Jakiego kupić LCD? Jeśli ktoś nie wybrał jeszcze marki

KTóRY BYś WYBRAł LCD ?


  • Total voters
    0

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
do komputera plazma nie jest dobrym wyborem.
Zostań juz raczej przy 32 Full hd - ale musisz jeszcze poczekać.

Badania na holografią posuwają się bardzo powoli.

szymont- w tej kasie cenowej - to rzeczywiście plazma 37 PV 70 będzie dobrym wyborem
jesli LCD to : 32" Sharp Ra 1, JVC G 80, 32 LM 70 Panasonic
 

phmizar

New member
Tylko Panasonic robi plasmy 37". Jest pv45, pv7, pv70 w rozmiarze 37". Ale to nie ten wątek więc poszukaj na forum. A potem idź do sklepu, każ sobie podłączyć to co Cię interesuje do n- ki (jakiś sygnał SD np. TV1) bo kablówki to raczej mieć nie będą. Pooglądaj lcd i plasmy i wybierz to co Ci najbardziej odpowiada. To Twoja kasa więc decyzja też musi być Twoja. Jak już wybierzesz to podziel się wrażeniami. Może się okazać, że dla Ciebie najlepszy jest lcd np. Jeden chce kombi a drugi vana lub sedana:lol:
 

szymont

New member
kiki napisał:
szymont- w tej kasie cenowej - to rzeczywiście plazma 37 PV 70 będzie dobrym wyborem
jesli LCD to : 32" Sharp Ra 1, JVC G 80, 32 LM 70 Panasonic

kiki - dzieki za sugestie! Też rozważałem po lekturze forum tego Panasonica LCD. Ale teraz nieco mi zamieszaliście z plazmą :)
A wlaściwie to dlaczego plazma? Co za nią przemawia w tym przypadku?
 

szymont

New member
phmizar napisał:
Tylko Panasonic robi plasmy 37". Jest pv45, pv7, pv70 w rozmiarze 37". Ale to nie ten wątek więc poszukaj na forum. A potem idź do sklepu, każ sobie podłączyć to co Cię interesuje do n- ki (jakiś sygnał SD np. TV1) bo kablówki to raczej mieć nie będą. Pooglądaj lcd i plasmy i wybierz to co Ci najbardziej odpowiada. To Twoja kasa więc decyzja też musi być Twoja. Jak już wybierzesz to podziel się wrażeniami. Może się okazać, że dla Ciebie najlepszy jest lcd np. Jeden chce kombi a drugi vana lub sedana:lol:

OK. Poczytam na forum o plazmach i wybiorę sie do sklepu. Jak coś juz wybiorę to nie omieszkam sie podzielić wrażeniami z uzytkowania.
W każdym bądź razie dziekuję za pomoc.
 

guzik

New member
Witam

Zamierzam kupić telewizor LCD ewentualnie plazme.

Może na początek jakie warunki: odległośc oglądanie gdzieś 3 do 4m, także pod katem kilku stopni, pokój nasłoneczniony, a tv bedzie stał gdzieś 1,5-2m od okna.

Telewizor ma słuzyć do oglądania telewizji (Polsat Cyfrowy), filmów DVD, czasami z kompa.

Na zakup TV mogę przeznaczyć gdzieś 4000-4500zł

po przejrzeniu forum skłaniam się na jakiegoś LCD 37" gdyz na więcej nie pozwalają mi fundusze:( a nie chciałbym kupić jakiegoś słabego modelu.

Moi faworyci to:
SHARP 37" RA1E
JVC LT-37A80
JVC LT-37R71
JVC LT-37G80


Proszę o pomoc w wyborze oraz jakieś inne propozycje.

Z gory dzieki za odpowiedz
pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
szymont - dlatego że cena , wielkość i odległość na podstawie prezentacji w domach , opinii klientów, testach i porówniach. Model 37 PV 70 zdecydowanie najlepiej sprawdzi się w tych warunkach.

Guzik - z Twoich faworytów modele JVC G 80 , Sharp Ra1 .
Są droższe ale mają większą płynność obrazu.
 
