jaki zestaw KD do 2500 zl

pluskwa

New member
Witam
nadszedł czas na przejście z plastików na coś porządniejszego
budżet kolo 2500 zł
pokój 22 m2
kino będzie używane do 50% film/cyfra (vu+ duo) 25% muzyka 25% xbox360
zastanawiałem się nad:
amplituner
DENON AVR-1611
onkyo TX-SR 608
głośniki
Jamo 606
quadral quintas 5000
do zestawu denon + qq 5000 mógłbym trochę dozbierać i zainwestować w jakiś subwoofer
tylko pytanie czy to będzie dobry wybór i czy w moim pokoju wogule potrzebny będzie subwoofer?
jaki zestaw wybrać?
a może macie jakiś inne pomysły?
 

killpit

New member
Z wymienionych ampli to bez dyskusji 608 natomiast w twojej kwocie to nie starczy ci na żadne wymienione głośniki :)
Moja propozycja to Onkyo 608+Jamo 606 z twojej listy.
 

damian820927

New member
Bez reklam
Sub też z Jamo są stosunkowo nie drogie i bardzo wydatne cena=jakość.
Moim zdaniem też lepszym wyborem będzie Onkyo 608+Jamo 606 ale ciężko się będzie zmieścić w budżecie 2500zł posłuchaj też tych Quadrali miałem je kiedyś na podobnym metrażu i jak za tą cenę to grały na prawdę fajnie podobało mi się ich brzmienie. Zobacz jeszcze Denona 1911 i HK 255
 

schwarz

New member
Jakim cudem chcesz kupić Onkyo 608 i Jamo S606 za 2500 zł :shock:? Pomnóz budżet przez 2 i bierz Onkyo 608+Jamo S606HCS3+Jamo sub210, 250 lub 300 do kompletu.
 

pluskwa

New member
a jesli by wziasc denon 1311 albo onkyo 308 i jamo 606 HCS3 (chociasz to tez przekroczy budrzet) i potem do tego dokupic suba

albo i dolozyc troche wiecej do denon 1611
 

LUPO78

Banned
onkyo 588 i QQ5000,w tym przypadku przekroczysz założony budżet o stówę,ale zestaw już naprawdę dobry

suba dokupisz w późniejszym czasie jak gotówy będziesz miał wiecej
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
jeśli bariera finansowa nie przekraczalna to Denon w klasie cenowej zda egzamin bez mrugnięcia okiem szczególnie prz takim zestawie kolumn.
 

pluskwa

New member
w takim razie na chwile obecna wybór pad na onkyo 508 i jamo 606 hcs3
chyba ze ktoś ma jakiś lepszy pomysł

Edit 3 tys zl to już raczej górna granica razem ze przesyłka
warto dołożyć do onkyo 508 czy można zostać przy 308
zalezy mi aby na wyłączonym amplitunerze sygnał przez hdmi przebiegał bez przeszkód
 
Ostatnia edycja:

pluskwa

New member
po rozpoznaniu cen widzę ze 608 jest nie osiągalny chyba ze z jakimiś tanimi głośnikami

po przeczytaniu kilku tematów doszedłem do wniosku ze jamo i onkyo są najlepsze dlatego przebieram w modelach
 
Do góry