jakie kolumny tak zagrają?

kinxsize

New member
Czyli kolega jeszcze nie jest do końca zdecydowany na kino domowe??
W tej kwocie polecam jeszcze odsłuchać
-creek evolution 50a

wzmacniacz chyba Hi-End-owy? Fajny ładny podoba mi się, ale czy 55w mocy przy 8 omach wystarczy?
Z jakimi kolumnami zagrał by najlepiej Monitor audio Bx6 czy może Dali Zensor 7?
Jak z odsłuchem radia internetowego jest jakaś fajna opcja? ewentualnie z Maca kablem sprzężyć się da?
Dzięki
 

Geronimo zx

New member
wzmacniacz chyba Hi-End-owy? Fajny ładny podoba mi się, ale czy 55w mocy przy 8 omach wystarczy?
Z jakimi kolumnami zagrał by najlepiej Monitor audio Bx6 czy może Dali Zensor 7?
Jak z odsłuchem radia internetowego jest jakaś fajna opcja? ewentualnie z Maca kablem sprzężyć się da?
Dzięki

Podałem model w kwocie mieszczącej się w Twojej granicy ;) Aż tak o moc się nie przejmuj,bxy nie są trudnymi kolumnami do wysterowania a producent te 8 omów w monitorach i tak zawyżył ;-) Tak naprawde jeżeli wzmak będzię miał więcej mocy to będzie małym krokiem w przód do następnych zmian ;-)
Co do korzystania z radia
możesz kupić cdka z opcjami sieciowymi lub jeśli pozwoli wzmak to połaczysz sie lapem przez kabel usb
Musisz wybrać się na odsłuchy,celować w brzmienie i połączenia które Tobie najbardziej odpowiada.
 

kinxsize

New member
jesli można coś zaproponować - może połączenie Audiolaba 8200 A + Dali Zensor 7 - to czego oczekujesz bez dominującego dołu i z dobrą czytelną górą i fajną średnicą . Możesz spróbować PM 6005 Marantza jest dość jasny w górnych rejestrach + Q Acoustics 2050i

Wzmacniacz już właśnie oglądałem ale jeszcze nie odsłuchiwałem i nie wiem czy będę.
Czy są jakieś ciekawe wzmacniacze które posiadają chociażby wejście USB , czy bluetooth tak co mógłbym podpiąć pod komputer? Czy wybieranie wersji stereo i puszczanie muzyki z kmoputera to nonsens?
Dzieki
 

kinxsize

New member
KUPIŁEM! na razie kolumny Focal chorus 714s ,odsłuchiwałem Bx6 ale wogóle nie przypadły mi do gustu. Dla mnie Focale grały dużo czyściej z wiekszą dokładnością a Bx6 to taki jeden wielki wykrzyk muzyki na hurra.
Zastanawiam się teraz nad odpowiednim wzmacniaczem. Słuchałem ich na wzmacniaczu Cambridge cxa60 i było fajnie. Lecz może są jakieś lepsze np.Creek evolution 50A ale nie posiada choćby USB.
Jakieś pomysły?
 
Do góry