Jaki tv do ps3?

jasam1991

New member
Ja mam. Gra sie super, zero problemow. Przejrzyj inne moje posty jesli chcesz szczegolow.


i nie ma powidokow ??? anie efektu ducha??? jaka masz plazme model ? i jeszcze mam pytanie czy plazmy nie można położyż na płasko zawsze musi byc w pionowym ustawieniu , co może sie wtedy wydarzyć jeśli leżałby przez jakiś czas na płasko ?
 
Ostatnia edycja:

D154573R

Member
Ja już prawie wybrałem:

Wybiorę Sony KDL-40EX711 albo KDL-40EX701 (mam nadzieje, że to modele bez srebrnego paska), tylko jeszcze nie wiem czym się różnią oprócz wyglądu. Pomoże ktoś?
 

pa3

New member
Bez reklam
Ja już prawie wybrałem:

Wybiorę Sony KDL-40EX711 albo KDL-40EX701 (mam nadzieje, że to modele bez srebrnego paska), tylko jeszcze nie wiem czym się różnią oprócz wyglądu. Pomoże ktoś?

Niema sensu przepłacać za EX700 - jest to ten sam model co wiele tańszy EX500, tylko ma podświetlenie Edge-LED, czyli gorsze kąty i podświetlenie matrycy (białe chmurki).

Oszczędność +/- 20 zł rocznie na poborze prądu to jak dla mnie żadna zaleta, więc brałbym ex500 czy jak wolisz ex501 z czarną listwą.
 

DOMEL9

New member
Bez reklam
jasam szukaj plazmy - szarpnij się bo warto - dobry obraz obraz to tylko plazma i nie męczy oczu. Chyba że lubisz swiecący obraz strasznie ostry :)
Panasonic to jest dobra marka. A jak nie masz wyboru poza tymi dwoma bo żona nie pozwala to bierz Philipsa bo ma lepszy czas reakcji matrycy a to przy LCD jest bardzo istotne nie rozmazuje szybkich obiektow w obrazie - ALE MOWIE SZUKAJ PLAZMY A NIE POŻAŁUJESZ - mam 3 kolegów którzy poszli za moją rada i sa hepi
Telewizory LED, LCD, plazmowe Panasonic w RTV EURO AGD - technologia wyświetlania: telewizor plazmy

D154 Ty tez szukaj plazmy :) hyhy nie jestem sprzedawca i nie dostaje za reklamę po prostu mówie prawde

JAK TV TO TYLKO PLAZMA !!!!!! JAK ZEGAREK TO LCD
 
Ostatnia edycja:

brio11

New member
Witam,
Jak wszyscy w temacie szukam tv do ps3.

Informacje
wielkość pokoju: ok 12m2
odległość od ekranu? +/- 2m
jaki masz obecnie telewizor? Panasnic CRT 29" 100Hz
jakie programy najczęściej oglądasz? filmy, seriale, sport
więcej oglądasz w dzień czy wieczorem? wieczorem
preferowana wielkość telewizora? 32", 37"
jakie urządzenia będą podłączone? PS3, kino domowe
ile % do telewizji a ile % do innych urządzeń ? 70% ps3 30% TV (analogowa, nie planuje narazie cyfrowej)
ma stać czy wisieć? stać
okna od południa, tv będzie stał do nich bokiem
jaka klasa cenowa? max. 1600zł

Myślę o kupnie LG 37ld465. Co o nim myślicie?Jest akurat w promocji w rtv za 1599.
 

lukasgures

New member
Witam. Ja również chciałbym zakupić TV do PS3.
Rozmiar 26-32 cale.
Co najmniej 2 wejście HDMI
Od TV siedzę w odległości 2-3m
Cena: do 1500zł + mogę troszkę dołożyć
HD Ready lub FULL HD

I teraz pytanko, czy to prawda, że poniżej 37 cali opłaca się brać HD Ready, bo nie widać różnicy?
 

mariantsw

New member
Witam Wszystkich. Mam kilka pytań.

Czym różni się Sony Bravia KDL-40EX401 od Sony Bravia KDL-40EX402? Są również modele które posiadają jeszcze napis w nazwie "AEP". Co to znaczy?

Czy input - lag w telewizorach KDL-40EX401, KDL-40EX402 jest na takim samym poziomie jak w telewizorze Sony Bravia KDL-40EX500? Czy może jest większy/mniejszy?

Pytam ponieważ mam zamiar kupić telewizor 40EX401/402, (nie, nie dołożę kilku stów do EX500, gdyż nie mogę sobie na to pozwolić) i nie wiem jak będzie współpracował z PS3. Czy input - lag będzie wyczuwalny? Dodam, że nie jestem jakimś maniakiem tylko normalnym, szarym graczem, ale w multiplayer'y typu Call of Duty, MAG, czy Battlefield 2 Bad Company będę chciał zagrać. Boję się że input -lag może być widoczny, a tego bym nie chciał.

