Jakie filmy i skąd do kina domowego z projektorem?

unet@op.pl

New member
Jakie filmy polecacie? Skąd pozyskujecie filmy legalnie? Z tego co czytałem torenty są nielegalne, ale np. Chomik jest legalny (pod dwoma warunkami: nie odtwarzamy publicznie i nie ściągamy przed publikacją). Co sądzicie o kupowaniu transferu z Chomika na Allegro (np. 50gb za 10 zł). Film miniHD z dźwiękiem AC3 kosztuje 40-50 gr.? Czy taka jakość wystarcza do kina domowego z ekranem 135-150 cali?
Czego używać do ściągania, jakie akcelelatory, który lepszy DAP, IDM czy inne, jakie są darmowe (również po okresie próbnym)?
Jakie najlepsze widowiskowe i dobre dzwiekowo filmy na początek? Polecono mi już: Perl Harbor, 2012 i Czas Apokalipsy.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Liste "obowiązkowych" filmów do testowanie kina, efektów audio/video, masz u nas na forum. Prosze link:
http://www.hdtv.com.pl/forum/filmy/75961-jaki-film-blu-ray-na-pierwszy-ogien.html
Co do chomika, to ja kupuje na stronie chomika 1zl=1gb, kupujac na allegro otrzymujesz transfer, ale zazwyczaj do zewnetrznych stron ktore sciagaja z chomika. Jak cos sie zmienilo, to chetnie sie dowiem?
Za to sam w sobie chomik bardzo fajny, jest duzo dem i materiałów testowych.
Natomiast jak ktos chce sciagac filmy z chomika, to moim zdaniem tylko 1 do 1.
Jezeli chodzi o programy do sciaganie plikow, to testowalem wiele, ale moim zdaniem najlepszy jest IMD i od wielu, wielu lat korzystam tylko z niego.
 
Ostatnia edycja:
Do góry