Ostatnia edycja:

MrMario

New member
Witam

Przymierzam sie do zakupu LCD. Dlatego proszę o pomoc w dokonaniu trafnego wyboru. Odelgłość, z której będę oglądał to 2-3m, pokój słoneczny. Sygnał z kablówki: Cyfrowa Vectra. Będę oglądał przede wszystkim dokument i sport: piłka nożna, siatkówka, boks, formuła 1, Kwota do wydania to 4000 - 4300 zł. Wchodzi w rachube tylko LCD 32". Moje typy to Sharp 32RD2e oraz Sony 32D3000.
 

konrad2007

New member
Witam

Przeglądam to forum gdzieś od miesiąca bo od tej chwili mam przymiarki do kupna LCD maxymalnie 37 cali przed wejsciem na forum miałem tylko na oku Samsunga teraz to już sam nie wiem mam bałagan w głowie. Siedlisko do oglądania to 4m od tv będe oglądał z vectry cyfrowej lub videostrady z tp (bo podobno sa tam jakieś kanały HD), głównie piłke nożną ,filmy dvd thillery i horrory ,żona seriale :) , moje maximum cenowe to 4 tyś lub jak żonke przekonam to ciut więcej.W zasiegu mam Media M i wszelakie AGD zakup w sklepie online tez wchodzi w rachube. Prosze o pomoc.
 

guzik

New member
Witam

Zamierzam kupić telewizor LCD ewentualnie plazme.

Może na początek jakie warunki: odległośc oglądanie gdzieś 3 do 4m, także pod katem kilku stopni, pokój nasłoneczniony, a tv bedzie stał gdzieś 1,5-2m od okna.

Telewizor ma słuzyć do oglądania telewizji (Polsat Cyfrowy), filmów DVD, czasami z kompa.

Na zakup TV mogę przeznaczyć gdzieś 4000-4500zł

po przejrzeniu forum skłaniam się na jakiegoś LCD 37" gdyz na więcej nie pozwalają mi fundusze:( a nie chciałbym kupić jakiegoś słabego modelu.

Moi faworyci to:
SHARP 37" RA1E
JVC LT-37A80
JVC LT-37R71
JVC LT-37G80


Proszę o pomoc w wyborze oraz jakieś inne propozycje.

Z gory dzieki za odpowiedz
pozdrawiam
 

Zarzyc

New member
Telewizor do 2800 PLN

Witam, pokój 9 m2, od strony południowej= dośc cieżko uzyskać odpowiednią ciemność w ciągu dnia.
Odleglość 2,5-2,7 metra widza od Tv .
Mam 2800 PLN do zagospodarowania na Tv, nie jest to zbyt wiele wiec zgłaszam sie do Was o jak najlepsze zagospodarowanie kasy.
Myslałem o jakim 29'-32' calach ale może być cieżko coś wybrac :)
TV bedzie sluzyl do DVD, zwykła TV i konsola

Pozdrawiam i za pomoc z góry dziękuje.
Zarzyc
 

donremigio

New member
Witam
Szukam tv lcd 32'' do 3000pln. Bylem jzu zdecydowany na samsunga r82, ale ponoc dlugo kanaly w nim sie przelaczaja (mam dvd samsunga, na nim tez kanaly dlugo sie przelaczaja, podejrzewam ze podobnie jak w telewizorze, okolo 1-2 sekund, raczej nei do przyjecia), no i ponoc bardziej nadaje sie do konsol niz kablowki.

Przelagadalem forum i nieco zglupialem :) juz sam nie wiem jaki inny wybrac model.
Chodzi mi po glowie
panasonic TX-32LM70P lub jak bym dorzucil wiecej to TX-32LX70P
ewentualnie JVC 32" LCD LT-32G80,
Sony 32" LCD Bravia KDL-32P2530
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
donremigio - można porównać model 32 LX 70 i JVC G 80 . Ale płynnosci nie złapiesz większej jak w JVC . Oczywiście przetestowalismy go na grach
i :D pełna radość.
Ale oczywiscie namawiam do prezentacji aby samemu sprawdzić telewizory przed zakupem.

Zarzyc- też masz podobny wybór. Tylko dorzuć 400 zł .
I będziesz mocno zadowolony.
 