Z góry dziękuję za wszystkie sensowne wypowiedzi.
 

fazi75

Klub HDTV.com.pl
VIP
Witam Wszystkich. Mam kilka pytań.

Czym różni się Sony Bravia KDL-40EX401 od Sony Bravia KDL-40EX402? Są również modele które posiadają jeszcze napis w nazwie "AEP". Co to znaczy?

Czy input - lag w telewizorach KDL-40EX401, KDL-40EX402 jest na takim samym poziomie jak w telewizorze Sony Bravia KDL-40EX500? Czy może jest większy/mniejszy?

Pytam ponieważ mam zamiar kupić telewizor 40EX401/402, (nie, nie dołożę kilku stów do EX500, gdyż nie mogę sobie na to pozwolić) i nie wiem jak będzie współpracował z PS3. Czy input - lag będzie wyczuwalny? Dodam, że nie jestem jakimś maniakiem tylko normalnym, szarym graczem, ale w multiplayer'y typu Call of Duty, MAG, czy Battlefield 2 Bad Company będę chciał zagrać. Boję się że input -lag może być widoczny, a tego bym nie chciał.

Z góry dziękuję za wszystkie sensowne wypowiedzi.
Ja też soję przed dylematem wyboru TV do telewizji głównie DTV oraz PS3. Obecnie posiadam 32 cale LG LD420, nabyłem go całkiem niedawno, ale powstał pomysł przeniesienia go do innego pokoju i chciałbym coś większego-40, 42 cale. Miałem już nawet swój typ SAMSUNG LE40C550 widziałęm jak działa model wyższy z matrycą 100hz podpiętego pod turbodekoder n i moim zdaniem obraz był niczego sobie:) No i własnie przeczytałem o imput lag, plan sie zawalił:) Lubię sobie często przyczesać po sieci w Battlefield BC 2, właściwie, to gram tylko w tą grę i co z tego wynika wartośc tego opóźnienia jest bardzo ważna. Nie chcę wydać na TV więcej niż 2500zł. Większość wypowiadających się osób w tym temacie poleca plazmę Panasonic TX-P42S/G20E. Może ktoś z forumowiczów gra w podobne gry sieciowe i posiada w/w TV albo inny i mógłby podzielić się wrażeniami.
pozdrawiam
 

DOMEL9

New member
Bez reklam
Fazi nie ma co sie zastanawiac bierz plazme panasa jest spory wybor - ja caly czas betonuje ze TV to tylko plazma a panas to git towar ja ten model ogladam co dwa dni w MM jak robie zakupy jak mi moja LG plazma wybuchnie to biore panasa :evil: kolega go kupil bo go zmusilem hahah i teraz jest super hepi nawet jego zona zaczela ogladac TV
Z innej beczki jak masz wiecej jak 15 lat to psnID DOMEL300 w bc2 mozemy polupac mam hedset :bober:
 

fazi75

Klub HDTV.com.pl
VIP
Fazi nie ma co sie zastanawiac bierz plazme panasa jest spory wybor - ja caly czas betonuje ze TV to tylko plazma a panas to git towar ja ten model ogladam co dwa dni w MM jak robie zakupy jak mi moja LG plazma wybuchnie to biore panasa :evil: kolega go kupil bo go zmusilem hahah i teraz jest super hepi nawet jego zona zaczela ogladac TV
Z innej beczki jak masz wiecej jak 15 lat to psnID DOMEL300 w bc2 mozemy polupac mam hedset :bober:
No to chyba sie skusze na tego panasa:) co do innej beczki, to liczba przy moim nicku, to data urodzenia:-?
pozdro
 

mariantsw

New member
Ciesze się fazi75, ze mi odpowiedziales, ale szkoda ze nie na temat. czy moglby mi ktos odpowiedziec na moje pytania?

mariantsw napisał:
Witam Wszystkich. Mam kilka pytań.

Czym różni się Sony Bravia KDL-40EX401 od Sony Bravia KDL-40EX402? Są również modele które posiadają jeszcze napis w nazwie "AEP". Co to znaczy?

Czy input - lag w telewizorach KDL-40EX401, KDL-40EX402 jest na takim samym poziomie jak w telewizorze Sony Bravia KDL-40EX500? Czy może jest większy/mniejszy?

Pytam ponieważ mam zamiar kupić telewizor 40EX401/402, (nie, nie dołożę kilku stów do EX500, gdyż nie mogę sobie na to pozwolić) i nie wiem jak będzie współpracował z PS3. Czy input - lag będzie wyczuwalny? Dodam, że nie jestem jakimś maniakiem tylko normalnym, szarym graczem, ale w multiplayer'y typu Call of Duty, MAG, czy Battlefield 2 Bad Company będę chciał zagrać. Boję się że input -lag może być widoczny, a tego bym nie chciał.

Z góry dziękuję za wszystkie sensowne wypowiedzi.
 
Ostatnia edycja:
Do góry