Jaki tv do ps3?

sunnyluk

Member
Witajcie, teraz moja kolej ;)

PS3 mam od 2008r. a od 2007r. Panasonica 32LX70P. Telewizor zapewne większość z Was kojarzy i po tylu latach stwierdzam, że był to bardzo, bardzo dobry wybór. Jednak razem z moją lubą doszliśmy do wniosku, że tv ten przydałby nam się w sypialni więc w pokoju dziennym pozostanie miejsce na coś nowego... i tu powstaje problem "co wybrać".

Jako, że na konsoli gramy oboje dość często,a oprócz niej również na Wii, czasem PS2, oglądamy filmy z Bluraya oraz telewizję z dekodera Nki potrzebowałbym kupić telewizor, na którym obraz z tych źródeł będzie co najmniej tak dobry jak na obecnym 32LX70p, a dodatkowo będzie większy (między 46 a 50"), 3D, z dobrą czernią.

Od dawna śledzę losy plazm i marzy mi się po prostu kolejny, sprawdzony, Panasonic, najlepiej 50ST50, ale czy przypadkiem w cenie ok. 4tys. zł nie znajdę czegoś lepszego? Poza tym myślałem o wydaniu na nowy tv maks 3500zł...
Czy ma ktoś z Was doświadczenia z graniem na PS3 na 50ST50? Powidoków się raczej nie boję, gdyż jednorazowa nasza sesja graniowa to maks. 3 godziny.

Na dźwięku również mi nie zależy, gdyż od tego mamy osobny ampli Onkyo z Kodami 5.1.

A na koniec najważniejsze: zakup byłby najpewniej pod koniec roku więc nie wiem czy w ogóle jest sens pytać o cokolwiek, bo możliwe, że "sporo się jeszcze pozmienia do tego czasu...". Choć szczerze mówiąc, gdyby tylko 50ST50 w tym czasie potaniał to wiedziałbym na 99% co kupię ;)
 

rrruiz

New member
Wiesz co? Widzę, że kij chcesz pomóc, kupię nawet 42" lg nową plazmę... ty w ogóle chcesz komuś dobrze doradzić czy piszesz na odwal się i nabijasz posty? Specjalista za 5 gr.
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
To jest niby do mnie?!
Co mnie obchodzi, że kupisz 42" nową plazmę? Ja napisałem, że nie kupisz 32" i nie kupisz bo takich po prostu nie ma, tylko co Ty możesz w tym temacie wiedzieć skoro nie masz o tym bladego pojęcia, lepiej przycwaniakować na forum i się zbłaźnić jak właśnie to zrobiłeś.
Gratulacje! Odwal się i radź sobie sam błaźnie nie warty nawet złamanego grosza.

@sunnyluk
Bardzo dobry wybór od samego początku, tak trzymaj.

Pozdrawiam,
 
Ostatnia edycja:

rrruiz

New member
Tak, zgadzam się, nie znam się na tym, napisałem to już wcześniej. Ale trochę przesadziłeś teraz, długo siedzisz w domu przed telewizorem? Bo chyba dawno w sklepach nie byłeś, o allegro już nie wspomnę. Jest pełno plazm 32", lcd czy led do 1500 zł, nowych! Jak dobrze się poszuka to są i 42", jako przykład dam jednego linka. Sam się zbłaźniłeś, specjalisto. Zresztą nie odpowiedziałeś na więcej niż połowę pytań.
LG 42PA4500 Gwarancja Ogólnopolska ! wysyłka !!! (2605310730) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
głupio ci?
 

sunnyluk

Member
Dzięki. :) No cóż, pozostaje mi czekać i mieć nadzieję, że 50ST50 przez te 3 miesiące trochę potanieje... nie chcę brać 42ST50 (choć to i tak aż 10 cali większy od obecnego!), chociaż TV oglądamy z odległości maks. 2 - 2,5m.
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Tak, zgadzam się, nie znam się na tym, napisałem to już wcześniej. Ale trochę przesadziłeś teraz, długo siedzisz w domu przed telewizorem? Bo chyba dawno w sklepach nie byłeś, o allegro już nie wspomnę. Jest pełno plazm 32", lcd czy led do 1500 zł, nowych! Jak dobrze się poszuka to są i 42", jako przykład dam jednego linka. Sam się zbłaźniłeś, specjalisto. Zresztą nie odpowiedziałeś na więcej niż połowę pytań.
LG 42PA4500 Gwarancja Ogólnopolska ! wysyłka !!! (2605310730) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
głupio ci?
Nie mam pytań, dalej błaznujesz, nie nudzi Ci się przypadkiem?
Pełno plazm 32"? Gdzie niby?
Głupio mi, że rozmawiam w ogóle z takim błaznem jak Ty.

Pozdrawiam,
 

Kapral_Hicks

Klub HDTV.com.pl
vip
Panasonic wydał 32 cale plazmy ? to chyba chodzi o 37. 32 w plazmie z tego co pamiętam jedynie daewo (czy jak to się tam pisało) wypuściło i rozdziała to była normalnie sd.
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Daj spokój Kapral, koleś jest totalnym błaznem, pisze o plazmach 32", linki daje do 42", totalna schiza.
Nie rozumiem takich ludzi jak on, sam przyznaje, że nie ma w temacie bladego pojęcia a zabiera głos na forum i cwaniakuje.

Pozdrawiam,
 

rrruiz

New member
A ty człowieku zamiast odnieść się do tematu i jakoś doradzić, przyczepiasz się do jakiejś głupoty. Widać jak zależy ci na pomocy.
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Teraz właśnie pokazałeś kto tu jest spamerem, co wniosłeś tym postem poza stekiem kolejnych bzdur?
A może też uważasz, że nadal produkowane są plazmy 32"?
Innymi słowy: precz.

Pozdrawiam,
 

DOMEL9

New member
Bez reklam
robi się ciekawie - Masta prowadzi kolejna krucjatę hyhyh - a co do plazm to 32 były tylko Daewoo i LG notabene bardzo udana 32PG6000 i teraz to nawet w lombardach ich nie ma :krol:
 

wiszacy

New member
witam.
posiadam ps3 i planuje zmienić tv na nowszy.telewizje oglądam sporadycznie.głównie tv ma służyć do gier i filmów z bd.na 3d nie zależy.zastanawiam się nad sharpem lc60le635.ktoś coś podpowie?
 
Ostatnia edycja:

emilio1007

New member
Witam,

Temat mocno oblegany, ale mam nadzieje, że ktoś mi coś podpowie :)
Mianowicie, poszukuje dobrego telewizora do ps3. Poczytałem trochę i widziałem opinie z zeszłego roku.
Wiele osób wskazywało na bardzo dobrą plasmę Panasonic TX-P42G30E. Niestety jest on teraz nie osiągalny :( Czy może ktoś mi doradzić coś podobnego ? Kwota to max 2.500.

Czy plasmy nadal są lepsze do konsol, ze względu na mały input lag i lepszy obraz w dynamicznych grach ? Czy może w ciągu roku ledy doścignęły plasmy (w przypadku gier) :) ?

Bardzo proszę entuzjastów ledów i plasm o powsciągliwość i nie atakowanie mnie jeśli trafiłem w czuły punkt, tylko logiczne wytłumaczenie dla laika. :p

Pozdrawiam i z góry dzięki ! :)
 
Do góry