92- ale jakie masz potrzeby i oczekiwania.
To to duże różnice porad.
 

exiger

New member
Witam, tv potrzebuję do:
1.netflix
2.tv dvb-t
3.filmy dobrej jakości z dysku
W takiej kolejności tv będzie najczęściej używany, rozmiar który mnie interesuje to 49-50, większego nie zmieszczę, android nie jest konieczny, cenowo celuję w okolice 2,5k. Do tej pory miałem TX-L42ET60. Najważniejsza dla mnie jest dobra jakość obrazu, którą można samemu podkręcić jeśli jest potrzeba. Pomocy potrzebuję w wyborze jednego z poniższych:
Sony KD-49XH8096
Panasonic TX-50HX830E
samsung QLED 50" Q65T
LG 49 Nano 863
Philips 50PUS7334/12 /// 8535 /różnią się chyba tylko softem/zachęca ambilight'em
 
Do góry