jaki zestaw KD do 2500 zl

gorylla

New member
Bez reklam
Jeśli nie zależ Ci na upskalingu (w mojej ocenie trochę cienkie te upskalerki) to zostań przy 508- świetna jakoś za niewielką cenę.
 

wasylhh

New member
Bez reklam
A ja nie moge zrozumiec jednej rzeczy na tym forum. Dlaczego polecacie chlopakowi ( i nie tylko) kolumny Jamo 606 jak Quadrale sa od nich mocniejsze w praktycznie kazdym elemencie? Nikt nie bierze tu pod uwage niemieckiego sprzetu (Teufel, Quadral, Canton). Odsluchaj Jamo bo one podobno strasznie "sycza". QQ maja lepsze pasmo przenoszenia, wiecej mocy (choc bardzo niewiele) i sa o polowe tansze. Jedyny babol w QQ to slaby bas, ale on i tak chce dokupic suba. Jak chcesz ladny design to wydaj na Jamo. Chlopie wez nie przeplacaj bo oni ci tu ciagle beda polecac zebys dorzucil.i kupil cos lepszego/ drozszego Masz 3k na kino to wybierz onkyo 507 i QQ 5000. Pozniej dokup suba i bedziesz na 100% zadowolony. Wedlug mnie stosunek cena/jakosc tego sprzetu- bomba.
 
Ostatnia edycja:

schwarz

New member
QQ5000 to chyba nie jest liga S606. Moim zdaniem to liga S506 a i te są lepsze od QQ. Posłuchałem i teraz już o tym wiem. Już nie wspominam o aspektach wizualnych.
 
Do góry