Jakich marek macie amplitunery kina domowego?

Jakiej marki masz (lub planujesz zakup) amplituner kina domowego?


  • Total voters
    0

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
He,he, takie było powiedzenie:) Faktycznie, z podwieczorkiem tak zabrzmialo jakby odnosiło się to do tej kupy. Chodziło mi raczej że Armanig dopiero siadał o tej godz. do obiadu.
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
czyli jesteś w takim stanie bytowania jak ja w poprzednim tygodniu urlopowym. Gdzie każdego dnia przez 2 tygodnie mnie morda swędziała do trunków hehe:D
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Ty chociaz masz samogon:), a ja całą ciecz musialem w sklepie nabyć. Wiesz jakie to obciążenie dla portfela?:) A tak poważnie to trzeźwy jestem. Nie wiem czemu zawsze mnie posadzacie że coś pije?:blagam:
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
odzwyczaiłem się od alkocholu sklepowego no chyba ze whisky. PO swoim trunku jestem totalnie zdrowy na drugi dzień, mogę więcej wypić i to bez popitki:D a oktan jest coś 60% miód malina. Krzysiek czuje żeby Ci zasmakowało już nas widzę jak robimy niedźwiadki z słowami "kocham Cię stary":D hehe. Dobra konie już takich tematów bo koledzy zaraz nas zganią za wybaczanie z toru:)

A propo kumulacji to ja w pracy z kolegami podobnie marzymy i najgorsza jest chwila w której człowiek musi zejść na ziemię, jak by cały świat runął na głowę hehe
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
odzwyczaiłem się od alkocholu sklepowego no chyba ze whisky. PO swoim trunku jestem totalnie zdrowy na drugi dzień, mogę więcej wypić i to bez popitki:D a oktan jest coś 60% miód malina. Krzysiek czuje żeby Ci zasmakowało już nas widzę jak robimy niedźwiadki z słowami "kocham Cię stary":D hehe. Dobra konie już takich tematów bo koledzy zaraz nas zganią za wybaczanie z toru:)

A propo kumulacji to ja w pracy z kolegami podobnie marzymy i najgorsza jest chwila w której człowiek musi zejść na ziemię, jak by cały świat runął na głowę hehe

Najpierw niedźwiadki a później stonki:) 60 vol. zacny trunek.
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Pomimo skandalu, co chłop użył i ile ma kasy, to tylko on wie:) Ja mu zazdroszczę, bo takie laski jak mial to pewnie tylko w TV zobaczę;) A nawet jak bym spotkał na ulicy, to na co ją zwabię?, na piwo z Biedronki?
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Jak to ne, przeca dlugi wekend ;), za raz odpalam film i otwieram puszeczkę ;)

Ja juz sie domyslam jaką Ty puszeczke bedziesz znowu otwieral, bo jak znam zycie to film raczej bedzie tlem tego "seansu" :D

Zauwzyliscie jak HK goni Onkyo? Yamaha tez nie daje zawygraną i zostawila nawet Denona. Doszedł do kolekcji Teac, a Pioneer dogonił Marantza

HK goni Onkyo, bo Black popedzil znajomych, ja sie tylko zastanawiam co sie dzieje z NAD'em, czyzby Wiciu nie zauwazyl watku? ;)

Pomimo skandalu, co chłop użył i ile ma kasy, to tylko on wie:) Ja mu zazdroszczę, bo takie laski jak mial to pewnie tylko w TV zobaczę;) A nawet jak bym spotkał na ulicy, to na co ją zwabię?, na piwo z Biedronki?

Nic sie nie boj, pewien kolega na forum :D obiecal mi 2 dziewczyny, a ze jestem uczynny to chetnie sie podziele jedna ;)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
A ja to zwykle bywa, jedna z dwoch uroda nie grzeszy :D

Po kiku piwach to nie ma juz takiego znaczenia ;)

Co do Onkyo, wiecie to znana firma. Kiedys pamietam ze Onkyo to byl wyznacznik drogiego,dobrego sprzetu audio.

Mysle ze dalej to jest znana i popularna marka, w tym cechuje ja takze jakosc. Aczkolwiek ostatnio przegladalem test Denona AVR4520, Onkyo za dynamike dostalo tylko 6pkt.
to spora roznica w porownaniu do Pionka LX86, podbnie jest z basem. Tabelka na minucie: 14.25s
Test: Denon AVR-4520 - YouTube

Co do naszego glosowania, ja jestem ciekawy jak takie glosowanie wypadloby np. na rynku angielskim, niemieckim, czy tez USA.
To samo tyczy sie kolumn, nie wspominajac o subwooferach, tutaj jesten pewien znaczacych roznic w wyborze w porownaniu z Polska.
 

gerus6

Active member
Bez reklam
Tak sobie myślę, że ta ankieta tak trochę pokazuje nasze ubóstwo np z tego powodu, że nikt tu nie zagłosował na raczej najlepsze amplitunery Arcam, albo może też być tak, że właściciele Arcama nie wchodzą na tę stronę, bo nie chcą czytać tych naszych wypocin. :)
 
Do góry