Jaki tv do ps3?

wesyr

Member
Hmm, ale z tego co mi wiadomo to PS3 gry nadaje na 60Hz...
Więc nie powinno być różnicy czy włączysz czy nie :)

Jeśli się mylę to proszę mnie poprawić :)
 

jedi22

New member
Powiem tak, 100Hz nie jest niezbędne do grania na PS3, bez tego dodatku też gra się bardzo dobrze ale jednak przy 100Hz różnicę widać gołym okiem... moja kuzynka różnicy nie widzi:niewiem:
 

mateuszgreloch

New member
Witam, mam PS3 slim [kupioną 3 dni temu], podłączyłem ją do Sony KDL-40W5500, zapuściłem Killzone 2 - obraz miazga, niczego takiego w życiu nie widziałem na konsoli. Włączyłem 100Hz - rezultat jest jeden - ta gra nie opuści mojej konsoli przez wiele dni. O ile przy oglądaniu filmów motionflow mi przeszkadza, tak przy graniu jest to dla mnie opcja obowiązkowa!
 

cyber78

Member
Bez reklam
mateuszgreloch napisał:
Witam, mam PS3 slim [kupioną 3 dni temu], podłączyłem ją do Sony KDL-40W5500, zapuściłem Killzone 2 - obraz miazga, niczego takiego w życiu nie widziałem na konsoli. Włączyłem 100Hz - rezultat jest jeden - ta gra nie opuści mojej konsoli przez wiele dni. O ile przy oglądaniu filmów motionflow mi przeszkadza, tak przy graniu jest to dla mnie opcja obowiązkowa!
a co z input lagiem? ten model ma spory input lag nawet bez motionflow.
 

jedi22

New member
W samsungu LE40b650 jeżeli jest input lag (a pewnie jest) to jest bardzo niewielki bo w killzona2 gra się bezproblemowo, nawet nie trzeba włączać opcji gra w telewizorze. Co do soniaka to nie wiem, musi kolega się wypowiedzieć;)
 

mateuszgreloch

New member
cyber78 napisał:
a co z input lagiem? ten model ma spory input lag nawet bez motionflow.

W trybie gry input lag maleje ale nie ma opcji motionflow, w trybie własnym input lag jest większy ale jest możliwość ustawienia motionflow.

Ktoś zna sposób by włączyć motionflow w trybie gry?

Jeżeli nie gram online - to właczam tryb własny i motionflow, jednak gdy chce pograć online to włączam tryb gry bo imo input lag jest mniejszy.
 

Bertro

New member
Witam zastanawiam się dan kupnem TV i sporo gram na Ps3 na razie podłączyłem do niej monitor 23'' z wejściem HDMI, ale to nie to.
Zastanawiam się między takimi TV:
Samsung LE 52B650
Samsung LE 55B650
Sharp LC XL2E
Sony KDL 52W5500
Sharp 52 LE 700

Odległość od TV około 4m, który z tych TV najlepiej się nadaje, a może lepiej jakąś lepszą 46''?

Proszę pomocy!! PS3 mam od miesiąca i już mnie głowa boli od wpatrywania się w te 23'' . Dodam, że to będzie mój pierwszy tak duży TV.
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Jesteś już bardzo blisko, nie możesz teraz zrezygnować.
Zamów sobie prezentację od KiKiego i wybieraj we własnym domu, koniecznie poproś o Pioneera na prezentację.
Nie wiem jakie KiKi ma teraz ceny na Pionki ale zawsze miał dobre, jak coś to nawet na Allegro kupisz tego Pioneera poniżej 8K.

http://www.ceneo.pl/1561941

Pozdrawiam,
 
Ostatnia edycja:

Bertro

New member
Jak mogę się skontaktować z KIKIM?
I czy prezentacja w okolicach łodzi będzie możliwa poza tym nie mam jeszcze podłączonej N-ki ale sporo gram na PS3 dlatego nie chce czekać aż N-ka będzie założona. Czy podłączając PS3 do 2 TV również sprawdzę ich jakość, czy musi być sygnał z anteny?
Kupno TV miało być takie proste, a tu kicha mam dylemat jak baba w ciąży sam nie wiem co i jak już.
 

Wodzu88

New member
Witam wszystkich.

Potrzebuję pomocy przy wyborze tv...

będzie używany głownie do:

PS3 - 60%
filmy BD - 15%
filmy z laptopa (najczęściej dvdrip) - 25%
Możliwe także ze w niedalekiej przyszłości pod telewizje "n"

wymiary pokoju - 4,5 x 3,4
odległość - różna (2-3,5 m)

Po przewertowaniu całego tematu (który znacznie pogłębił moją wiedzę) doszedłem do wniosku, że chcę plazmę Panasonica, zastanawiam się nad:
Panasonic TH-42PV80(cena 2590zł)
Panasonic Tx-P42S10E (cena 3190zł)
Panasonic TH-42PY80(cena 2990zł)
Panasonic Tx-P42U10E (cena 2490 zł !!!)

Wszystkie ceny są ze sklepu EURO, tam zamierzam dokonać zakupu ze względu na raty 0% :p.

Jedynie PV80 nie posiada full HD, wiem że na dzień dzisiejszy full HD jest prawie niewykorzystywane, jednak tv kupuje na lata (5-8 o ile wytrzyma) a ciężko nawet powiedzieć jaka będzie technologia za 2-3 dlatego jestem bardziej zdecydowany na full.

Z pierwszej trójki myślałem o PY80, przeczytałem o nim wiele pozytywnych opinii, co mnie jednak odstrasza to pobór mocy (470W podane przez producenta)

Jednak ostatni Tx-P42U10E jest w euro w promocji z 3499zł na 2499zł i bije na głowę rywali pod względem parametrów, funkcji oraz poboru mocy (175W podane przez producenta) do tego jest najtańszy !!!

Proszę o wypowiedź ludzi w temacie czy dobrze myślę i o opinię na temat P42U10E czy ktoś takowego posiada?
 
Ostatnia edycja:

Masta_J

Active member
Bez reklam
Przelicz sobie po jakim czasie zwróci Ci się ten 1000 zł co wywalisz na wyższy model ale o mniejszym poborze energii :)

Pozdrawiam,
 

Wodzu88

New member
Masta_J napisał:
Przelicz sobie po jakim czasie zwróci Ci się ten 1000 zł co wywalisz na wyższy model ale o mniejszym poborze energii :)

Pozdrawiam,

Tylko że ten wyższy model o niższym poborze energii jest 500 zł TAŃSZY od PY80...

Kiki jeśli się nie mylę to S10E różni sie od U10E jedynie dodatkowym wejściem HDMI, normalnie wybrałbym S10E ale ta promocja w euro...
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Ok, mogłem napisać wprost - liczenie poboru prądu w przypadku TV to czysta głupota moim zdaniem.
Mam nadzieję, że teraz jasno się wyraziłem.

Pozdrawiam,
 
Do góry