Jaki tv do ps3?

rogalesko

New member
Liczyłem na bardziej konkretne rady.

Byłem wczoraj w kilku sklepach z elektroniką. O to przykładowe modele, które mi polecali "specjaliści":

SAMSUNG UE32F5500
SHARP 40LE540E
PHILIPS 32PFL4258H

Któryś z nich nadaje się w ogóle pod konsole?
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Dostałeś najbardziej konkretną radę jaką mogłeś dostać na początku - byś rozglądał się przede wszystkim za czymś większym.

Pozdrawiam,
 

Mertens

New member
Witam planuję kupno konsoli ps3, jednak nie posiadam żadnego dobrego telewizora do tego :D Co byście polecili do 1000/1100zł? Telewizor będzie używany tylko do konsoli, ewentualnie do jakiś filmów. Przekątna na jakiej mi zależy to 40 cali, jednak nie wiem czy do tej ceny można wychaczyć coś godnego uwagi , dlatego mniejszą wielkościa również się zadowolę :) Co byście polecili do tej kwoty ?
 

Mertens

New member
A to co byś polecił w granicach do 1300 zł? A co sądzisz o PANASONIC TX-L42U5E ? Na allegro jest za 1300 zł, ale to chyba coś podejrzanie tanio ?
 

Mertens

New member
Zgadza się, ale jak na ceneo wejdziesz na oferty z allegro to jest ta o której pisałem. Ten telewizor to jakiś bubel czy o co sie rozchodzi z tą cena ? (może kradzione :D)
Nie patrząc na cenę, co sądzisz o tym tv, nadał by się do gry na ps3 ?
 

Mertens

New member
A co stoi przeciwko temu, jeśli można spytać? Ta plazma również ciekawa, jednak czy warto dopłacać stówkę? Jeśli duża różnica to w sumie chyba tak.
 

next720

New member
Witam. Jaki TV do PS3? Odległość wynosi 2.7m. Czy 32" wystarczą czy może 36? Budżet wynosi 900 zł. Wymagam jedynie HDMI, głośników i FullHD. Jakość obrazu nie musi być super, TV tylko do PS3.
 

hunkyz

New member
Mam pytanie ponieważ wszystkie testy w necie mówią o modelu W653 lub W654 czy to ten sam model z ta samą matrycą co modele dostępne w polsce tj.W655.?
 

Blite

New member
Witam. Zanosi się u mnie na kupno nowego tv. Do tej pory byłam przekonana wobec Samsunga UE39F3500, ale teraz ciutkę zwątpiłam. Smart TV własciwie niekoniecznie mi jest potrzebny. Na TV głównie będę korzystać z kablówki (kanały HD), gry na PS3 (z PS4 poczekam jeszcze pewnie z rok), filmy przez USB. Telewizor chodzi u nas w domu średnio ok 12 godzin dziennie. Zaczęłam trochę czytać i zastanawiam się, czy nie lepsza będzie plazma? Myślałam o Panasonic Viera TX-P42X60E

Odległość od tv to będzie ok 2m. Niestety nie bardzo mogę sobie pozwolić na tv większy niż 42cale (nie z racji funduszy ale psioczacej rodzicielki, w której pokoju owy tv by wisiał :) i dla niej większe to już giganty). Tv byłby prostopadle do ściany z oknem - w mieszkaniu są rolety, ale nawet bez nich nie ma za dużo światła w pokoju.

I teraz się zastanawiam, plazma czy led... i ew jaki model? I czy faktycznie warto inwestować w fullHD czy HDready wystarczy przy takiej matrycy? (ew ciut większej)
 

Mortyl

New member
Szukam jakiegos dobrego led'owca głównie do grania na ps3.
Budżet to 1500zł
Najlepiej cos od 37do42 cali
Osobiście myślałem o tym
allegro.pl/hit-sharp-lc-39ld145v-full-hd-100hz-mpeg4-pvr-fv-i3507325993.html
 

Whizzer

New member
Witam, zamierzam kupić nowy telewizor, który ma głównie służyć pod konsolę PS3 i Ps4. Będę na nim oglądał również nc+, głównie sport. Rozglądałem się już trochę ale jest tak duży wybór, że nie wiem co zdecydować. Dodatkowo w mojej miejscowości jest jeden większy sklep RTV, gdzie mogę pooglądać jakieś tv, ale są to powybierane modele. Może mi coś doradzicie?

1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor?
Ciężko powiedzieć, jest to nie duży pokój ze skosem.

2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora?
~2,5-3m

3. Ile osób zasiada przed telewizorem?
1-2

4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu?
Na wprost

5. Telewizor ma stać czy ma wisieć?
Stać

6. Jak słońce świeci w pokoju?
Przez okno, które jest pod skosem z prawej strony

7. Jaki masz obecnie telewizor?
Monitor/TV Samsung 23 cale

8. Co chcemy aby telewizor posiadał?
FullHD, jak najniższy input lag w grach na konsole, odtwarzanie filmów z USB, tuner TV cyfrowej, możliwość podłączenia słuchawek

9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora?
NC+

10. Jakie urządzenia?
Tuner, konsola, pendrive, odtwarzacz bluray/dvd

11. Ile godzin dziennie ma pracować telewizor?
2-4h

12. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą?
Matowa

13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej?
Sport (mecze piłki nożnej), filmy

14. Czy zamierzasz surfować po internecie?
Nie, nie potrzebuje Smart tv.

15. Czy zamierzasz grać w gry - jeśli tak to ile % dziennie?
+/- 75%

16. Preferencje co do marki?
brak

17. Preferencje co do wielkości?
55-60 cali cali. Jaką wielkość uważacie za najodpowiedniejszą

18. Co Cię denerwuje w telewizorach?
Brak ostrości obrazu, mrowienie, widoczne nierównomierne podświetlenie.

19. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień?
Różnie, choć częściej wieczorami.

20. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup?
Do 5-7 tyś. Skłaniam się ku niższej opcji.

21. Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie, pasywne czy aktywne?
Nie chcę 3D.
 
Do góry