Avida

New member
JVC 32G80 vs PANAS 32LX70P vs Sharp LC-32RA1E

Witam wszystkich,
Wiem, że przynudzam ale nie bardzo mogę wyrobić sobie zdanie, który wybrać. Dane wyjściowe:
Pokój ok 20 m2 okna na płd-zach przeważnie zasłonięte z boku tv.
Kanapa w odległości ok 2-2.5m.
Wykorzystanie to głównie TV i filmy divx przez laptopa (wyjście DVI), rzadziej dvd.
Środki finansowe to max 3500 zł.

Proszę o opinie.
Pozdrawiam
 

jedrus

New member
Witam Wszystkich

Prosze o pomoc w wyborze telewizora LCD 40 cali cena ok 6500
Ktory najlepszy. Jeszce jedno pytanie czy kupić juz Full HD , czy nie pełne
proszę o pomoc dzieki

jedrus
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
avida - w wątku powyżej masz ofertę dla siebie. Tym bardziej że mieścisz się w kosztach.

jedrus - za mało danych do szczegółowej porady , musisz podać swoje warunki i potrzeby?
 

alef

New member
problem z wyborem...chyba LCD...a może CRT???

to moj pierwszy post wiec witam cale grono forumowiczow telewizoromaniakow ;)

sprawa wyglada nastepujaco: rodzicom umarl smiercia naturalna 17-letni 21 CRT Elemis...no i komisyjnie zostalem wybrany do namierzenia jego nastepcy...a ze kompletnie sie na tego typu sprzecie nie znam to problem mam nie lada:hmm:

wstepne ustalenia sa nastepujace: 90% kablowka SD + 10 % PC DVD, cena...mysle ze uda mi sie ich namowic na ok 2500 ale im mniej tym lepiej:???: , rozmiar 26 cali ogladany z ok 2,5m (na razie argumenty za 32 ich nie przekonuja)

nie mam zadnego przykladu/faworyta bo po wizycie w kilku sklepach tylko kociokwiku dostalem...jedynie co to nie bardzo podobaja mi sie samsungi a to tylko przez ten ich "piano black" - zdecydowanie wolalbym jakis matowy...obojetnie czy bardziej czarny czy srebrny

w sobote chce zrobic wycieczke do MM i chyba sfinalizowac sprawe (w weekenda jest promocja - wszystkie TV tansze o VAT)

to chyba tyle z potrzebnych wiadomosci...z gory dzieki za pomoc
 

slwi

New member
Ostateczny wybór Amoi czy Sony ?

Witam wkońcu z mojej listy LCD spośród dziesięciu TV zostało trzy a mi
mianowicie Amoi LC37AF1E Full HD,Sony 40V2000 HD Ready i Sony 40V2500 HD Ready
I teraz to mój ostateczny wybór tylko spośród trzech musze wybrać tylko jeden doradzcie mi coś który LCD jest dobry do filmów oraz gier.Mam Xbox360 będe zamierzal też kupić Ps3.Obraz bedzie leciał z kablówki,DVD oraz telewizji N.Odległość od TV 2,7M-3M.Nasłonecznienie pokoju brak.Zależy mi w grach żeby była dobra rozdzielczość oraz dobra jakość filmów z DVD oraz za pare miesięcy z blu-ray Pozdrawiam Kamil

Amoi LC37AF1E 4499zł
http://digitalo.pl/product_info.php/manufacturers_id/72/products_id/264

Sony 40V2000 4679zł
http://www.rtvcentrum.eu/sklep,2072,,,03,,pl-pln,305406,0.html

Sony 40V2500 5099zł
http://multizakupy.pl/produkt_379-16406


 

jedrus

New member
witam

@ kiki pomieszczenia ma około 17m2 okno na pólnoc
odległość od tv to około 3m
Wykorzystanie TV tuner,dvd,od czasu do czasu pc
 

bemx2k

New member
Krotka pilka
Sprzet do ogladania filmow HD z Peceta , grania w szybkie gry FPP
jak Stalker ,BF2 i nadchodzacy Crysis

Ogolnie 30% GRY 40% PC movies / 15% HDTV /15% TV

co lepsze : Panasonic LX70 czy Sharp RD2 LC32RD2E


tylko prosze sobie darowac texty w stylu do gier fpp najlepszy monitor CRT , juz posiadam sedziwego Compaq'a 20''

Pozdrawiam
prawdziwych fanow HDTV
 
Ostatnia edycja:
Do góry