Jaki tv do ps3?

brio11

New member
Który z tych 2 modeli będzie lepszy do ps3 (60%) i tv(40%)- tv analogowa, nie planuje cyfrowej jak narazie.
LG 37LH3000
LG 37LD465

Na wydanie mam max. 1600zł
 

DOMEL9

New member
Bez reklam
Marian technicznie oba modele sony sie nie roznia :-? to kolor albo inny detal yobacz na stronie sony ale lepiej zostaw lcd i poszukaj plazmy ( panasonic ). Jako szary gracz bedziesz bardzo zadowolony i nie ma input laga a obraz elegancki i nie ma smuzenia. I oczu nie meczy przy dluzszym graniu lub ogladaniu. Ile mozesz wydac
 
Ostatnia edycja:

Szymek_PL

New member
Witam...
jako ze moj staruski lcd ledwo zipie zastanawiam sie nad nowym tv...co wazne, tv moze byc 3D lecz nie musi...glownie zalezy mi na dobrej czerni i ostrosci obrazu w stosunku do ceny

odległość od ekranu +/- 2m
jaki masz obecnie telewizor: samsung 32M87bd
oglądasz w dzień czy wieczorem: roznie
wielkość telewizora: 40
jakie urządzenia będą podłączone: PS3, kino domowe, C+
kino domowe
ile % do telewizji a ile % do innych urządzeń: 80% ps3 20 TV (C+..glownie mecze)
klasa cenowa: 4000

z 3D zastanawiam sie nad samsung ue40C7000
natomiast zwykle FullHD to samsung 40B700
thx za pomoc :)
 

andreww2

New member
Witam:) Ja do tej pory byłem zdecydowany na Samsunga LE40B650, ale czytając to forum moją uwagę przykuła Toshiba 40XV733. Co byście poradzili? Input lag większy będzie w Samsungu chyba. Oprócz tego jest jeszcze kwestia smużenia i czerni...

Więc tak:
40 cali
będzie podłączany pod PS2 i PS3, filmy z komputera.
Telewizja SD
Oglądam o różnych porach
2-3m odległości
Cena do 3000 zl (preferowana 2500zl :p)
Co do marki, jestem otwarty na propozycje:)

Z góry dzięki:)
 
Ostatnia edycja:

D154573R

Member
Ja byłem zdecydowany na Sony 46EX500, ale:

- niedługo nowości od Sony, pytanie w jakich cenach?
- w podobnej cenie znalazłem Samsunga LE40C750 (mniejszy ekran, ale jest 3D), z tym, że i Samsung planuje wprowadzić nowości

I teraz zasadnicze pytanie bo nie wiem jak to wyglądało np. rok temu. Czy te nowe produkty zawsze kosztowały tyle co aktualne +1000zł czy bywało tak, że wypierały od razu stare z rynku?
 

andreww2

New member
Zdecydowałem się jednak na Toshibę 40XV733 po przeczytaniu testu Kikiego :) Zobaczymy co z tego wyniknie:) Oglądałem dzisiaj w rtv euro agd i byłem mile zaskoczony porównując z obrazem Samsunga LE40C650:) Ale okaże się jak przyjdzie:)
 

pmalymaly

New member
Witam

Od jakiegoś czasu walczę z tematem zakupu nowego tv nawet przekonałem do tego mojego księgowego (żona:) ). Tylko dziś przeczytałem że plazma jest bee do ps3. Czy to prawda?? Bo chciałem zainwestować w Panasia TX-P50V20. Czy może jakiś inny tv do 5500PLN.

Do tv mam 3,5m
sygnał tv - platforma n
ps3

3D mnie nie interesuje.

pozdro
 

brio11

New member
Witam,
Który z tych 3 modeli będzie lepszy, ps3 (60%) i tv(40%)- tv analogowa, nie planuje cyfrowej jak narazie. Odległość od tv 1,5m.
LG 37LH3000
LG 37LD465
Panasonic TX-P37c2e, ewentualnie wersja 42"

Na wydanie mam max. 1600zł
Jeśli macie inne propozycje chętnie wysłucham
 
Ostatnia edycja:

brio11

New member
Masta_J ten panas jest dużo lepszy od tych które wymieniłem? Od strony południowej mam okna, telewizor stoi do nich bokiem, mam rolety. Z obrazem będzie wszystko w porządku?
 

Akozz

New member
Temat w sumie o TV ale może monitor też się tutaj jakoś wciśnie.
Mam następujące pytanie.

Obecnie używam Xboxa360 z monitorem Samsung 226BW
Jest to 22" 16:10 z natywną rozdziałką 1680x1050

Po którymś z updatów xbox otrzymał "wsparcie" dla takiej rozdzielczości. To znaczy obraz jest wyświetlany poprawnie z zachowaniem proporcji z czarnymi paskami na dole i górze. Paski są malutkie więc mała to cena za nie rozciągnięty obraz.

Mam jednak poważne wątpliwości czy identyczny efekt uzyskam z PS3. O ile mi wiadomo PS3 nie ma żadnego "wsparcia" dla 16:10 i 1680x1050. Jedyne co bym mógł wybrać to 720 i może 1080 które by było w jakiś sposób skalowane albo ucięte na bokach :???: w sumie to sam nie wiem.

Czy ktoś jest mi w stanie powiedzieć czy na ps3 dało by się uzyskać podobnie jak na X360 nie rozciągnięty obraz z paskami na dole i na górze ?
 

Straga

New member
Witam Panowie, muszę powiedzieć że dalej mam straszny mętlik w głowie jeśli chodzi o wybór TVki. Najbardziej byłem zdecydowany na plazme Panasonica 46G20 ale przeglądając mnóstwo postów zacząłem strasznie bać się tych "powidoków" i wypalania stałych elementów na ekranie no i różnie piszą o imput lagu w tym modelu. Zaczynam więc zastanawiać się nad LCD i tu moje pytanko jaki byście polecali? Myślałem o SONY ale doczytałem się że ma strasznie wysoki lag :/ co myślicie o SHARP? (jaki model?) Doradźcie coś bo głowa mi już pęka :) Ogólnie TV głownie pod PS3 i w okolicach 46" do około 4000 PLN. Z góry wielkie dzięki.
 

Straga

New member
A co z tym wypalaniem i powidokami? Może ktoś kto posiada ten model wypowie się troszkę na temat input laga? :) Jeszcze mam pytanie jak się "dociera" plazmę? Czy na początku w ogóle nie grać ze względu na dość długie sesję?
 
Do góry