Jaki zestaw kina domowego 5.1 do 5000 zl

ccmsl

New member
A jak tak z ciekawości zapytam ile Cię ten zestaw wyniósł?:)
Sam planuję zakup KD do salonu 24 m2 połączonego z aneksem 7m2.
 

Bolek007

New member
Przepraszam że w tym wątku pisze ale mam pytanie gdyż chce kupić kino domowe ONKYO HT-S9700THX mój jedyny odtwarzacz to filmy z komputera 1080p 5.1(zazwyczaj) i obecnie obraz jest przesyłany przez HDMI(komp GTX970) do TV a dźwięk do głośników creative G500 pro gamer przez jacki. Czy będzie możliwość taka aby obraz i dźwięk szedł z kompa do ampli później obraz z ampli do tv a dźwięk leciał z kina domowego i jak z obsługa filmów 5.1 / 7.1 . Obecnie to wygląda tak ze mam rozszerzony obraz i przeciągam film na tv i działa. Czy muszę mieć specjalny odtwarzacz filmów?
 

Bolek007

New member
Moja płyta główna asrock z77 pro 4 ma takie coś 1 x Optical SPDIF Out Port czy kupując kabel odpowiedni to rozwiązałby on problem aczkolwiek musiałby on mieć z 5-7 metrów długości.
evga.com/products/Specs/GPU.aspx?pn=71d09cce-3154-49b2-b449-cd25d4933488 "nie moge wstawiać jeszcze linków "EVGA GeForce GTX 970 GAMING ACX 2.0 i tam pisze coś takiego "**Support for HDMI includes GPU-accelerated Blu-ray 3D support (Blu-ray 3D playback requires the purchase of a compatible software player from CyberLink, ArcSoft, Corel, or Sonic), x.v.Color, HDMI Deep Color, and 7.1 digital surround sound. Upgrade your GPU to full 3D capability with NVIDIA 3DTV Play software, enabling 3D gaming, picture viewing, and 3D web video streaming." czyli chyba obsługuje, nie trzeba dawać jakiegoś kabelka z płyty głownej do karty graficznej tak?
 

Rafal7

Banned
Ja jak tylko zobaczyłem model grafiki to wiedziałem że da radę :)
Możesz podłączyć i kablem optycznym ale on przesyła max 5.1, jak już masz puszczony kabel hdmi to go trzeba wykorzystać.
 
Ostatnia edycja:

Bolek007

New member
Wielkie dzięki za pomoc. A co myślisz o tym sprzęcie? Mogę go mieć za 770euro. Chyba wartob, tymbardziej ze przedtem miałem integre i głośniki Creative g500 pro gamer. Czyli podłącza kabel hdmi z pc do ampli i z ampli do tv tak? I będzie wszystko grało jak należy?
 
Ostatnia edycja:

Rafal7

Banned
W kinie będzie napewno fajnie ale jak z muzyka trudno powiedzieć.To małe kolumny więc musisz się spodziewać że nie poszalejesz jakbyś chciał dysko zrobić.
 

Bolek007

New member
Spokojnie, pokój nie jest za duży a tamte stare(G500 Pro gamer) mi wystarczały do imprezy, główny cel to filmy wiec powinno wystarczyć :)
 
Do góry